prof. dr hab. n. med.

Wojciech Sobaniec

verifiedCreated with Sketch.

Neurolog dziecięcy, Pediatra

52 opinie +dodaj

Umów wizytę oceń lekarza
722 odwiedziny w ciągu 30 dni

Kierownik Kliniki Neurologii i Rehabilitacji Dziecięcej Uniwersyteckiego Dziecięcego Szpitala Klinicznego w Białymstoku w latach 1994-2016. Kierunki zainteresowań badawczych i klinicznych:… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.
 • Prywatna Praktyka Neurologiczna - prof.zw.dr hab. Wojciech Sobaniec

  Gliniana 14
  15-068 Białystok, podlaskie

  Pokaż dane kontaktowe

  Sposoby płatności
  Gotówka
  Pod tym adresem przyjmuję
  dzieci w każdym wieku

  Usługi

  Konsultacja neurologiczna, pediatryczna (niemowlę) 200 zł
  Konsultacja neurologiczna, pediatryczna (młodzież) 200 zł
  Badanie eeg (w czuwaniu) 100 zł
  Badanie qeeg od 360 zł
  Konsultacja neurologiczna, pediatryczna (dziecko) 200 zł
  Konsultacja + badanie eeg 250 zł
  Badanie eeg (we śnie) od 150 zł

  więcej

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
52 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • Znam Pana Profesora od kilunastu lat,jest wspanialym i przede wszystkim bardzo kochajacym dzieci lekarzem,dzieci na oddziale az lgnęły do Pana Profesora! Moja przyjaciółka była na wizycie ze swoim dzieckiem u Pana Profesora,wczesniej byla u paru lekarzy, i zaden nie pomogl, dopiero wizyta u Pana Profesora przyniosla niespodziewane wyniki w leczeniu, do dzisiaj jest mi wdzieczna,ze wskazalam akurat tego lekarza! Wyjechala do USA i nie ma problemow ze swoim dzieckiem! Panie Profesorze, P.Ewa G. zawsze Pana wspomina i zawsze klania sie Panu!! Zycze Panu wszystkiego najlepszego! Oby wiecej takich cudownych lekarzy jak Pan!

 • J

  Właściwie, to trudno ocenić mi wizytę. Trwała około 15 min. koszt rzeczywiście duży, bo 150 zł, ale gdyby było za co, to nawet bym nie żałowała (czego nie robi się dla dziecka). W zasadzie powiedział, że dziecko jest zdrowe, rozwija się odpowiednio do wieku, ale można zrobić usg głowy. Na pytanie moje w jakim celu, czy jest jakieś wskazanie, wycofał się z tej propozycji i powiedział, że w zasadzie to nie trzeba robić :?? Nie wiem co mam myśleć. Na pewno nie poleciałabym tego lekarza komuś bliskiemu. Po wizycie nie czułam się uspokojona mimo, ze wszystko było ok z dzieckiem, a wręcz przeciwnie jestem skołowana.

 • L

  Jestem bardzo nie zadowolona!!!! Zamiast 160zł jak było wcześniej ustalone wziął 200zł za nic. Dał skierowanie do szpitala i wtedy tam niby będą diagnozować moje dziecko. Weszłam z dzieckiem do gabinetu z jedną chorobą i wyszłam nagle z 3 chorobami których nikt nigdy nie stwierdził. był nie uprzejmy, pytał o mój zawód bo jak to powiedział chce dobrać odpowiednie zdania a żebym to zrozumiała co do mnie mówi. Nie chodzi mi głównie o diagnozę a podejście do dziecka i rodzica. Nie polecam!!!!! Strata kasy i czasu!!!

 • A

  Jestem bardzo zadowolona z leczenia u Pana Profesora. W przypadku mojej córki zwrócił uwagę na rzeczy na które inni lekarze nie zwrócili uwagi. Zlecił nam dodatkowe badania które mogą pomoc w jej zdiagnozowaniu, a myśleliśmy, że już praktycznie wszystko zostało powiedziane. Świetny specjalista, wszechstronny, z fajnym podejściem do dziecka. Zdecydowanie polecam!

