Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Moje doświadczenie

O mnie

Akademię Medyczną ukończyłem we Wrocławiu w roku 1999. Niespełna rok pracowałem w Oddziale Chorób Wewnętrznych w Grodkowie. Staż odbyłem w Oddziale ...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

  • Zaburzenia rytmu serca
  • Choroba niedokrwienna serca
  • Nadciśnienie tętnicze
Pokaż wszystkie leczone choroby

Usługi i ceny

Ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Popularne usługi

Konsultacja internistyczna


Piłsudskiego 47, Nysa

VITA Przychodnia Rodzinna


Konsultacja kardiologiczna


Piłsudskiego 47, Nysa

VITA Przychodnia Rodzinna

Pozostałe usługi

ECHO serca


Piłsudskiego 47, Nysa

VITA Przychodnia Rodzinna


EKG - elektrokardiografia


Piłsudskiego 47, Nysa

VITA Przychodnia Rodzinna


Holter ciśnieniowy


Piłsudskiego 47, Nysa

VITA Przychodnia Rodzinna


Holter EKG


Piłsudskiego 47, Nysa

VITA Przychodnia Rodzinna


Próba wysiłkowa


Piłsudskiego 47, Nysa

VITA Przychodnia Rodzinna


Spirometria


Piłsudskiego 47, Nysa

VITA Przychodnia Rodzinna


USG doppler


Piłsudskiego 47, Nysa

VITA Przychodnia Rodzinna


USG jamy brzusznej


Piłsudskiego 47, Nysa

VITA Przychodnia Rodzinna


USG opłucnych


Piłsudskiego 47, Nysa

VITA Przychodnia Rodzinna


USG tarczycy


Piłsudskiego 47, Nysa

VITA Przychodnia Rodzinna

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
22 opinie

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
J
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: VITA Przychodnia Rodzinna konsultacja kardiologiczna

Wspaniały lekarz , pomógł jako jedyny przy dodatkowych skurczach serca:,które bardzo dokuczaly.Dobrze dobrane leki .Wrocil mi Pan Doktor radość do życia. Jeszcze nie spotkałem takiego lekarza żeby pytał o wszystkie wyniki badań byłam pod wrażeniem. Gorąco polecam Pana doktora ,szkoda że takich lekarzy jest tak mało którzy wysluchaja pacjenta .Jeszcze raz gorąco dziękuję i będę wszystkim znajomym polecać Pana Doktora .

lek. Wojciech Bujak

Bardzo dziękuję za tak przyjemną wypowiedź i ocenę mojej pracy. Cieszę się niezmiernie, że mogłem pomóc w wyleczeniu arytmii. Zawsze podchodzę do problemu zdrowotnego, uwzględniając jego całokształt. Zaburzenia rytmu serca to nie tylko choroby kardiologiczne ale także szereg innych pozasercowych przyczyn. Staram się zawsze "dopasować leki do Pacjenta", co niekiedy wymaga kilku prób leczenia antyarytmicznego. Pozdrawiam serdecznie i życzę dużo zdrowia.


E
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Inny

Chodze do Dr Wojciecha Bujaka jestem bardzo zadowolona z niego po nieważ kiedy poczebuje pomocy to mi udzieli jest bardzo sympatycznym kardiologiem można na niego liczyć w każdej chwili kiedy jest to poczebne i Pilne bardzo polecam Dr. Wojciecha Bujaka Pozdrawiam

lek. Wojciech Bujak

Bardzo dziękuje za tak sympatyczną opinię. Staram się pomagać swoim Pacjentom w każdy możliwy sposób. Osobiście preferuję osobisty kontakt z Pacjentem ale niejednokrotnie udzielam porad telefonicznych lub z wykorzystaniem innych kanałów przesyłu. Serdecznie pozdrawiam i życzę dużo zdrowia.


K
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: VITA Przychodnia Rodzinna porada lekarska

Lecze się u dr Bujaka już dość długo i uważam że to bardzo wnikliwy lekarz kiedy potrzeba zleca różne badania diagnostyczne polecam tego lekarza

lek. Wojciech Bujak

Dziękuje za opinię. Cieszę się, że mogłem pomóc. Pozdrawiam serdecznie i życzę dużo zdrowia.


J
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: VITA Przychodnia Rodzinna

Bardzo rzetelny i kompetentny lekarz. Wyczerpująco odpowiada na wszystkie pytania. Pozytywna atmosfera wizyty. Lekarz godny polecenia.

lek. Wojciech Bujak

Dziękuję bardzo za pozytywną ocenę mojej pracy i wystawioną opinię. Cieszę się bardzo, że mogłem pomóc. Mam nadzieję, że moja konsultacja była zadowalająca i przyniosła oczekiwany efekt. W razie potrzeby zapraszam na wizytę kontrolną. Jeszcze raz dziękuję za opinię i życzę dużo zdrowia.


