lek.

Wojciech Czekański

Ginekolog, Lekarz rodzinny

17 opinii +dodaj

To Twój profil?przejmij nad nim kontrolę! Edytuj dane
 • Dostępność

  Lekarz Wojciech Czekański przyjmuje w jednym gabinecie

 • Kontakt

  Ten ginekolog nie uruchomił zapisów online ani usługi telerejestracji na Znanylekarz.pl.

 • Specjalizacja

  Lekarz Wojciech Czekański to jeden z 23 lekarzy o specjalizacji ginekolog w miejscowości Jarosław na ZnanyLekarz.pl

 • Popularność

  Ginekolog to 10. najczęściej wyszukiwana specjalizacja lekarska w Polsce

Adresy i cenniki

 • Med-Jar

  3 Maja 65
  37-500 Jarosław, podkarpackie

  Dane kontaktowe

  22
  pacjentów odwiedziło ten profil przez ostanie 30 dni

  Mniej niż 5
  pacjentów prosiło o włączenie Kalendarza Wizyt przez ostatnie 30 dni

  Jesteś tym lekarzem?
  Skontaktuj się z nami

  Ten lekarz nie umawia jeszcze wizyty przez Internet na ZnanyLekarz.pl

  Zostaw swojego e-maila, a poinformujemy Cię kiedy będziesz mógł się umawiać online u tego lekarza.

Podobni lekarze, do których możesz umówić wizytę

Opinie pacjentów

 • bardzo słaby

  Przyszłam na kontrolną wizytę do Pana Doktora będąc osobą całkowicie zdrową i nie posiadającą żadnych problemów ginekologicznych. W trakcie wywiadu Pan Doktor pokusił się o wyciągnięcie kilku wniosków na temat stanu mojego zdrowia jedynie na podstawie obserwacji mojego wyglądu, ale na początku takie podejście wzięłam za profesjonalizm i kompetencję. Jednak z czasem okazało się, że Pan Doktor lubi się bawić w Doktora House'a nie będąc w posiadaniu tak genialnej medycznej intuicji i wiedzy. W trakcie badania USG Pan Doktor stwierdził, że mimo mojego młodego wieku, cierpię na zespół policystycznych jajników ORAZ endometriozę. Na temat obu tych chorób Pan Doktor nie powiedział mi nic poza: "pani sobie poszuka w internecie i poczyta". Obie te choroby znacznie utrudniają zajście w ciążę, a występując jednocześnie praktycznie ją uniemożliwiają, więc nietrudno się domyślić, że dla młodej kobiety taka wiadomość była druzgocąca. Pan Doktor zlecił mi szereg badań, m. in. hormonalnych wiedząc, że biorę od roku tabletki antykoncepcyjne. Z gabinetu Pana Doktora wyszłam roztrzęsiona i załamana. Postanowiłam zrobić badania i udać się z nimi do innego lekarza. Kiedy przedstawiłam diagnozę Pana Doktora lekarce, do której trafiłam, okazało się że jest to absolutna bzdura i nie jestem chora na żadną z rozpoznanych przez Pana Doktora chorób. Co więcej robienie badań okazało się totalną pomyłką. Wyniki badań hormonów były bezwartościowe z diagnostycznego punktu widzenia z powodu branych przeze mnie tabletek antykoncepcyjnych. Opinię Pani Doktor potwierdziłam u kolejnych 2 lekarzy, tak więc na polu diagnostyki medycznej Pan Doktor poległ z kretesem. Pozostaje mi jeszcze do opisania podejście Pana Doktora do pacjentów: dość przedmiotowe. Rozumiem, że po wielu latach wykonywania można popaść w rutynę, ale zachowanie Pana Doktora było bardzo nieprzyjemne, biorąc pod uwagę bardzo złe wiadomości, jakie mi przekazywał. Chciałabym poruszyć jeszcze kwestię tego, że Pan Doktor przyjmuje w poradni ginekologicznej, a nie posiada specjalizacji z ginekologii. Ktoś nie posiadający wykształcenia z zakresu ginekologii nie powinien bawić się w zgadywanki podczas stawiania poważnej diagnozy, jaką postawił mi Pan Doktor Czekański. Lepsze wrażenie z pewnością zrobiłby na mnie przyznając się po prostu do niewiedzy zamiast narażać mnie jako pacjentkę na życie w stresie do czasu wizyty u innego lekarza. POLECAM OMIJAĆ Pana Doktora szerokim łukiem.


  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • bardzo dobry

  Bardzo dobry lekarz z powołania,u mnie postawił prawidłową diagnozę już na pierwszej wizycie. Miły,sympatyczny potrafi wytłumaczyć dokładnie jeżeli coś jest nie zrozumiałe,ma fantastyczne podejście. Polecam pana doktora!!!

 • bardzo dobry

  Mało juz jest takich lekarzy. bezinteresowny i naprawdę z powołania

 • dobry

  SUPER LEKARZ ! PRZEMIŁY CZŁOWIEK ! LECZĘ SIĘ U NIEGO JUZ ŁADNYCH KILKA LAT , Z BARDZO DOBRYM SKUTKIEM SZCZERZE POLECAM INNYM


  Ocena zmieniona przez moderatora na "dobry".

 • bardzo dobry

  Świetny jako ginekolog oraz lekarz rodzinny, zależy mu na zdrowiu pacjentów i do tego naprawdę dąrzy. Prowadził u mnie całą ciążę, od razu trafnie potrafił określić przyczyny różnych dolegliwości. Obecnie stara się przygotować mój kręgosłup (niestety mam z nim problemy) na następną ciążę. Lekarz któremu naprawdę można zaufać!!!

 • bardzo dobry

  Lekarz z powołania , profesjonalista nie tylko jako ginekolog ,jako Lekarz rodzinny również Polecam Ania

 • słaby

  Uważa się za nieomylnego, ze statusem Boga uzdrowiciela. Niestety nie słucha, informacje o działaniach ubocznych leków ignoruje, bo wie lepiej, ulotki dołączane do leków czytać powinni inni, Czekański nie, bo on jest nieomylny... Pacjent ma potakiwać i wielbić, nawet jeżeli jest coraz gorzej. Odradzam jako ginekologa, tu już zupełnie sadystyczne zacięcie - to nic, że boli, niech pani patrzy, mam monitor...i świetnie się bawię. Z błędów w doborze leków, co sygnalizowałam bardzo szybko, pan doktor się nie wycofał. Skutki... uboczne. Na kilka miesięcy i kilkaset złotych.


  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • bardzo dobry

  Bardzo dobry lekarz,polecam,uprzejmy dokładny,nawet czasami za bardzo...szkoda tylko że długo się czeka na wizytę:( ale to bardzo dobry specjalista który uradował mi życie.Zgadzam się z opinią że najbardziej sumienny lekarz szczególnie wśród tych jarosławskich:(

 • bardzo dobry

  Bardzo miły lekarz i bardzo dobrze tłumaczy polecam go bo zna się na tym stara się pomóc dba i o pacjenta pomógł mi i polcecam i jestem jego pacjentką:)

 • bardzo dobry

  To lekarz z powołania,który chce i bardzo pomaga pacjentom...bardzo ważne jest też podejście do pacjenta i wytłumaczenie na czym polega leczenie danej choroby. Bardzo żałuję,że doktor nie jest w szpitalu w Jarosławiu.