Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Adres

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Brak informacji o usługach i ich cenach

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych lekarzy rodzinnych w pobliżu

Moje doświadczenie

Specjalizacje

  • Medycyna rodzinna

Cennik

Brak informacji o usługach i cenach

Ten lekarz nie dodał jeszcze informacji o usługach i cenach.

Opinie od pacjentów

4.5

Ogólna ocena
10 opinii

K
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Lek -Med 2 Spp

Bardzo goraco polecam Panią doktor! Niedawno zostałam pierwszy raz mamą - a co sie z tym wiąże? Troska o swoje malenstwo. Po wizycie w szpitalu na chodzki nie bylam do konca zadowolona z przekonań lekarki która przepisala kaszlącej i zakatarzonej 4miesiecznej dziewczynce stos.lekow i syropow. Poszlam skonsultowac to z Panią doktor i okazalo się ze te syropy nie są przeznaczone dla takiego dziecka! I resztę lekarstw ktore przepisała sa totalnie nie na ten przypadek.
Pani doktor dokladnie bada dziecko, nie bagatelizuje żadnej sprawy i przepisuje odpowiednie leki. Często przyjmuje bez numerka które w porę jesienno zimową idą jak świeże bułeczki. Bardzo polecam i wiem ze moja córeczka jest w dobrych rękach.


M
Użytkownik zweryfikowany

Bardzo konkretna i skrupulatna lekarka o przemiłej aparycji. Korzystamy z wizyt domowych.
Polecam


K
Użytkownik zweryfikowany

Ja też polecam Panią Doktor, leczyła moją córkę, dzięki temu wyszłyśmy na prostą - nie przepisuje byle czego, nie pisze od razu antybiotyków, dokładnie słucha mamy. Niestety nie należę do przychodni, gdzie Pani Doktor przyjmuje, ale korzystałam prywatnie, zawsze odbiera telefon, nigdy nie odmówiła nam wizyty z braku czasu. Bardzo polecam.


Użytkownik zweryfikowany

Tak profesjonalnie prowadzonych konsultacji medycznych, rzeczowych porad i do tego wielkiej sympatii dla pacjenta, naprawdę trudno znaleźć u innych lekarzy. Pani Doktor zasługuje na najwyższe oceny swojej pracy. Do tego ma doskonały kontakt z dziećmi, co szczególnie przy bardzo małych pacjentach jest nie do przecenienia.
Korzystaliśmy z jej porad jako rodzina wielokrotnie i za każdym razem byliśmy bardzo zadowoleni... i z pewnością wrócimy.
Serdeczne pozdrowienia Pani Doktor


M

Jeżeli ktoś jest przed wyborem lekarza pediatry to szczerze polecam Panią doktor,lekarka z powołania.Nigdy niczego nie zbagatelizowała,zawsze dobrze stawia diagnozę.Ma świetne podejście do dzieci.Leczy całą naszą rodzinkę.


Użytkownik zweryfikowany

Trudno mi zrozumieć pozytywne opinie na temat wspomnianej lekarki. Ja mam negatywne odczucia z nią związane, gdyż schorowanej starszej kobiecie nie zleciła podstawowych badań krwi, ani EKG. Jedyne co zaproponowała na wizycie to książeczka do pomiaru ciśnienia. Uważam, że jest to stanowczo za mało, jak na dobrego lekarza......

lek. Żaneta Gut

Czasami proste rzeczy bywają najważniejsze a brak wiarygodnych pomiarów ciśnienia krwi i ponowna wizyta pacjenta uniemożliwia dalszą,sensowną diagnostykę.Pozdrawiam


G

Nie zgadzam sie z negatywną opinią!!! Ta kobieta nigdy niczego mi nie odmówiła ( a robie duzo badań), leczy mnie od poczatku pracy w Łecznej. Nie znam lepszego lekarza.


G

Pani doktor jest najlepsza . Leczę się u niej od urodzenia jest naprawdę przecudowną kobietą i zdecydowanie nie zgadzam się, że odmawia podstawowych badań . Jest lekarzem dla ludzi w kazdym wieku.


M

jestem pacjentem pani doktor od wielu lat i trudno jest mi zgodzić się z złą opinią.Nigdy nie odmówiła wykonania badań i wszystko jest za darmo mimo,że to jest niepubliczny zakład opieki zdrowotnej.Z pełną odpowiedzialnością polecam.


M
Użytkownik zweryfikowany

Pani doktor nie zleca pacjentom podstawowych badań, tłumacząc że nie leży to w jej interesie. Poproszona o zlecenie skierowania na ogólne badanie krwi odmówiła. Poza tym daje do zrozumienia pacjentom, że i tak jest wspaniałomyślna, gdyż za wystawienie zaświadczenia nie pobiera opłat a powinna (dodam, że Pani doktor pracuje w publicznej placówce). Jedynie recepty wypisuje bez problemu. Zdecydowanie nie polecam.

lek. Żaneta Gut

Przychodnia w której pracuje jest niepubliczna ale i tak to nie ma znaczenia w tej sprawie.W każdej przychodni zaświadczenia dla celów orzeczniczych są odpłatne.Niestety brak opłat za zaświadczenie w naszej placówce i tak nie jest doceniane przez pacjentów.Badania natomiast wykonuje sobie lekarz potrzebne w procesie leczenia a nie na życzenie ZUS czy KRUS.Pozdrawiam.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

Specjalizacje

  • Medycyna rodzinna