Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Adres

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Brak informacji o usługach i ich cenach

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych ortopedów w pobliżu

Moje doświadczenie

Specjalizacje

  • Ortopedia i traumatologia narządu ruchu

Cennik

Brak informacji o usługach i cenach

Ten lekarz nie dodał jeszcze informacji o usługach i cenach.

Opinie od pacjentów

3.5

Ogólna ocena
5 opinii

M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: NZOZ CENTRUM MEDYCZNE MEDJANA Bóle kręgoslupa

Serdecznie polecam doktora Piastę, łączę się u niego już 2 lata. Bardzo profesjonalnie podchodzi do pacjenta. Trafiłam do doktora z polecenia znajomej która jest zadowolona z efektów leczenia.


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: NZOZ CENTRUM MEDYCZNE MEDJANA złamanie

Wizyta przebiegła bardzo fachowo, jestem bardzo zadowolona. Na jednej wizycie miałam wszelkie potrzebne badania. Bardzo polecam !!


K
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: NZOZ CENTRUM MEDYCZNE MEDJANA

Lekarz bardzo pozytywnie nastawiony do pacjentów. Miły, uprzejmy, cierpliwie odpowiada na pytania pacjenta. Od ręki wykonano mi RTG kolan, choć skarżyłam się na ból tylko jednego. I to była dobra decyzja p. Doktora, bo okazało się, że choroba zwyrodnieniowa dotyczy stawów obydwu kolan. W czasie tej samej wizyty p. Doktor prawie bezboleśnie ściągnął mi płyn z opuchniętego kolana, co od razu zmniejszyło dolegliwości. Zapisał leki i przedstawił plan dalszego leczenia. Lekarz na piątkę. Polecam.


P
Użytkownik zweryfikowany

Ten lekarz szkodzi nie leczy. Wymyślił u mojego dziecka krzywiznę nóg- koślawość kolan.Zalecił wkładki do bucików.Na całe szczęście nie zakładałam tych wkładek dziecku ponieważ inny lekarz powiedział, że synek nie ma żadnej wady !!!! a gdybym zakładała mu wkładki ortopedyczne zniszczyłabym dziecku nogi do końca życia !!! niech mamy z Radomia nie chodzą do tego ....ostrzegam odradzam


M
Użytkownik zweryfikowany

Ten lekarz to farsa! Zrobił mi USG kolana i stwierdził, że wszystko jest w porządku i przepisał prądy, lasery etc.. Po jakimś czasie stwierdzono u mnie uszkodzenie więzadła krzyżowego tylnego. Pozatym wręczył na odchodne paragon z kupki przygotowanych już wydrukowanych i na prośbę o zdjęcie z USG powiedział że nie wydrukuje bo i tak jest OK wszystko więc nie jest mi potrzebne. Zero profesjonalizmu! Zdecydowanie NIE POLECAM!!!


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

Specjalizacje

  • Ortopedia i traumatologia narządu ruchu