Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

Nowy Szpital w Nakle i Szubinie

Mickiewicza 7

89-100 , Nakło nad Notecią , kujawsko-pomorskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Szpital

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

4

Ogólna ocena
19 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Małgorzata Puchała Inny

  Pani doktor na wszystkie moje pytania odpowiadała: "nie wiem", niczego mi nie wyjaśniła. Odczułam brak zainteresowania, brak skutecznej komunikacji, pośpiech. Do ortopedy skierował mnie lekarz rodzinny, który widział sens wykonania dodatkowych badań (USG), niestety Pani doktor stwierdziła, że nie jest to konieczne. Ostatecznie badanie wykonałam prywatnie. Nie polecam.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Natalia Kolesińska-Konkel Inny

  Wizyta u pani doktor bardzo miło zawsze przebiega, wszystko zawsze dokładnie wytlumaczy. Polecam .


  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Krzysztof Olszewski Inny

  Tydzień temu miałam usuwane zespolenie łokcia, popręg Webera, które również zakładał Pan doktor. Rana po usunieciu malutka. Szczerze polecam Pana doktora, jestem bardzo zadowolona. Lekarz bardzo miły. Teraz czekam na wizytę kontrolną


  E
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Natalia Kolesińska-Konkel Inny

  Byłam u wielu lekarzy, ale żaden nie wykazał tyle zaangażowania, empatii i jednocześnie profesjonalizmu. Pani Doktor jako jedyna trafnie zdiagnozowała co mi dolega, zastosowała skuteczne leczenie i po zabiegu miałam możliwość kontaktu telefonicznego kiedy pojawiły się wątpliwości czy wszystko jest ok. Aktualnie dzięki opiece Pani Doktor spokojnie planuję kolejne maleństwo. Polecam każdej kobiecie, która szuka profesjonalnej opieki, a nie lekarza, który powie kilka słów na uspokojnie i nie zaangażuje się w leczenie. Wizyty są konkretne, merytoryczne i w dobie pandemii czułam się wyjątkowo bezpiecznie ponieważ na wizycie Pani Doktor zadbała o wszystkie elementy bezpieczeństwa: odległość, środki ochrony osobistej itd. W czasie wizyty widać, że lekarz ma doświadczenie w zawodzie. Dodatkowym plusem jest to, ze Pani Doktor pracuje w szpitalu i tam też zaopiekowała się i często odwiedzała po zabiegu sprawdzająca mój stan i cierpliwe tłumaczą wszystko co dzieje się z moim ciałem. Polecam całym sercem.


  P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Natalia Kolesińska-Konkel Inny

  Byłam skierowana do Pani doktor od innego lekarza bo jestem na ostatnich nogach i miałam podejść na zapis ktg a po zapisie miałam podejść do pani doktor aby oceniła zapis i sprawdziła czy wszystko jest ok. Zrobiła usg kazała patrzeć na ściane nawet na monitorze nie pokazała mi maleństwa nie zbadała czy pojawiło się rozwarcie i ocenić szyjkę macicy. Nie wiem czemu tak mnie potraktowała może dlatego że prowadzący jest inny lekarz ?. Ale bardzo nie fajnie i nie fachowo.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