W
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: VITA Przychodnia Rodzinna

To jest jeden z takich lekarzy z powolania, slucha pacjenta. Doktor nie robi zadnego problemu z badaniami, dostalam skierownie na wszystkie potrzebne do diagnozy badania, dzieki niemu mozliwe bylo poprawne leczenie. Jest kompetentny i szczegolowy, dokladnie odpowiada na pytania. Zawsze uprzejmy i godny zaufania.

lek. Wojciech Bujak

Dziękuję bardzo za opinię.
Niezmiernie miło czytać takie słowa.
Jak już wielokrotnie pisałem zawsze staram się dokładnie badać Pacjenta, szczegółowo zbierać wywiad oraz dokładnie tłumaczyć Pacjentom zasady leczenia ich chorób. Zawsze zlecam niezbędne badania oraz w razie potrzeby kieruję do poradni specjalistycznych na konsultacje. Cieszę się, że mogłem pomóc i w razie potrzeby zapraszam na kontrolę. Jeszcze raz dziękuję za słowa uznania i życzę dużo zdrowia.


A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: VITA Przychodnia Rodzinna Dobranie leków

Bardzo polecam Pana Wojciecha. Najlepszy specjalista z jakim miałem do czynienia. Bardzo dobre podejście do pacjenta, specjalista najwyższej klasy w swojej dziedzinie. Po zmianie leków przepisanych przez Pana Doktora Bujaka wszystkie objawy mojej choroby niemal ustąpiły. Gorąco polecam!!!!

lek. Wojciech Bujak

Dziękuję bardzo za opinię.
Dobór leków w leczeniu schorzeń kardiologicznych nie zawsze jest łatwy. Pacjenci mogą nie tolerować określonych grup leków, inne zaś mogą być przeciwwskazane. Zawsze należy zwracać uwagę jakie leki Pacjent przyjmuje, gdyż nawet preparaty witaminowe mogą mieć wpływ na działanie leków kardiologicznych. Szeroko stosowane leki z grupy NLPZ nie pozostają bez znaczenia u Pacjentów z nadciśnieniem tętniczym, niewydolnością serca, niewydolnością nerek, chorobą wrzodową p. pokarmowego czy też u Pacjentów stosujących leczenie przeciwzakrzepowe.
Przy doborze leków, uważam za konieczną ocenę podstawowych badań labolatoryjnych celem wykluczenia między innymi dyselektrolitemii, niewydolności nerek, uszkodzenia wątroby czy też dysfunkcji tarczycy.
Cieszę się, że u Pana udało się właściwie dobrać leczenie.
Pozdrawiam i życzę dużo zdrowia.


Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: VITA Przychodnia Rodzinna Bóle w klatce piersiowej

Bardzo dobry lekarz polecam chyba jeden z najlepszych w Nysie tylko on potrafił zdiagnozować chorobę mojej mamy.Inni lekarze twierdzili że to nerwbóle a okazało się że ma bardzo dużego tętniaka aorty występującej oczywiście odrazu pilne badania itd.Mama jest już po operacji czuje się b.dobrze stałe kontrole.Jest uprzejmiy i miły Jeszcze raz polecam wizyty u Pana Wojciecha Bujaka i dziękuję mu jeszcze raz z całego serca za uratowanie życia mamie!

lek. Wojciech Bujak

Bardzo się cieszę, że udało się nam szybko zdiagnozować chorobę Mamy i jest już po leczeniu. Czasami niepozorne objawy sugerujące neuralgię piersiową potrafią ukrywać poważne choroby. Ważne jest aby umieć powiązać objawy Pacjenta z czynnikami ryzyka poszczególnych chorób i kierować Pacjentów na badania dodatkowe, które bądź to potwierdzą, bądź to wykluczą określoną chorobę. Badanie USG serca to badanie, które zajmuje ważną pozycję w diagnozowaniu bólów w klatce piersiowej /płyn w worku osierdziowym, zaburzenia kurczliwości mięśnia sercowego, wady zastawkowe, kardiomiopatie, nadciśnienie płucne, tętniaki aorty piersiowej/. Faktycznie duże tętniaki aorty wstępującej stanowią zagrożenie dla życia Pacjenta i wymagają szybkiej interwencji chirurgicznej.
Dziękuję bardzo za Państwa opinię i życzę Mamie dużo zdrowia.


