Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

Nowy Szpital w Nakle i Szubinie

Mickiewicza 7

89-100, Nakło nad Notecią, kujawsko-pomorskie

Pokaż dane kontaktowe

Typ placówki

 • Szpital

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Magdalena Spychalska

  Diabetolog, Internista, lek.

  • Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: cukrzyca

   Od wielu lat moja Mama korzysta z pomocy Pani Doktor.
   Z uwagi na stałe towarzyszenie Mamie w wizytach u Pani Doktor (Mama ma 86 lat)zarówno ja jak i Mama jesteśmy bardzo zadowolone z traktowania pacjentów. Pani Doktor jest osobą empatyczną, miłą i profesjonalną. Z anielską cierpliwością udziela bardzo kompetentnie wskazówek co do dalszego sposobu leczenia, co nie jest proste w kontaktach z osobami w podeszłym wieku.
   Serdecznie dziękuję w imieniu Mamy i własnym
   Z wyrazami szacunku
   Janina Olszewska

  • W
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

   Jestem z wizyty bardzo zadowolona. Lekarz wykazał się profesjonalizmem i niezwykłą serdecznością. Był konkretny i dociekliwy w badaniu pamiętając , że pacjent jest osobą a nie tylko przypadkiem chorobowym!

  Zobacz wszystkie opinie (3) o tym lekarzu


 • Krzysztof Olszewski

  Ortopeda, dr n. med.

  • M
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Akademickie Centrum MedyczneUsługa: problemy z ścięgnem Achillesa

   Lekarz był miły , profesjonalnie zajął się moją sprawą.Jestem zadowolony z wizyty. Mogę polecić tego lekarza innym osobom.

  • T
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Akademickie Centrum MedyczneUsługa: konsultacje ortopedyczne powyżej 16 roku życia

   Była to moja pierwsza wizyta u Pana Doktora. Dziękuję Panu Doktorowi za wyjaśnienie w spokojnej atmosferze i ze zrozumieniem zawiłości związanych z moją dolegliwością. Pozdrawiam.

  Zobacz wszystkie opinie (18) o tym lekarzu


 • Natalia Kolesińska-Konkel

  Ginekolog, dr n. med.

  • I
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Indywidualna Praktyka Lekarska dr n.med. Natalia Kolesińska - KonkelUsługa: badania kontrolne

   Bardzo pozytywna Pani Doktor , świetny specjalista ,gorąco polecam , prowadziła całą moją ciążę, która od początku była zagrożona, po 9 miesiącach urodziłam zdrowego synka , dziękujemy

  • M
   Lokalizacja: Indywidualna Praktyka Lekarska dr n.med. Natalia Kolesińska - Konkel

   Pani ginekolog ze wspaniałym podejściem do pacjenta. Rzetelnie wykonane badanie, wszystko krok po kroku wyjaśnione. Gorąco polecam.

  Zobacz wszystkie opinie (80) o tym lekarzu


 • Tomasz Kolossa

  Ginekolog, Onkolog, lek.

  • E
   Lokalizacja: Specjalistyczna Praktyka GinekologicznaUsługa: kontrola pooperacyjna

   Polecam. Lekarz jak zwykle miły i profesjonalny. Zawsze odpowie na wszystkie pytania. Polecam serdecznie

  • K
   Lokalizacja: Specjalistyczna Praktyka Ginekologiczna

   Bardzo dobry lekarz.Wszystko wytłumaczy rzeczowa doradzi sympatyczny zyczliwy i pomocny.Naprawdę polecam

  Zobacz wszystkie opinie (388) o tym lekarzu


 • Jerzy Nowicki

  Anestezjolog,

  • M

   Serdecznie polecam Pana doktora.
   Zawsze trafna diagnoza, dobrze dobrane leki (antybiotyk w ostateczności) i szybki powrót do zdrowia moich Synów. Doktor przyjedzie nawet w sobotę, koszt wizyty w porównaniu do usługi jaką świadczy, jest niewiarygodnie niski- naprawdę polecam!


 • Marzenna Wrzeszcz

  Terapeuta,

  • B

   Bardzo zaangażowana, ciepła, zawsze ma czas dla pacjenta i dba o to, by terapia przebiegała wielotorowo, czuje się, że lubi ludzi.


 • Krzysztof Piekutowski

  Ginekolog,

  • Bardzo nie miły,opryskliwy,nie mówi o wynikach nie potrafi wykryć choroby przetrzymuje w szpitalu specjalnie 4 doby żeby dostać pieniądze z NFZ nie polecam nikomu tego lekarza Pacjentka

  • D

   Pan dr Krzysztof Piekutowski był moim prowadzącym, podczas pobytu w szpitalu. Chodzę do Niego na wizyty i nigdy nie zdarzyło się, żeby pytał o pieniądze. Do tego jest to bardzo kompetentny lekarz, z ogromną wiedzą. Pożartuje, pocieszy, badanie może czasem bylo bolesne, ale czy to jest powód, by oceniać tak słabo doktora? Nie wydaje mi się. Doktor potrafi w wolny dzień przyjechać do szpitala, by sprawdzić jak się czuje pacjent po operacji! Często wlaśnie takie sytuacje są wynikiem spóźnienia na dyżur w przychodni, lekarz się nie rozdwoi.. zamiast narzekać, powinno się takie osoby doceniać, bo mało jest tak dobrych specjalistów w naszym kraju. Doktor - na złoto! :)

  Zobacz wszystkie opinie (21) o tym lekarzu


 • Jarosław Bronowicz

  Ginekolog, lek.

  • P

   Do Pana Doktora uczęszczam na wizyty od roku i jestem zadowolona, jest uprzejmy, a podczas badania delikatny, zawsze odpowiada na pytania i stara się rozwiewać wątpliwości pacjentki. Polecam.

  • G

   Byłam dwa razy na wizycie u tego lekarza i dwa razy płakałam w domu. Nie wiem jakim on fachowcem, ale potraktował mnie po prostu po chamsku. Całkowity brak empatii i uprzejmości. Na zapytania "czy wyniki usg dobre i czy wygląda na zdrowe" odpowiedział że na na głupie pytania odpowiedzi nie daje. Myślałam że lekarz jest po to, żeby odpowiadać na każde pytania, zwłaszcza że jest to moja pierwsza ciąża i mam dużo pytań i obaw. Na ostatnie wizycie robił usg, myślę że nawet weterynarz lepiej traktuje swoich pacjentów! Mówił do dziecka jak do psa jakiegoś "no, rusz się!! ruszaj się, nie mogę zobaczyć", a kiedy dzidziuś nie ruszał się (14 tydzień ciąży!) tak mocno pchnął mnie tym czujnikiem w brzuch że na drugi dzień dostałam sińca i 3 dni mnie bolało w tym miejscu. Ja nawet nie będę opowiadać, jak on ze mną rozmawiał. Nie pozwolił mężowi wejść do gabinetu. Czytam dobre opinie o nim i jestem niezmiernie zdziwiona!

  Zobacz wszystkie opinie (15) o tym lekarzu


 • Przemysław Susicki

  Chirurg, Onkolog,

  • D
   Lokalizacja: Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Nowy Szpital w Nakle i Szubinie "

   Najlepszy onkolog. Konkretny. Kompetentny . Na wizytę nie trzeba długo czekać. Jasno odpowiada na wszystkie pytania pacjenta. Polecam!!!

  • N
   Lokalizacja: Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Nowy Szpital w Nakle i Szubinie "Usługa: Inny

   Miałam do usunięcia pieprza na plecach, szybka konsultacja i na zabieg też nie czekałam długo. Pan dr odpowiada na wszystkie pytania i daje wskazówki co należy i nie należy robić po zabiegu. Po wycięciu została się mała biała kropeczka, która jest nie widoczna.
   Polecam !!

  Zobacz wszystkie opinie (4) o tym lekarzu


 • Irena Kolesińska

  Ginekolog, dr n. med.

  • B
   Lokalizacja: Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Nowy Szpital w Nakle i Szubinie "Usługa: Problemy z miesiączkowaniem

   Nie polecam Pani doktor ze względu na to ze nie potrafiła mi wyjaśnić dlaczego znacznie opóźnia mi się miesiączka. Pytała kilka razy czy na pewno nie jestem w ciąży. Nie pokazała mi mojego układu rozrodczego na usg. Gdy zapytałam ponownie dlaczego znacznie opóźnia mi się miesiączka odpowiedziała: być może masz torbiele.
   Poza tym osoba miła.

  • W
   Lokalizacja: Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Nowy Szpital w Nakle i Szubinie "

   Dzięki właściwym decyzjom Pani doktor ciąża małżonki została doprowadzona do szczęśliwego rozwiązania. W trakcie pobytu w Szpitalu zalecała wszystkie wymagane badania jak i te dodatkowe.
   W ostatnim okresie ciąży nastąpiły komplikacje w wyniku czego konieczne było natychmiastowe cc. Dzięki Pani Doktor rozwiązanie nastąpiło pomyślnie pomimo wcześniejszych problemów.

  Zobacz wszystkie opinie (97) o tym lekarzu