Konsultacje online dla każdego przypadku

Umów się na konsultację online z lekarzem dowolnej specjalizacji, bez wychodzenia z domu.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Adresy (2)

Tarnowska 40, Limanowa
Gabinet Ortopedyczny

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Brak informacji o usługach i ich cenach

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych ortopedów w pobliżu
W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Brak informacji o usługach i ich cenach

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych ortopedów w pobliżu

Moje doświadczenie

Specjalizacje

  • Ortopedia i traumatologia narządu ruchu

Cennik

Brak informacji o usługach i cenach

Ten lekarz nie dodał jeszcze informacji o usługach i cenach.

Opinie od pacjentów

4.5

Ogólna ocena
5 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu

Pan dr. Rusek to świetny lekarz, konkretny, sympatyczny, bardzo zaangażowany w swoją pracę. Jest bardzo dobrym fachowcem i życzliwym człowiekiem.Wizyta przebiegła sprawnie, rzeczowo. Gorąco polecam Pana Doktora wszystkim, którzy szukają dobrego ortopedy. Można być pewnym nie tylko fachowej diagnozy i leczenia ale również dużej dawki empatii, która jest niezbędna do sukcesu terapeutycznego.


Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet Ortopedyczny

Z urazem więzadła borykałem się od dłuższego czasu. Chodziłem do różnych lekarzy, którzy stawiali różne diagnozy, wzajemnie się wykluczające. Aż w końcu trafiłem do dr Ruska, który wreszcie zajął się mną "od serca", spokojnie wysłuchał co mi dolega, przebadał i zlecił dodatkowe badania (o czym inni lekarze nawet nie wspomnieli), potem postawił nową diagnozę- która wreszcie okazała się słuszna (!), a już po kilku miesiącach trafiłem na stół operacyjny. Przed operacją doktor zalecił też mi ćwiczenia które mam wykonywać tak, aby po zabiegu jak najszybciej wrócić do pełnej sprawności. Sama operacja poszła bardzo dobrze. Podczas mojego pobytu w szpitalu doktor codziennie osobiście sprawdzał mój stan. Dziś po 3 miesiącach od operacji rekonstrukcji ACL jestem niemal całkowicie sprawny, bez problemów chodzę, mogę biegać kucać.
Podsumowując jestem zachwycony całym moim leczeniem i zły że trafiłem do dr Ruska tak późno!
Polecam


K
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet Ortopedyczny Inny

Trafiłem do doktora Wojciecha Ruska z urazem barku, od razu spotkałem się z bardzo profesjonalnym podejściem. Pokazał mi zdjęcia, wyjaśnił na czym polega uraz i przedstawił przebieg leczenia. Muszę przyznać, że zrobiło na mnie wrażenie jego indywidualne podejście do pacjenta, zaangażowanie. Widać, że doktor Rusek wkłada serce w swoją pracę, moim zdaniem lekarz z powołania. Operacje przeprowadził bezbłędnie, szycie rany można powiedzieć perfekcyjnie. Do tej pory najlepszy specjalista na jakiego trafiłem. Polecam każdemu co by trafił na tego lekarza!Gorąco polecam, Limanowa potrzebuje więcej takich lekarzy, którym zależy na dobrze pacjenta!


T
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: LegionMED Specjalistyczne Gabinety Lekarskie Inny

Do lekarza udałem się na konsultację po urazie kolana. Przeszedłem rehabilitację i byłem wcześniej u innego specjalisty na usg. Poprosiłem Pana doktora o opinię czy moja noga już jest wyleczona i czy mogę uprawiać sport. Lekarz zapytał ile mam lat i kiedy usłyszał że mam równe 30 powiedział, że w tym wieku już trzeba sobie znajdować sporty dla starszych osób (piłka nożna nie wchodzi w grę ). Lekarz rozpoczął przeprowadzanie badania ( standardowe testy czy kolano "nie ucieka" ) po czym stwierdził, że zmęczył się tą czynnością. Na pytanie czy mogę uprawiać sport usłyszałem " przecież ja o tym nie decyduję. To Pan może stwierdzić czy Pana boli czy nie. A jak będzie bolało to trafi Pan pod nóż". Na koniec wizyty poprosiłem o usg i otrzymałem tylko zdjęcie ponieważ...Pan doktor powiedział " nie mam czasu na opisywanie zdjęć". Na koniec został mi polecony rehabilitant z Bielska Białej (mam tam jakieś 70 km). Uważam, że za cenę wizyty powinno się chociaż chcieć lekarzowi opisać usg.

lek. Wojciech Rusek

Pacjentowi, któremu nic nie dolega tak jak tutaj nie pomoże żaden specjalista.

W związku z nieprawdziwymi informacjami pacjenta zawartymi w niniejszej opinii sprawa została skierowana do wyjaśnienia na drodze prawnej.


Użytkownik zweryfikowany

Polecam tego lekarza,
Pierwszy raz się spotkałam z tak profesjonalnym i miłym lekarzem.Trafiłam do niego z bólem kolana.Jako jedyny(a zaznacze ze badałam sie u 2 innych)zlecił konkretne badania m.inn.rezonans.Wynik objasnił bardzo zrozumiale,zaproponował artroskopie wyjasniajac na czym ona bedzie polegać.Zaraz po operacji równiez zostałam powiadomiona co sie zdazyło podczas niej.Podczas rekonwalescencji na wizytach kontrolnych mogłam liczyc na wsparcie.Po prostu superlekarz! - mądry i z dużym poczuciem humoru... .Prawdziwy profesjonalista, indywidualne podejście do pacjenta, widać, że sie stara i Mu zależy, zaraża optymizmem i uśmiechem :) , ale nie słodzi jak nie trzeba - jest szczery. Zrobił na mnie MEGA pozytwne wrażenie.Trudno przypisac mu jakiś negatyw


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

Specjalizacje

  • Ortopedia i traumatologia narządu ruchu