Adresy i cenniki usług

Podobni lekarze, do których możesz umówić wizytę

Ocena pacjentów

Dodaj własną opinię
5

Ogólna ocena
51 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • V
  Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: Zakrzepica, guzki krwawnicze

  Zostalam zaraz po diagnozie zoperowana. Dr Matuszczak usunal mi zakrzepice, guzka krwawniczego odbytu. Jestem 3 dobe po operacji I juz nie cierpie. Czuje sie dobrze. Wszystko sie goi.
  Dr Matuszczak zawsze oddzwoni I umowi sie na wizyte.


  Polecam tego lekarza.

 • P
  Lokalizacja: Zakład Opieki Zdrowotnej MSWiA w Bydgoszczy

  Byłam diagnozowana i operowana przez dr W. Matuszczaka. To bardzo kompetentny lekarz, doskonały chirurg, do tego zawsze miły i uśmiechnięty, gotowy pomóc w każdej sytuacji. Oprócz kompleksowego podejścia do problemu zdrowotnego przekazuje pacjentowi dużo pozytywnej energii, a to ważne w chorobie! Jestem bardzo wdzięczna doktorowi za okazane wsparcie i życzliwość. Wspaniały Człowiek ... Polecam!!!

 • R
  Lokalizacja: Zakład Opieki Zdrowotnej MSWiA w Bydgoszczy

  Polecam dr Matuszczaka !!! Długo szukałem chirurga, który zająłby się moim przypadkiem. Zdiagnozowano u mnie tłuszczaka w okolicy szyjnej. Oczywiście kazano mi działać "na własną rękę". Lekarze obawiali się ewentualnych powikłań pooperacyjnych, więc pozostawiono mnie samemu sobie. Tłuszczak rósł, a wraz z nim ból i ucisk, który nie pozwalał mi wykonywać codziennych czynności. Dowiedziałem się o lekarzu Matuszczaku od znajomego. Szybko udało mi się umówić na wizytę. Na szczęście lekarz podjął się mojego dalszego leczenia. Jestem bardzo wdzięczny, że tak sprawnie udało się ustalić operację, która zakończyła pomyślnie moją "przygodę" z tłuszczakiem. Wszystkim gorąco polecam kontakt.

 • Bardzo polecam tego lekarza !! Przewróciłem się na śliskiej nawierzchni rozciąłem sobie mocno wargę górną było to wieczorem nic z tym nie zrobiłem Następnego dnia udałem się do lekarza pierwszego kontaktu i poprosiłem o pomoc usłyszałem że dziś już za późno na szycie bo za dużo czasu minęło. Odszukałem w googlach chirurga i trafiłem na pana doktora Matuszczaka przyjął mnie w ciągu 30 minut. Trafiłem odrazu na stół gdzie mi pozszywał rozciętą wargę 4 szwy. Bardzo jestem wdzięczny panu doktorowi. !!!! Fachowe podejście do sprawy. Pacjent z rozciętą wargą :)

 • Nie polecam tego lekarza! Z ramienia ubezpieczyciela PZU przeprowadzał badanie kontrolne kolana po moim wypadku w pracy. Podczas bardzo krótkiego "badania" nie był zainteresowany zgłaszanymi przeze mnie problemami z kolanem. Zakończył badanie bez słowa wyjaśnienia, po czym listownie otrzymałem odpowiedz z PZU, że według lekarza z kolanem wszystko super. Widocznie ciągły ból kolana uniemożliwiający np. klękanie, według Pana Matuszczaka jest normalny...

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • Lekarz,godny zaufania.
  Specjalista, godny polecenia.
  Człowiek, który pomimo swych sukcesów, przepełniony jest normalniścią.

 • R

  Długo szukałem ale na szczeście trafilem na Pana doktora. W skrócie świetny specjalista. Sympatyczne podejście do pacjenta, dla którego ma czas. Przyjął mnie tego samego dnia i od razu miałem operację. Miałem zakrzep żylny na szczęscie bez stanu zapalnego. Operacja była przy znieczuleniu miejscowym. Wróciłem do domu o własnych siłach. Lekki ból był przez trzy dni ale spokojnie do wytrzymania bez środków przeciwbólowych. Jestem tydzień po zabiegu i jak ręką odjął. Szczerze polacam Pana doktora i jestem bardzo wdzięczny za fachową pomoc.

 • G

  Godny polecenia jako człowiek i jako specjalista. od razu rozpoznal co mi jest i zastosował skuteczną terapię. Ciepły,miły, z poczuciem humoru. Byłam w sytuacji pod bramkowej i specjalne dla mnie przyjechał godzine po moim telefonie,po polubniu w piatek do gabibetu mnie zbadac. A w sobotę z wieczora zrobić mi zabieg,gdyby nie to nie wyjechalabym na urlop. Można na niego liczyć i na jego pomoc. Dzięki temu spędziłam najleprzy urlop w życiu. Dziękuję Doktorze !!

 • J

  Niezwykle sympatyczny i kompetentny lekarz. Można liczyć na fachową pomoc w każdej sytuacji. Wykonywałam u p. dr W. Matuszczaka zamykanie naczynek na nogach i efekt był rewelacyjny. Co prawda trzeba było powtórzyć zabieg, ale tak to bywa w przypadku skłonności do ich pękania. Naczynka ładnie się zamknęły i teraz mogę cieszyć się ładną skórą bez zaczerwień na nogach. Polecam gorąco!

 • P

  Do Pana doktora Matuszczaka trafiłem z polecenia znajomego. Jako iż moje podejście do lekarzy jest typowo "męskie" miałem spore wątpliwości i byłem pełen obaw. Miałem problem z dosyć poważnie wrastającym się paznokciem dużego palca u stopy. Pan doktor wyjaśnił czego mam się spodziewać będąc przy tym bardzo miły. Sam zabieg został wykonany niezwykle profesjonalnie. Zostałem do niego odpowiednio przygotowany i poinformowany o różnych etapach zabiegu (kiedy może boleć, jak poszczególny etap był będzie wyglądać, znieczulenie etc.). Zabieg zakończył się bardzo szybko. Palec goił się prawidłowo i bez żądnych komplikacji. Po tygodniu zgłosiłem się na zdjęcie szwów. Do tego momentu palec wygląda świetnie. Jeśli ktoś potrzebuje profesjonalnej i fachowej pomocy z zakresu chirurgii mogę śmiało z ręką na sercu polecić każdemu Pana doktora Włodzimierza Matuszczaka.

Lekarz, do którego umówisz się na wizytę online

Jesteś tym lekarzem?

266

Tylu pacjentów odwiedziło ten profil w ciągu ostatnich 30 dni

90

Tylu pacjentów wyszukuje miesięcznie lekarzy o tej specjalizacji w Twoim mieście

To Twój profil?
Przejmij go
Prezentowane dane pochodzą z: Rejestru Podmiotów Wykonujących Działalność Leczniczą, Centralnego Rejestru Lekarzy RP prowadzonego przez Naczelną Izbę Lekarską, Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej. Informacje zawarte w tych rejestrach są jawne i ogólnie dostępne.