dr n. med.

Wojciech Skibiński

Chirurg, Chirurg naczyniowy

48 opinii +dodaj

Klinika specjalizuje się w laserowych operacjach żylaków - ponad 1500 wykonanych zabiegów!!! Gabinet powstał w 1995r. Zajmujemy się diagnostyką i leczeniem schorzeń naczyń - żylaków,… więcej

Adresy i cenniki usług

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
48 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • A

  Chciałabym bardzo podziękować doktorowi Wojciechowi Skibińskiemu za profesjonalnie wykonany zabieg. Zabieg przebiegł szybko i bezboleśnie. Po zabiegu otrzymałam profesjonalną poradę oraz dalsze wskazówki przebiegu leczenia. Klinika Pana Doktora stoi na najwyższym poziomie. Zdecydowanie polecam wszystkim, którzy mają problemy z żylakami kończyn dolnych. Bardzo się bałam zabiegu, ale temu lekarzowi można zaufać.

 • M

  Bardzo polecam Pana Doktora. Miło, sprawnie i przyjemnie udało mi się przejść przez zabieg usuwania pieprzyków. Przemiłe Panie pielęgniarki oraz Pan w recepcji. Klinika Flebo-San ładna, nowoczesna i profesjonalna.

 • Witam, Pan Doktor usuwał mi żylaki oraz pajączki naczyniowe metodą skleroterapii piankowej. Efekt po kilku tygodniach świetny - zdecydowanie polecam. Personel towarzyszący Panu Doktorowi bardzo miły ;)

 • A

  Pan doktor usuwał u mnie „pajączki naczyniowe” na udzie za pomocą laseroterapii i wstrzyknięć leku zamykającego naczynia. Po zagojeniu się pozabiegowych zmian efekt jest bardzo dobry. Jestem zadowolona i uważam, że doktor jest bardzo dobrym i godnym zaufania specjalistą. Oprócz profesjonalnie wykonanego zabiegu otrzymałam dużą ilość ważnych informacji dotyczących problemów z żyłami. Towarzysząca panu doktorowi pielęgniarka jest również bardzo profesjonalna i miła. Polecam.

 • S
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Dziękuję bardzo Panu doktorowi Wojciechowi Skibińskiemu za punktualne przyjecie mnie o umówionej godzinie na wizytę w Przemyślu. To już mój kolejny raz. Zabieg polegał na domknięciu żyły odstrzałkowej.
  Zabieg zrobiony prawie bezboleśnie. Lekarz i Pani pielęgniarka bardzo sympatyczni.
  Polecam tego lekarza.

 • N

  Miesiąc temu dokotor Skibiński usuwał mi pieprzyki. Zabieg przebiegł bardzo sprawnie i bezboleśnie, po pieprzykach nie zostały żadne ślady ani blizny. Podczas oczekiwania na zabieg w klinice zaproponowano mi herbatę, personel był bardzo miły. Polecam.

 • J

  Chciałabym bardzo podziękować doktorowi Skibińskiemu za profesjonalnie wykonane zabiegi. Już dwukrotnie korzystałam z usług pana Skibińskiego w jego nowej klinice w Sanoku. Zabieg przebiegł szybko i bezboleśnie. Po zabiegu otrzymałam profesjonalną poradę oraz dalsze wskazówki dotyczące leczenia. Klinika pana doktora stoi na najwyższym poziomie. Zdecydowanie polecam.

 • W
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Jestem zadowolona z pierwszej wizyty. Po zabiegu usuwania żylaka laserem oraz "pajączków" wypowiem się ponownie.

 • S
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  zdecydowanie nie polecam- lekarz wg mnie nie miał ochoty i czasu na mój problem - choć wizyta kosztuje 200 zl- gdybym od razu zdecydowała się na drogi zabieg to może rozmawiałby inaczej-a tak pozostawił mnie z pielęgniarką i wyszedł ,nie rozumiem jak tak można - nie poszłam na nfz tylko chciałam pomocy poważnego lekarza na prywatnej wizycie- nie polecam

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Nic dodać nic ująć perfekcyjne podejście do pacjenta obsługa oraz wiedza pana doktora tego sie nie znajduje na ulicy.PERFEKT!!!!!!!!polecam wszystkim

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Klinika specjalizuje się w laserowych operacjach żylaków - ponad 1500 wykonanych zabiegów!!!
  Gabinet powstał w 1995r. Zajmujemy się diagnostyką i leczeniem schorzeń naczyń - żylaków, owrzodzeń żylnych, żylnej choroby zakrzepowo - zatorowej oraz miażdżycy.
  Duże wagę przykładamy do leczenia ran przewlekłych o różnej etiologii.
  Wykonujemy laserowe operacje żylaków i szeroką gamę zabiegów chirurgicznych.

  http://www.flebo-san.pl/laser.htm
  https://www.youtube.com/watch?v=yABRheDbglc&feature=youtu.be
  https://www.youtube.com/watch?v=MbkFYSUfswQ&feature=youtu.be

Specjalizacje

 • Chirurgia ogólna