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: VITA Przychodnia Rodzinna lekarz rodzinny

Od dawna nie trafiłem na lekarza który dla własnego spokoju zleca taka ilość badań. Polecam za profesjonalizm!

lek. Wojciech Bujak

Dziękuję za opinię.
Zawsze staram się zlecać podstawowe badania u swoich Pacjentów. Oczywiście w zależności od objawów zakres badań jest odpowiednio rozszerzany a dotyczy to nie tylko badań labolatoryjnych ale również badań obrazowych /badania USG, badania RTG, badania endoskopowe/. Niestety w gabinecie POZ zakres zlecanych badań jest mocno okrojony i skierowanie na szereg badań można uzyskać dopiero w danej poradni specjalistycznej. Jak uczy mnie doświadczenie nierzadko badania zlecane rutynowo ujawniają różne nieprawidłowości i dzięki ich wykonaniu istnieje możliwość podjęcia wczesnego leczenia lub skierowania do konkretnego Specjalisty. Jeszcze raz dziękuję i życzę dużo zdrowia.
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: VITA Przychodnia Rodzinna arytmia serca

U Pana doktora Bujaka leczę się już od 4 lat. Przez ten cały czas zawsze spotykałam się z życzliwością i empatią ze strony Pana doktora.
Nigdy nie wykazywał zniecierpliwienia jak zdawałam pytania dotyczące mojego stanu zdrowia czy proponowanych badań, zawsze cierpliwie tłumaczył i wyjaśniał wątpliwości.
Wiem, że jest to lekarz, któremu ze spokojem mogę powierzyć moje "szwankujące" zdrowie , bo dzięki Jego diagnozie i odpowiednio dobranych lekach teraz wiem, że nie muszę się bać i spokojnie mogę egzystować , a co najważniejsze - pracować i cieszyć się życiem.

lek. Wojciech Bujak

Bardzo dziękuję za opinię. Zaburzenia rytmu serca są poniekąd moim „konikiem”. Proszę pamiętać, że nierzadko arytmia u osób ze zdrowym „strukturalnie” sercem może być wynikiem czynników środowiskowych : kofeina,teina,nikotyna,alkohol czy nadmiar stresu. Poza tym mogą ją wywołać czynniki pozasercowe : zaburzenia elektrolitowe, dysfunkcja tarczycy bądź nadnerczy, niedokrwistość,neuropatia w przebiegu cukrzycy,niewydolność oddechowa w przebiegu chorób płuc, niedobory witamin /w tym witaminy D/. W końcu jej przyczyną są choroby kardiologiczne : choroba wieńcowa,źle kontrolowane nadciśnienie tętnicze,niewydolność serca,zapalenie mięśnia sercowego,kardiomiopatie,wady zastawkowe i szereg innych. Diagnostyka zatem musi być tutaj dogłębna, począwszy od badań labolatoryjnych poprzez badania typu USG serca, Holter-EKG,test wysiłkowy a skończywszy na badaniach inwazyjnych elektrofizjologicznych. Podobnie w leczeniu, czasami wystarcza modyfikacja trybu życia, innym razem włączenie leków antyarytmicznych a w końcu zabiegi inwazyjne typu angioplastyka wieńcowa, ablacja poszczególnych arytmii,implantacja urządzeń wszczepialnych a nawet leczenie kardiochirurgiczne. Jak widać zagadnienie jest mocno złożone i wymaga nierzadko licznych badań. Pozdrawiam i życzę dużo zdrowia.


A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: VITA Przychodnia Rodzinna problemy z ciśnieniem

U doktora Bujak byłam raz, natomiast w razie jakichkolwiek problemów zdrowotnych na pewno zdecyduje się na wizytę w jego gabinecie. Profesjonalne podejście do pacjenta, szczegółowy wiwiad zdrowotny oraz dokładne badanie. Na każde moje pytanie została udzielona konkretna odpowiedź.

lek. Wojciech Bujak

Dziękuję za pozytywną opinię i zaufanie do mojej osoby. Mam nadzieję, że wizyta była pomocna. Zawsze staram się zbierać dokładny wywiad oraz szczegółowo badać Pacjenta. Na każdej wizycie dokładnie omawiam z Pacjentem problem zdrowotny analizując wykonane badania. Pozdrawiam i życzę zdrowia.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

O mnie

Akademię Medyczną ukończyłem we Wrocławiu w roku 1999. Niespełna rok pracowałem w Oddziale Chorób Wewnętrznych w Grodkowie. Staż odbyłem w Oddziale ...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

  • Zaburzenia rytmu serca
  • Choroba niedokrwienna serca
  • Nadciśnienie tętnicze
Pokaż wszystkie leczone choroby