Władysław Pitak, logopeda Koszalin

Władysław Pitak

Logopeda

13 opinii

Zapisz


Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Adres

Pieczarek 4, Koszalin
Ośrodek Terapii Nerwic, Wad i Zaburzeń Mowy

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Brak informacji o usługach i ich cenach

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych logopedów w pobliżu

Moje doświadczenie

Cennik

Brak informacji o usługach i cenach

Ten lekarz nie dodał jeszcze informacji o usługach i cenach.

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
13 opinii

Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Ośrodek Terapii Nerwic, Wad i Zaburzeń Mowy Inny

U naszego 3 letniego dziecka pediatra podejrzewał opóźnienie w mówieniu i polecił nam wizytę u logopedy specjalisty. Bardzo nam zależało aby trafić do kogoś dobrego i znaleźliśmy dosyć szybko. Na tej stronie najwięcej dobrych opinii ma pan dr Władysław Pitak w Logosie. Po kilku wizytach nauczyliśmy się być terapeutami i zaczęliśmy widzieć efekty naszej pracy. Może to wydać się dziwne, ale pan Pitak pokazywał nam jak pomagać dziecku i sprawdzał jak dajemy sobie radę. Dowiedzieliśmy się , że gdzie indziej rodziców nie wpuszczają do gabinetu logopedycznego i to jest dla nas dziwne, bo trzeba przecież pomagać nie tylko dziecku ale też rodzicom. Dziękujemy. Wiśniewscy.


H
Użytkownik zweryfikowany

Polecamy pana Władysława Pitaka. Byliśmy u niego z dzieckiem kilka razy w czasie naszego pobytu wakacyjnego pobytu w Polsce. Co możemy powiedzieć? Jest to starszy pan bardzo solidnie wykształcony logopeda, muzykoterapeuta, który leczy bardzo nowocześnie i z pozytywnym nastawieniem do pacjenta. Ale , co najważniejsze jest wymagający od rodziców wobec ich dzieci. To nam się podobało. A przy tym jest rzeczowy, spokojny i wyrozumiały. Bardzo dobry terapeuta. Polecamy.


M
Użytkownik zweryfikowany

Szanowny Panie Doktorze, zwracam się do pana z podziękowaniem za fachową i pełną poświęcenia pomoc w odzyskaniu mowy mojemu mężowi po udarze mózgu. Teraz wiem, że dzięki panu mogliśmy razem z moimi córkami dobrze zaopiekować się moim mężem i po kilku miesiącach rehabilitacji możemy z nim rozmawiać po ludzku, a nie domyślać się co chce , a nie może nam powiedzieć. Jeszcze raz serdecznie dziękuję, a do podziękowań dołącza się mój mąż Marian.


W
Użytkownik zweryfikowany

Jest świetnym ,kompetentnym o wysokiej kulturze osobistej logopedą, posiadającym rozległą wiedzę i doświadczenie . Po dwóch wizytach wiedziałam, że trafiłam do dobrego specjalisty. Teraz ćwiczę oddychanie , relaksację i trening autogenny i powoli przestaję się jąkać. Wdzięczna pacjentka Ola


A

Byłam z dzieckiem bo się jaka i nie wymawia "r " i jestem pod wrażeniem. To dobry specjalista, spokojny i mądry.. Podobało mi się że zauważył u mnie nerwicę i dał mi też cwiczenia. Wizyta trwała aż 70 minut. dziekuję panie doktorze Pitak i polecam PANA wszyStkim.


P
Użytkownik zweryfikowany

Mówi się , że zdrowi nie siedzą w poczekalni do lekarza. I to jest prawda, ale ja jestem zdrowy i bardzo mnie zainteresował ten portal . Postanowiłem sprawdzić, jakie opinie mają koszalińscy specjaliści. Znalazłem kilku, ale żaden z nich nie ma tak dobrych opini jak W.Pitak. Najfajniejsze jest to, że znam tego logopedę, bo kiedyś do niego chodziłem z trudnym do usunięcia seplenieniem. Chodziłem prawie 4 miesiące, co tydzień razem około 15 wizyt. Od kilku lat jest wziętym dziennikarzem i w radiu mówi się , że mam najlepszą dykcję. To zasługa przede wszystkim mojego niegdyś logopedy W.Pitaka. Stawiam najwyższą ocenę. Władysław Pitak to bardzo dobry logopeda.


G

Bałam się że jak pójdę do logopedy, to mnie wyśmieje że przychodzę z jakimiś wymyślonymi problemami, ale okazało się, że ten logopeda w Koszalinie słusznie ma dobre opinie, bo jest wyrozumiały,a co najważniejsze - potrafi wysłuchac i cierpliwie tłumaczy jakie cwiczenia wykonywać w domu.

I jeszcze jedno: do domu dostałam 2 płyty dvd z ćwiczeniami które mogę samodzielnie wykonywac. Teraz wystarczy, że raz na jakiś czas zadzwonie do mojego logopedy i złoże relację ze swoich postępów. Rozmowa może być nagrywana przez obie strony, a potem na jej podstawie ma dostać nowe ćwiczenia.

To bardzo wygodne, bo mieszkam 200 km od Koszalina i dzięki nowoczesnej technice i internetowi nie musze tak często jeżdzić na wizyty. Pozdrawiam p. Władysława Pitaka i polecam go, bo według mnie jest to najlepszy logopeda jakiego spotkałam.

Ania z Pomorza


G

Bardzo dobry logopeda, poprawił mi moją wymowę i teraz pracuję w telewizji jako lektor. Pozdrawiam. Piotr


A

Najlepszy na Pomorzu logopeda i trener zdolnosci tworczych. Pan Pitak jest tworca metody pt. muzykodrma. Naprawde warto do niego przyjechac, nawet z drugiego konca swiata. Ja przyjechalam z Anglii.


M

Polecam p.Władysława.
Mieliśmy problemy z synem.
Chodziliśmy na terapię z całą rodziną.
Bardzo nam pomógł.
Pozdrawiam Monika


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie