Adres

ul. Kusocińskiego 1A lok.1, Radom
Royal Dental Clinic gabinet stomatologiczny (mapa)

Lekarz nie ma włączonego kalendarza pod tym adresem

Poproś o kalendarz wizyt
Brak informacji o usługach i ich cenach

Moje doświadczenie

O mnie

Wykształcenie : Ukończył Uniwersytet Medyczny w Białymstoku - Wydział Lekarski z Oddziałem Stomatologii. Dynamicznie rozwija swoją wiedzę i umiejętnoś...

Zobacz pełen opis

Cennik

Brak informacji o usługach i cenach

Ten lekarz nie dodał jeszcze informacji o usługach i cenach.

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
13 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
M
Użytkownik zweryfikowany

Pan doktor to profesjonalista, z bardzo dobrym podejściem do pacjenta, dzięki czemu wizyty były bezstresowe i komfortowe. Byłam informowana o każdym kroku leczenia, a Pan Wojciech wszystko spokojnie i prosto tłumaczył. Zarówno pan doktor, jak i cały personel kliniki to przesympatyczni i profesjonalni ludzie. Zdecydowanie polecam!


A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu

Swietny dentysta, dla mnie najlepszy a u wielu juz bylam. Super podejscie do pacjenta, a zawod swoj wykonuje z wielka pasja. Jestemmega zadowolona.


R
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Royal Dental Clinic gabinet stomatologiczny Złamanie zęba do korzenia

Pan Doktor jest świetnym profesjonalistą. Odbudował mi złamanego zęba, na co nie dawali szans inni stomatolodzy u których byłam w Krakowie. Ząb rzeczywiście był trudnym przypadkiem, ale najwidoczniej nie dla prawdziwego fachowca :)
Pan Wojciech jest nie tylko świetnym lekarzem, ale również bardzo miłym człowiekiem z bardzo dobrym podejściem do pacjenta :)
Gorąco polecam wszystkim :)


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Royal Dental Clinic gabinet stomatologiczny ubytek opatrunku

Pan Wojciech bardzo szybko ocenił problem, a gdy okazało się, że ubytek wymaga jedynie oszlifowania, wykonał usługę bezpłatnie.

Serdecznie polecam!


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu leczenie kanałowe pod mikroskopem

Trafiłam do doktora dobre kilka lat temu (jeszcze w gabinecie w dzielnicy Kaptur) z zębem nieudolnie leczonym kanałowo przez innych dentystów. Średnio co dwa lata robił się stan zapalny i musiało być powtarzane drogie leczenie kanałowe. Moim problematycznym trzonowcem zajął się wreszcie dr Żurek i tak wypełnił kanały (okazało się, że było ich nietypowo aż 5), że zapomniałam o zębie i do tej pory mi już nie dokucza. Była to naprawdę ciężka, fizyczna praca (jedna z wizyt trwała równo godzinę) i muszę powiedzieć, że z takim zaangażowaniem nie spotkałam się do dziś. Dziękuję


G
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Centrum Stomatologiczne Jankowscy Inny

Bardzo dobry dentysta , polecam wszystkim żabko kiedy spotyka się tak przyjemnego dentystę a u paru zdarzyło mi się zawitać


N
Użytkownik zweryfikowany

Trafiłam do Pana Wojtka bez żadnego przekonania, troche nawet obawiałam się, że będzie nie miły i źle podejdzie do leczenia, ale ani troche się nie zawiodłam! Bardzo miły, ma podejście do każdego pacjenta, jako że mam 15 lat nie był jakiś bardzo poważny i nie obnosił się specjalnie, ale zupełnie na luzie, przywitał się, pogadał, w trakcie leczenia wszystko tłumaczył. Takiego stomatologa ze świecą szukać. Zdecydowanie polecam!!!


Użytkownik zweryfikowany

Najlepszy stomatolog na jakiego trafiłam! Doktor Wojciech Żurek jest bardzo profesjonalnym stomatologiem. Ma świetne podejście do pacjenta, umie wyjaśnić dokładnie co robi i nie sprawia przy tym, praktycznie żadnego bólu! Polecam wszystkim!


D
Użytkownik zweryfikowany

bardzo pozytywne zaskoczenie po niekończących się złych wspomnieniach z gabinetów stomatologicznych. Trafiłam do doktora z bólem, który poprostu zmusił mnie do wizyty u stomatologa. Doktor zupełnie bezboleśnie wyleczył mi zęba na 2 wizytach, wszystko dokładnie wytłumaczył, omówił ze mną prześwietlenia, cały czas wiedziałam co będzie robione, przez to bałam się o wiele mniej. W poprzednim gabinecie kazano mi wyrwać tego zęba, że nie da się go wyleczyć. Jestem już po kilku wizytach, moje zęby są coraz ładniejsze. Ceny w gabinecie są dość wysokie, ale przynajmniej wiem za co płącę. Jestem w trakcie robienia porcelanowych koron na zęby przednie, gorąco polecam Pana doktora za profesjonalizm i super podejście do swojej pracy!


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

O mnie

Wykształcenie : Ukończył Uniwersytet Medyczny w Białymstoku - Wydział Lekarski z Oddziałem Stomatologii. Dynamicznie rozwija swoją wiedzę i umiejętnoś...

Zobacz pełen opis