 • Z

  A ja nie wiem co mam o nim myśleć. Gość z pewnością zna się na tym co robi, ale... kase też brać potrafi. Do rzeczy.
  Zgłosiłam się do niego z bólem głowy mojej córki. Wywia przeprowadził i o chorobie i o dochodach rodziny również. Skierowanie do szpitala dał, 200 zł za wizytę wziął (nie liczę dojazdu 100 km w jedną stronę - czego nie zrobimy dla cierpiącego dziecka). W szpitalu może raz się pokazał. Dziecko wypisano w gorszym stanie niż przyjęto, a żeby było ciekawiej nie postawiono diagnozy. Po konsultacji z psychologiem uznano, że dziecko zaczęło nagle mnie naśladować (miewam migreny).
  Na trzeci dzień po wypisie dziecko znów trafiło do szpitala, na szczęście innego. Diagnoza brzmiała: POKLESZCZOWE ZAPALENIE OPON MÓZGOWYCH!
  Czy da się to przeoczyć?
  rozgoryczona mama

 • G

  Ogolnie nie lubie lekarzy, lecz pana doktora polecam. Zabawny lekarz, ale widac, ze sie zna na rzeczy!!

 • _

  Ja trafilam do kliniki w ktorej pracuje prof.zw.dr hab.Wojciech Sobaniec , bylam w stanie lezacym moj stan byl opisany jako srednio-ostry. Postawil mnie na nogi w ciagu 4dni przy kilkupoziomowej dyskopatii. Na obchodzie skupia sie na pacjencie ale z nim nie rozmawia tylko z lekarzami. pozdrawiam :)

 • A

  Dla mnie to człowiek, który nie bagatelizuje problemu. Moją córkę przyjął na oddział z ulicy, praktycznie bez badań w kierunku neurologicznym, po zbywaniu przez szereg ,,specjalistów", to dzięki Panu Profesorowi, moja córka została zdiagnozowana, pomógł mi w znalezieniu miejsca w placówce specjalistycznej w Warszawie, dzisiaj minęło 6 lat od usunięcia guza,dzięki Panu Profesorowi cieszę się mądrym, pięknym, zdrowym dzieckiem.

 • H

  Ja jestem bardzo zadowolna z usług Profesora W.Sobaniec.
  Ciepły i wyjątkowo miły lekarz. Już w trakcie rozmowy telefonicznej wykazał się czynnym zainteresowaniem o mojego syna.
  Z uwagi na nietypowy przebieg choroby syna, miałam doœwiadczenie z wieloma lekarzami z NZOZów, szpitali oraz gabinetów prywatnych i na podstawie dotychczasowych badań i wizyt, Pana Profesora gorąco polecam.

  Serdecznie pozdrawiam i dziękuję!
  Hania - mama Adasia

 • A

  Witam. Niestety ja również nie jestem zadowolona z wizyty u pana profesora. Wizyta trwała krótko i jak sobie przypomne to rzeczywiście polegała tylko na badaniu młoteczkiem. Większośc czasu zajęło panu profesorowi również wypytywanie o zarobki, co było dla mnie duzym szokiem. Jeszcze się nie spotkałam z podobnymi pytaniami u innych lekarzy. Wywiad oczywiście jest bardzo istotny, ale nie sądzę aby najwazniejsze było np. skupianie się na naszych zarobkach... Nie wspomnę o sporych kwotach za wizytę, która polegała głównie na rozmowie. Przyznaję ze lekarz był miły, ale samo podejście do pacjenta to nie wszystko!

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Kierownik Kliniki Neurologii i Rehabilitacji Dziecięcej
  Uniwersyteckiego Dziecięcego Szpitala Klinicznego w Białymstoku w latach 1994-2016.

  Kierunki zainteresowań badawczych i klinicznych:
  1. Padaczka i stany drgawkowe.
  2. Bóle głowy - aktualne problemy diagnostyczne i terapeutyczne.
  3. Neuroprotekcja i neuroregeneracja.
  4. Rehabilitacja i usprawnianie pacjentów w schorzeniach układu nerwowego.
  5. Zaburzenia rozwojowe i problemy psychospołeczne w schorzeniach układu nerwowego u dzieci.
  6. Mózgowe porażenie dziecięce.
  7. Neurofizjologia - EEG, QEEG, Neurofeedback, Potencjały wywołane.
  8. Bóle krzyża.
  9. Inżynieria biomedyczna.

Specjalizacje

 • Pediatria
 • Neurologia dziecięca

Choroby

więcej