lek. dent.

Wojciech Jasionek

Stomatolog

Calendar-iconCreated with Sketch. Poproś o kalendarz wizyt

Gabinet stomatologiczny prowadzę od 1999 roku. Dzięki stałemu
doskonaleniu się zapewniam swoim pacjentom w pełni profesjonalną opiekę
stomatologiczną. Wykonuje zabiegi z…
więcej

Adresy i cenniki usług

Doświadczenie i kwalifikacje

about-me-iconCreated with Sketch. O mnie

 • Gabinet stomatologiczny prowadzę od 1999 roku. Dzięki stałemu
  doskonaleniu się zapewniam swoim pacjentom w pełni profesjonalną opiekę
  stomatologiczną. Wykonuje zabiegi z zakresu stomatologii zachowawczej,
  protetyki oraz chirurgi stomatologicznej. Staram się w jak największym
  stopniu zmniejszyć lub wyeliminować stres związany z wizytami pacjenta
  w moim gabinecie. Największą satysfakcje sprawia mi uśmiech pacjenta po
  przebytym zabiegu.

Specjalizacje

 • Stomatologia ogólna
 • Protetyka stomatologiczna

Choroby

Zdjęcia

Ocena pacjentów

Dodaj własną opinię
5

Ogólna ocena
9 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • U

  Bardzo dobry stomatolog! Chodzę do niego do dziecka, i nigdzie indziej bym nie poszłam. Zawsze miał do mnie odpowiednie podejście, chodź zawsze bałam się dentysty. I do najważniejsze, zawsze dostawałam znieczulenie tak, że nic nie czułam.

 • P

  Do Pana doktora dostałam namiar od znajomych, sama teraz polecam go dalej. Mimo niechęci i strachu przed stomatologiem, to dzięki sympatycznemu i żartobliwemu podejściu Pana Doktora chodzę do niego regularnie. Wyleczyłam wszystkie zęby, a teraz już zjawiam się kontrolnie.
  Do Pana doktora trafiłam po nieudolnym leczeniu kanałowym jednego z legionowskich stomatologów. Miałam 'przepchnięte' nerwy i stan zapalny pod "martwym' zębem (nie wiem czy fachowo to określam, ponieważ minęło już parę lat od mojej pierwszej wizyty), którego nie udało się uratować - ale przynajmniej Pan Stomatolog nie naciągał mnie na dalsze "ratowanie" zniszczonej już przez poprzedników siódemki. Ząb usunęliśmy a ja stałam się stałą klientką i nie żałuję.

  Z czystym sumieniem POLECAM go dalej i życzę powodzenia w dalszej pracy !

 • A

  Świetny i uczciwy stomatolog. Bardzo pozytywne nastawienie do pacjenta. Trafiłam do Pana Doktora z podejrzeniem (u innej dentystki- poprzez kamerkę) dziur w sześciu zębach! Pan Wojtek dokładnie się przyglądał moim zębom ale dziur żadnych nie widział... Miałam jedynie jedną małą dziurkę w jedynce,którą szybko, dokładnie i delikatnie załatał. Poza docelową wizytą wyjaśnił mi parę kwestii na temat mojej dolegliwości i nie tylko. Dostałam bardzo wyczerpujące odpowiedzi które mnie usatysfakcjonowały. Dodam że ceny są bardzo przystępne. Długo szukałam dobrego stomatologa i w końcu znalazłam.Gorąco polecam i na pewno ja i moja rodzina będziemy stałymi klientami Pana Wojtka.

 • A

  Wspaniały specjalista, przemiły człowiek. Od kilku lat ratuje moje ząbki i dzięki niemu jeszcze je mam. Zawsze pożartuje, pośmieje się, sprawi że pacjent czuje się zrelaksowany. Do tego wykonuje swoją pracę na najwyższym poziomie. Jestem zachwycona bo nigdy nie miałam tak wspaniałego dentysty jakim jest Pan Wojtek Jasionek. Cała moja rodzina się u niego leczy i każdemu polecam go z całego serca. Odkąd leczę się u Pana Wojtka z przyjemnością siadam na fotelu dentystycznym bez żadnego stresu.

 • Nie ma lepszego fachowca i bardziej kompetentnego stomatologa. W tym co robi przebija wszystkich niedouczonych stomatologów a zwłaszcza z placówki przy Nowym Zjeździe 1 w tak
  "zwanym Wojewódzkim Centrum Stomatologicznym " .Tam lekarze uważają że każdy pacjent się znieczula atak nie jest "rzeźnia". Pozdrawiam pacjent nieznieczulający się.Polecam.

 • Pan Doktor zawsze z poczuciem humoru,skuteczna,fachowa diagnostyka i leczenie.Jestem pacjentką od kilku lat i nigdy się nie zawiodłam:)przy tym ciepła i serdeczna atmosfera,miłe Panie asystentki.
  Pozostanę wierną pacjentką P.Doktora.Szczerze polecam i namawiam do leczenia zębów:)w tym gabinecie..

 • M

  Chodzę do Pana dr od kilku lat, miły i żartobliwy a zarazem profesjonalny w tym co robi...Polecam ;)

 • Bardzo polecam. Zawsze wszystko konkretnie, szybko (w miarę możliwości oczywiście do schorzenia) i profesjonalnie.

 • Bardzo dobry diagnosta , konkretny ,sympatyczny.

  ```
  Ocena została zmieniona na "Polecam". Powód: Zbyt lakoniczna argumentacja do wystawienia najwyższej oceny.
  ```