Przewidywany czas odpowiedzi:

Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Adres

Piastowska 6/5, Radom
Zbigniew Dziwisz Gabinet Pediatryczny

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Brak informacji o usługach i ich cenach

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych pediatrów w pobliżu

Moje doświadczenie

Cennik

Brak informacji o usługach i cenach

Ten lekarz nie dodał jeszcze informacji o usługach i cenach.

33 opinie pacjentów

Ogólna ocena

Wszystkie opinie się liczą. Specjaliści nie mogą zapłacić za zmianę lub usunięcie opinii. Dowiedz się więcej.
M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu

Lekarz, który dał nam poczucie bezpieczeństwa. Bezcenne w sytuacji, gdy rodzic trafia z Maluchem do szpitala. Dziękuję Panie Doktorze.


Użytkownik zweryfikowany

Bardzo dobry lekarz,wyszłam dziś ze szpitala z 2letnim dzieckiem i żaden lekarz tam pracujący nie miał takiego podejścia do mojego dziecka jak on,Mój syn tylko jemu dał się zbadać bez paniki jak u innych lekarzy pracujących na tym oddziale.Mam bardzo dobre zdanie o tym lekarzu


N
Użytkownik zweryfikowany

Wspaniały lekarz. Jestem matką dwójki dzieci, Pan Dziwisz leczył również mnie i moją rodzinę od maleńkiego, u mnie wtedy dopatrzył się poważnych problemów z układem moczowym, a każdy lekarz twierdził, że jestem zdrowa. Pomógł mojej córeczce jak również mojemu 5-tygodniowemu synkowi- dopatrzył się szmeru obok serduszka i faktycznie potem okazało się, że ma nie groźną wadę serca, a co najlepsze, że badały go wcześniej dwie inne lekarki i stwierdzały, że jest całkowicie zdrowy! Nie ma lepszego, dokładniejszego pediatry od Pana Dziwisza :)


A
Użytkownik zweryfikowany

Jestem mamą dwóch dziewczynek w wieku 2 i 6 lat i korzystam z pomocy dr Dziwisza od 2008 roku, kiedy to objął moją starszą córkę opieką poszpitalną po zapaleniu dróg moczowych. 5 lat kontaktu z tym lekarzem z różnymi infekcjami w tle wystarczy sformułować obiektywną ocenę. Zbigniew Dziwisz przyjeżdża na wizyty domowe, to przede wszystkim najlepszy specjalista chorób dziecięcych w Radomiu, posiada naturalne predyspozycje do kontaktu z dziećmi, jest delikatny w podejściu do dziecka, traktuje je jak małego człowieka. Jego podejście do małego pacjenta jest kompleksowe, to znaczy zawsze najpierw obserwuje dziecko, przeprowadza dokładny wywiad z rodzicami, długo bada i potem dokładnie tłumaczy rodzicowi swoje obserwacje nt dziecka. Wszystkie niejasne rzeczy tłumaczy spokojnie i zrozumiale, dając szczegółowe wskazówki postępowania z dzieckiem. Jeśli bada dziecko na początku choroby, zawsze przyjeżdża na wizyty kontrolne, gdy jest taka potrzeba, ewentualnie wdraża alternatywne leczenie. Interesuje się stanem dziecka. Przyznaję, że jako młoda matka musiałam wiele się nauczyć jeśli chodzi o opiekę nad chorym dzieckiem, jednak przełomem dla mnie okazał się czas, w którym spotkałam dr Dziwisza, wiele się od niego nauczyłam i wiele dowiedziałam na temat swoich dzieci. Doktorowi Dziwiszowi ufam bezgranicznie, choć jest bardzo zapracowanym lekarzem przyjeżdża do nas prawie zawsze, gdy poprosimy o wizytę. Dodam jeszcze, że ten lekarz może w pierwszym kontakcie wydać się szorstki i zdystansowany, ale to jak dalej będzie rozwijać się relacja między nim a rodzicami zależy w dużej mierze od rodzica :) . Fenomenalny człowiek - znakomity pediatra.


B
Użytkownik zweryfikowany

dużo po 1 wizycie napisać nie mogę ale po tym co widziałem wydaje się, że doktor Dziwisz to dobry specjalista, który ma dobre podejście do dzieci i rodziców :). Według mnie ma swój schemat postępowania i stawiania diagnozy, który wydaje się być bardzo przemyślany. Jedyny minus to fakt, że bardzo ciężko umówić wizytę domową a szkoda...M
Użytkownik zweryfikowany

Najlepszy specjalista jakiego miałam przyjemność poznać .Prowadzi synka od 4 lat i jestem szczęśliwa że znalazłam pediatrę do którego mam bardzo duże zaufanie .Synek ma 4.5 roku i początki w poszukiwaniu dobrego lekarza były ,przyznam, chybił trafił. Moim zdaniem jest to Lekarz z powołania wszystkie leki przepisywane przez Niego są naprawdę przemyślane ;) Szczerze Polecam


B
Użytkownik zweryfikowany

DO MOJEGO DZIECKA PRZYJECHAŁ ZARAZ PO NOCNYM DYŻURZE DRUGIEGO DNIA ŚWIĄT BOŻEGO NARODZENIA..... KTÓRY INNY LEKARZ PRZEJĄŁ BY SIĘ TAK JAK ON MAŁĄ DZIEWCZYNKĄ Z BOLĄCYM BRZUSZKIEM? BARDZO DOBRE PODEJŚCIE DO DZIECKA , CIERPLIWY, WNIKLIWY(WYWIAD BARDZO DOKŁADNY, SAM ZADAJE DUŻO PYTAŃ DOTYCZĄCYCH DZIECKA... BO RODZICE NIEKIEDY SAMI NIE WIEDZĄ CO MA DUŻE ZNACZENIE ) TANIE LEKI , JESTEM BARDZO POZYTYWNIE ZASKOCZONA I ZADOWOLONA

Ocena zmieniona przez moderatora na "bardzo dobry".


E
Użytkownik zweryfikowany

Mój syn ma obecnie 4 lata, od 3 lat jest pod opieką Dr.Dziwisza, zawsze kompleksowo przebada mojego syna bez względu na objawy jakie opisuję - sprawdza wszystko. Jestem skłonna podpisać się pod wszystkimi pozytywnymi opiniami, jakie przeczytałam na tej stronie o tym lekarzu. Zawsze włściwe podejście do dziecka, każda wizyta prowadząca do wyzdrowienia, koszty niewspółmiernie niskie do Jego zaangażowania.

Ocena zmieniona przez moderatora na "bardzo dobry".


G

prowadzi moje dzieci od kilku lat,wykrył ze przyczyną chorób mojej córki jest alergia - niestety w przychodni była leczona antybiotykami bez rezultatu. Zmienił leki córka juz od tamtej pory sporadycznie choruje . Polecam tego lekarza równiez za jego zaangażowanie, zrozumienie i super podejście do dzieciaków. Przyjeżdża chetnie na wizyty domowe- nie zdziera jak inni i przepisuje leki które brakuje w domi- bierze pod uwagę to co mamy w domowej apteczce- to też jest ważne. Naprawdę go polecam .


G

Witam

czy ktoś ma kotakt do tego lakarza ?? Prosiłbym na maila dseba@poczta.onet.pl

Dzięki i pozdrawiam,


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie