Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Adres

Royal Dental Clinic gabinet stomatologiczny
ul. Kusocińskiego 1A lok.1, Radom

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Brak informacji o usługach i ich cenach

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych stomatologów w pobliżu

Cennik

Brak informacji o usługach i cenach

Ten lekarz nie dodał jeszcze informacji o usługach i cenach.

Moje doświadczenie

O mnie

Wykształcenie : Ukończył Uniwersytet Medyczny w Białymstoku - Wydział Lekarski z Oddziałem Stomatologii. Dynamicznie rozwija swoją wiedzę i umiejętnoś...

Zobacz pełen opis

18 opinii pacjentów

Ogólna ocena

Trzymamy rękę na pulsie 100% zweryfikowanych opinii. Sprawdź jak działamy
M
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Royal Dental Clinic gabinet stomatologiczny Inny

Szczerze polecam Pana Doktora. Pełen profesjonalizm w leczeniu i podejściu do pacjenta. Wizyta u stomatologa może być przyjazna. Polecam

K
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Royal Dental Clinic gabinet stomatologiczny Inny

Polecam za profesjonalizm i jakość. Oby każdy stomatolog tak podchodził do swojej pracy. Serdecznie polecam!

Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Royal Dental Clinic gabinet stomatologiczny Inny

Doktor Żurek to najlepszy specjalista w Radomiu! Bardzo profesjonalnie podchodzi do pacjenta. Leczenie jest bezbolesne i skuteczne. Wizyta przebiegła w miłej atmosferze. Polecam każdemu kto boi się wizyt u stomatologa!


I
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Royal Dental Clinic gabinet stomatologiczny Inny

Z całego serca polecam dr. Żurka oraz cały personel. Niemalże od progu czuć przemiłą atmosferę, a to ogromny plus dla osób czujących stres przed wizytą... Jeżeli chodzi o dr. Żurka, to wypowiem się w samych superlatywach (miły, uprzejmy, profesjonalny, dokładny).Wizyta znacznie różniła się od tych z poprzednich gabinetów. Najpierw rozmowa (dr. dokładnie wysłuchał tego co mam do powiedzenia) następna część, to było badanie (zdjęcie RTG) i ponowna rozmowa, na której doktor wyjaśnił krok po kroku plan leczenia, oraz zalecenia co do codziennej higieny. Dodatkowym plusem było to, że jeszcze na tej samej wizycie mogłam rozpocząć leczenie. Naprawdę polecam! Pełen profesjonalizm, usługi na najwyższym poziomie :)


G
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Royal Dental Clinic gabinet stomatologiczny Inny

Gabinet jak i sama poczekalnia- bardzo eleganckie,jednak nie po to człowiek idzie do specjalisty,żeby podziwiać widoki....
Udałam się do doktora Żurka na kontrolną wizytę,ponieważ w przeszłości miałam problemy z osłabionym szkliwem o czym wspomniałam na samym początku swojej wizyty.
Doktor przytaknął na to głową,powiedział "dobrze",przystąpił do badania i niby wszystko byłoby bez zarzutu,jest jednak jedno,ale....
Kiedy poprosiłam o leki lub jakiś preparat wzmacniające szkliwo(nie znam się na tym,więc nie wiem czy coś takiego istnieje,dlatego pytałam o to lekarza) usłyszałam,że żeby wzmocnić szkliwo mam mocno trzeć zęby przy ich myciu.
Każdy wie przecież,że w ten sposób szkliwo tylko się osłabia i wyniszcza.....
Kiedy poprosiłam o radę jakiej szczoteczki najlepiej używać,z jakim włosiem itd-również takiej porady nie dostałam. Usłyszałam jedynie praktycznie w drzwiach na odchodne już "Jaką Pani chce".
Dr.Żurek również komentował w trakcie tej krótkiej wizyty zapach moich perfum....
Elegancki wystrój gabinetu jak i całej przychodni to nie wszystko. Podczas wizyty zabrakło mi empatii wobec mnie jako pacjentki.
Oczekiwałam czegoś więcej,zwłaszcza,że słyszałam same dobre opinie o tym lekarzu....
Ze swojej strony-odradzam.


M
Profil zweryfikowany

Pan doktor to profesjonalista, z bardzo dobrym podejściem do pacjenta, dzięki czemu wizyty były bezstresowe i komfortowe. Byłam informowana o każdym kroku leczenia, a Pan Wojciech wszystko spokojnie i prosto tłumaczył. Zarówno pan doktor, jak i cały personel kliniki to przesympatyczni i profesjonalni ludzie. Zdecydowanie polecam!


A
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu

Swietny dentysta, dla mnie najlepszy a u wielu juz bylam. Super podejscie do pacjenta, a zawod swoj wykonuje z wielka pasja. Jestemmega zadowolona.


R
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Royal Dental Clinic gabinet stomatologiczny Złamanie zęba do korzenia

Pan Doktor jest świetnym profesjonalistą. Odbudował mi złamanego zęba, na co nie dawali szans inni stomatolodzy u których byłam w Krakowie. Ząb rzeczywiście był trudnym przypadkiem, ale najwidoczniej nie dla prawdziwego fachowca :)
Pan Wojciech jest nie tylko świetnym lekarzem, ale również bardzo miłym człowiekiem z bardzo dobrym podejściem do pacjenta :)
Gorąco polecam wszystkim :)


M
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Royal Dental Clinic gabinet stomatologiczny ubytek opatrunku

Pan Wojciech bardzo szybko ocenił problem, a gdy okazało się, że ubytek wymaga jedynie oszlifowania, wykonał usługę bezpłatnie.

Serdecznie polecam!


M
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu leczenie kanałowe pod mikroskopem

Trafiłam do doktora dobre kilka lat temu (jeszcze w gabinecie w dzielnicy Kaptur) z zębem nieudolnie leczonym kanałowo przez innych dentystów. Średnio co dwa lata robił się stan zapalny i musiało być powtarzane drogie leczenie kanałowe. Moim problematycznym trzonowcem zajął się wreszcie dr Żurek i tak wypełnił kanały (okazało się, że było ich nietypowo aż 5), że zapomniałam o zębie i do tej pory mi już nie dokucza. Była to naprawdę ciężka, fizyczna praca (jedna z wizyt trwała równo godzinę) i muszę powiedzieć, że z takim zaangażowaniem nie spotkałam się do dziś. Dziękuję


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Najczęściej zadawane pytania