lek.

Wojciech Marek Olszewski

verifiedCreated with Sketch.

Lekarz medycyny estetycznej

9 opinii +dodaj

W konkretnym przypadku cena może się różnić od podanej w tabeli. Ceny umieszczone poniżej są cenami orientacyjnymi, więcej na stronie: http://medinilla.pl/pl/cennik/ Absolwent Akademii… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

4.5

Ogólna ocena
9 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • M
  Lokalizacja: Wadowickie Centrum Medyczno-Rehabilitacyjne

  Wspaniały lekarz, szybka diagnoza i profesjonalnie przeprowadzony zabieg usunięcia kaszaka z nóżki 2 latka. Anielska cierpliwość i uprzejmość. Polecam każdemu tego chirurga dziecięcego.

 • V
  Lokalizacja: Gabinet medycyny estetycznej MedinillaUsługa: usuwanie przebarwień

  Usuwałam u Pana Doktora trzy duże znamiona z pleców i klatki piersiowej. Fachowo podszedł do tematu, wytłumaczył jak będzie wyglądać zabieg, odpowiedział na każde moje pytanie. Po zabiegu wszystko ładnie się wygoiło i nie muszę bać się o blizny na ciele, bo prawie nic nie widać.

 • B
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: W innym miejscu

  Na wizytę do Pana Doktora zgłosiliśmy się z 2miesiecznym dzieckiem. Wizyta i zabieg odbyły się w miłej i bezstresowej atmosferze, lekarz szczegółowo odpowiadał na zadawane pytania. Zostaliśmy przyjęci punktualnie o umówionej godzinie.
  Polecam.

 • P
  Lokalizacja: W innym miejscu

  Świetny rzeczowy specjalista. Wizyta przebiega w przyjaznej atmosferze.Doktor przeprowadza bardzo dokładny wywiad o stanie zdrowia, o dotychczasowych zabiegach i leczeniu. Czas wizyty dopasowany do problemu.Na wszystkie pytania i wątpliwości uzyskałam dokładne informacje. Polecam w 100%

 • M
  Lokalizacja: Wadowickie Centrum Medyczno-RehabilitacyjneUsługa: chirurgia urazowa

  Konkretny i fachowy. Gdybym nie trafił na dr Olszewskiego pewnie leczyłbym się nieskutecznie do dzisiaj. Od razu wiedział co mi jest i co trzeba zrobić a nie jak poprzedni lekarze. Zdecydowanie polecam i dziękuję.

 • E

  Bardzo dobry lekarz. Bezbłędnie postawy diagnozę , dobrał leki i wyprowadził chorą nogę. Wcześniej leczyło ją dwóch chirurgów. Bez powodzenia. Gdyby nie doktor Wojciech Olszewski jeszcze długo cierpiała bym.

 • O

  Wizyta z kwietnia 2016, Szpital Wojskowy w Krakowie, Wrocławska

  Pan doktor był bardzo nieuprzejmy, nie zna podstawowych zasad kultury osobistej. Potraktował mnie jako pacjenta bardzo lekceważąco. Nie jest w stanie słuchać ze zrozumieniem, opis mojego wypadku jest nieadekwatny do tego co powiedziałem. Co do diagnozy ciężko mi teraz mi wypowiedzieć.

 • C

  Switny specjalista, przed zabiegiem wszytko dokładnie mi wyjaśnił. Efekty przeszly moje oczekiwania.Polecam każdemu.

 • T

  Lekarz nie szanuje czasu pacjenta. Przekłada zabieg z dnia na dzień kilkakrotnie, po czym w ostatni dzień, z godziny na godzinę, ostatecznie nie pojawia się i nie odpiera telefonu.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • W konkretnym przypadku cena może się różnić od podanej w tabeli.
  Ceny umieszczone poniżej są cenami orientacyjnymi, więcej na stronie: http://medinilla.pl/pl/cennik/

  Absolwent Akademii Medycznej w Krakowie (obecnie Collegium Medicum UJ) – dyplom z wyróżnieniem. Od 1981 roku nabywałem doświadczenia pracując w Klinice Chirurgii Dziecięcej
  i Klinice Kardiochirurgii Dziecięcej Polsko – Amerykańskiego Instytutu Pediatrii w Krakowie Prokocimiu (obecnie SU CMUJ) oraz w 5 Wojskowym Szpitalu Klinicznym w Krakowie. Odbyłem liczne staże zawodowe, m. in. w USA (Childrens Hospital of Philadelphia, Harvard Medical Boston).
  Od 14 lat zajmuję się medycyną/chirurgią estetyczną.
  Umiejętności swe doskonaliłem pod okiem prof. Pasquale Motolese (Włochy) i doc. Wojciecha Maruszy (Akademia Rzeźbienia Twarzy w Warszawie). Ukończyłem liczne kursy i szkolenia z zakresu medycyny estetycznej. Od 2010 roku współpracuję z NewU / NewU Beauty prowadząc kolejne gabinety medycyny estetycznej. Pracowałem również w Klinice LaPerla w Krakowie. Obecnie jestem szkoleniowcem – instruktorem NewU Beauty, szkoląc lekarzy w zakresie zabiegów estetycznych z zastosowaniem nici najnowszych generacji i wypełniaczy wiodących światowych producentów. Kierując się bezpieczeństwem i satysfakcją pacjentów, podchodząc holistycznie do problemów starzenia się skóry, oferuję szeroką gamę zabiegów medycyny estetycznej z wykorzystaniem najwyższej jakości produktów i sprzętu. Stosuję techniki łączone, dające pełny, optymalny efekt poprawy wyglądu i regenerację skóry. Biegle władam językiem angielskim i rosyjskim.

  Od 12 lat specjalizuje się w medycynie estetcznej, ukończył liczne szkolenia i kursy, m.in doc. Marusza, czy prof. Motolese, wykonuje zabiegi z zakresu medycyny estetycznej oraz drobnej chirurgii.

Specjalizacje

 • Chirurgia dziecięca