  dr n. med. Natalia Kolesińska-Konkel

  Szanowna Pani Paulino, dziękuję za opinię , jednak nie rozumiem pretensji Pani do mnie , ze względu na obecną sytuacją epidemiologiczną związaną ze stanem pandemii w celu minimalizacji ryzyka transmisji infekcji COVID-19 Sekcja Ultrasonografii Polskiego Towarzystwa Ginekologów i Położników w zakresie badań ultrasonograficznych wykonywanych w zakresie położnictwa i ginekologii rekomenduje:
  W warunkach ambulatoryjnych wykonywać badanie usg I, II i III trymestru ( co wykonywał Pani lekarz prowadzący , więc ja nie musiałam wykonywać usg), bo Pani przyszła na ktg.
  W badaniach położniczych ze względu na zwiększone ryzyko transmisji zakażenia , przy badaniu dopochwowym należy zminimalizować liczbę procedur wykonywanych głowicą przezpochwową, a także w przypadku oceny długości szyjki macicy w okresie zagrożenia epidemiologicznego rekomenduje się wykonanie badania przezbrzusznie, co oceniłam w trakcie badania usg. Nie ma konieczności weryfikowania pomiaru sondą przezpochwową. Zaleca się unikać tworzenia aerozoli z potencjalnie zakaźnego materiału wydzieliny z pochwy - w badaniu ktg nie było skurczy, a pani nie zgłaszała czynności skurczowej , dlatego wystarczyła ocena szyjki w badaniu usg, które wykonałam . Podczas badania ultrasonograficznego należy ograniczyć kontakt słowny i wzrokowy z pacjentką ( dlatego poprosiłam Panią o zwrócenie głowy do ściany , nie poprosiłam o to specjalnie, a dla bezpieczeństwa Pani i maleństwa) . Celem badania usg w Pani przypadku, nie było pokazywanie maleństwa , co można było wykonywać wcześniej , gdy na ekranie widać całe maleństwo, tylko ocena dobrostanu płodu co uczyniłam. Omówienie wyniku badania powinno mieć miejsce po jego zakończeniu z zachowaniem bezpiecznej odległości ( wszystkie niezbędne informacje, które powinna Pani otrzymać po tym badaniu, Pani otrzymała ). Nie poprosiła mnie Pani w trakcie badania usg , żebym pokazała Pani dziecko na monitorze, nie znam Pani oczekiwań , gdybym znała Pani oczekiwania i poprosiła mnie Pani o pokazanie dziecka , oczywiście bym to zrobiła.
  Jest wymagane utrzymanie jak największej – tak dużej, jak to tylko możliwe – odległości między badaną pacjentką i badającym .
  Przyszła Pani na badanie KTG, ja oceniłam zapis ktg i dodatkowo wykonałam usg , oceniłam dobrostan płodu , przekazałam Pani niezbędne informacje.
  Uważam , że potraktowałam Panią normalnie, nie wiem jak wygląda wizyta u Pani lekarza prowadzącego , być może pokazuje Pani dziecko na każdym badaniu usg , na pewno jak uda się Pani do swojego lekarza, pokaże Pani maleństwo. Mam nadzieję , że rozumie Pani , że w czasach pandemii w celu minimalizacji ryzyka transmisji infekcji COVID-19 dla Pani bezpieczeństwa i maleństwa wizyty maja swoje ograniczenia. Życzę Pani powodzenia i łatwego porodu. Będzie mi bardzo miło spotkać się z Panią jeszcze raz, wyjaśnić zaistniałą sytuację i spełnić Pani oczekiwania co do przeprowadzenia wizyty. Pozdrawiam serdecznie .


  P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Jarosław Bronowicz Inny

  Lekarz był dla mnie bardzo niemiły podczas wizyty. Pozwalał sobie na mówienie do mnie "per Ty" . W związku z infekcją, na moją prośbę o zrobienie wymazu odpowiedział "to sama sobie zrób". Skutek był taki, że leczenie prostej infekcji (już u innego lekarza) trwało o wiele dłużej niż mogłoby trwać. Nie polecam.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz


  I
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Krzysztof Olszewski zwyrodnienie stawu kolanowego

  Pan Doktor Olszewski przeprowadzil artroskopię,ktora w efekcie bardzo mi pomogła i przyniosła ulgę. Każda wizyta kontrolna była dla mnie przyjemnością,bo Pan Doktor jest bardzo kontaktowy ,rzeczowy i świetnym specjalistą i pomimo ogromu pacjentów ,których przyjmuje każdego dnia,cierpliwy.Chciałabym,żeby tak traktowano pacjentów wszędzie, nie tylko w prywatnych gabinetach.....Polecam !!!!!


  S
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Stanisław Polan zapalenie mięśnia sercowego

  Nie polecam pana doktora trafilam do pana Polana po wizycie pogotowia u mnie w domu. Bylam bardzo przeziebiona a wczesniej przeszlam zapalenie miesnia sercowego po grypie i panowie ratownicy w obawie o moje serce zabrali mnie do szpitala. Pan Polam stwierdził ze nic mi nie jest choć nie mial wyników badan w reku. Od razu wypisal recepte na nimesil i wypis do domu. Jak zapytalam czy cos na goraczke dostane to odp ze jestem lekko przeziebiona. Nawet mnie nie zbadal dobrze. Tylko w gardło zajrzał. Bardzo opryslliwy. W wypisie napisal ze zadnej dokumentacji nie dałam...i nie mialam temperatury a slanialam sie na nogach. Nic mi nie podal w zastrzyku a mialam 39.8temp. Tylko mnie zbyl i poszedl na oddzial. Na drugi dzien doktor z przychodni przepisal mi silny antybiotyk. Zdecydowanie Nie polecam.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Małgorzata Puchała operacja zespołu cieśni

  Ja trafiłam do Pani doktor z polecenia .Poleciła mi koleżanka która uważała że dr.Puchała jest naprawde dobrym lekarzem i podzielam jej zdanie .Uważam że jest bardzo miła jak i pomocna czekam na operacje w wykonaniu Pani doktor i jestem spokojniejsza z tego powodu.


  B
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Irena Kolesińska Problemy z miesiączkowaniem

  Nie polecam Pani doktor ze względu na to ze nie potrafiła mi wyjaśnić dlaczego znacznie opóźnia mi się miesiączka. Pytała kilka razy czy na pewno nie jestem w ciąży. Nie pokazała mi mojego układu rozrodczego na usg. Gdy zapytałam ponownie dlaczego znacznie opóźnia mi się miesiączka odpowiedziała: być może masz torbiele.
  Poza tym osoba miła.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz