Adresy (2)

Grunwaldzka 7, Legnica
CARDIAMED (mapa)

Lekarz nie ma włączonego kalendarza pod tym adresem

Poproś o kalendarz wizyt
Brak informacji o usługach i ich cenach

Lekarz nie ma włączonego kalendarza pod tym adresem

Poproś o kalendarz wizyt
Brak informacji o usługach i ich cenach

Cennik

Brak informacji o usługach i cenach

Ten lekarz nie dodał jeszcze informacji o usługach i cenach.

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
24 opinie

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
D
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: CARDIAMED

Wizyta bezsensowna straciłam jedynie 150 zł, nie dowiedziałam się niczego nowego co wiedziałam z opisu rezonansu i z opini neurologa, wręcz neurolog wykazał się większym zainteresowaniem niż Pan doktor pozatym jedynie co się dowiedziałam to że mam się przeciąga i chodzić na basen nawet nie usłyszałam czy potrzebuje leki przeciwbólowe lub rehabilitację ale swoje musiałam zapłacic... wizyta trwała ok 6min. ... nie polecam a wręcz odradzam


Użytkownik zweryfikowany

człowiek skromny miły ma bardzo dobre podejście do pacjenta ,wraz z zespołem lekarzy uratowali mi życie
szpital w Polanicy Zdr. z doktorem Dacko na czele to jeden z najlepszych szpitali w Polsce zarówno pod względem profesjonalności jak i podejścia do pacjenta


M
Użytkownik zweryfikowany

Pan Doktor miesiąc temu przeprowadził perfekcyjnie operację usunięcia krwiaka i obrzęku mózgu u mojego męża Leszka( 79 lat). Stan męża przed operacją był bardzo ciężki i szybko się pogarszał.Cała nasza rodzina była w strachu, czy Leszek przeżyje operację. A jeśli tak, to czy nie będzie komplikacj. Ale mój mąż trafił w bardzo dobre ręce Pana Doktora Dacko. Operacja przebiegła bez komplikacji mimo zaawansowanego wieku męża, a po wybudzeniu z narkozy mój mąż reagował na otoczenie jakby w ogóle nie miał krwiaka i obrzęku mózgu. Pan Doktor jest nie tylko wspaniałym neurochirurgiem. Jest także wspaniałym, sympatycznym i życzliwym człowiekiem. Serdecznie dziękujemy Panu Doktorowi: ja, Leszek i nasza rodzina.


W
Użytkownik zweryfikowany

Dzięki pozostałym, tak wspaniałym opiniom, zaproponowałam ojcu, by udał się tym razem na konsultację do Pana Dacko, gdyż miał poważne problemy z kręgosłupem w odcinku lędźwiowym. Ojciec był zaskoczony niezwykłym podejściem do pacjenta; cierpliwością, poświęceniem cennego czasu, ogromną wiedzą i bardzo fachowym podejściem do schorzenia, jak i metody leczenia, a przede wszystkim skromnością. Termin operacji to niespełna dwa miesiące od drugiej wizyty, po której zapadła decyzja, że to Pan Dacko zoperuje ojca. Mimo, iż z przyczyn zdrowotnych termin operacji musiał zostać przesunięty, nie było problemu. Został wyznaczony nowy termin. (Operacja na koszt NFZ) To Pan Dacko oddzwaniał do pacjenta, gdy nie mógł odebrać telefonu. Zawsze pomagał i doradzał ojcu przed operacją "na odległość", kiedy odstawić leki na rozrzedzenie krwi po zabiegu implantacji stentu i nie tylko. Ciężka 3 godzinna operacja w pełni udana. Po operacji Pan Dacko regularnie odwiedzał pacjentów kilka razy dziennie. Ojciec obecnie czuje się dobrze. Pisząc tą opinię, mam łzy w oczach. Dziękuję Panu za wszystko! Jest Pan wspaniałym CZŁOWIEKIEM!


Użytkownik zweryfikowany

Minęło już 4-lata od mojej operacji kręgosłupa /lędżwiowy/ i nie mogę zapomnieć Pana Władysława,jak już wcześniej wspominałem w opiniach to wspaniały neurochirurg i dziękuję bogu ,że dostałem taką szansę abym był operowany przez tego wspaniałego człowieka. Po czterech latach nie odczuwam już nic z poprzednich dolegliwości a jak już pisałem nie mogłem chodzić,mam obecnie 58 lat i nic mi nie dolega- kręgosłup mam sprawny jak młodzieniaszek.Dzięki i jeszcze raz WIELKIE dzięki Panie Doktorze.


E
Użytkownik zweryfikowany

Pan ordynator Szpitala w Polanicy ma wielkie, szlachetne serce! Jest pełen troski, oddania i zrozumienia dla pacjentów. Do tego ma złote ręce, które działają cuda. Dokonał ciężkich dwóch operacji, których nikt nie chciał się podjąć, dzięki czemu i postawił z powrotem mnie na nogi (mimo wieku po 80 r.ż.)! Jestem pełen wdzięczności i podziwu dla Pana doktora! wykonuje trudną i stresującą prace z pełnym oddaniem i życzliwością, a do tego daje pacjentom poczucie bezpieczeństwa, pełnego zaufania, indywidualnego podejścia i pomaga podjąć trudną, ale właściwą decyzje o leczeniu, które pozwala znowu normalnie funkcjonować


Z
Użytkownik zweryfikowany

mamy ukochanego Tatusia i Dziadka,ktory jest pogodnym, pozytywnie-usmiechnietym 80-cio latkiem, rowniez ulubiencem wszystklich ludzi poczawszy od dzieci po mlodych skonczywszy na starszych. Nagle zaczal tracic czucie w prawej stronie, z rak wypadaly mu przedmioty, nie mogl podniesc szklanki aby sie napic.Prawa noga zalamywala i dochodzilo do upadkow. Bylismy wszyscy wstrzasnieci tym strasznym stanem a moj Tato z usmiechem przyjmowal ten stan.
Dr.Dacko polecil nam kolega Taty (leczyl jego zone z pozytywnym wynikiem) na dzien dzisiejszy Tato jest po operacji kregow szyjnych i odbywa Rehabilitacje w Polanicy Zdroj
Po przeczytaniu opini j.w stwierdzam jednoglosnie ze dr.Dacko to Aniol w ludzkiej skorze
BOG zaplac za niego!!!
(corka i syn z zagranicy)


E
Użytkownik zweryfikowany

Doktor Dacko operował mojego ojca w szpitalu w Polanicy Zdroju. Operacja była bardzo trudna i skomplikowana - częściowe usunięcie guza mózgu. Muszę dodać że konsultowaliśmy przypadek ojca u kilku specjalistów i każdy twierdził, że guz jest nieoperacyjny. Doktor Dacko jako jedyny podjął się tego zadania i wraz z zespołem lekarzy przeprowadził tę operację perfekcyjnie. Ojciec czuje się dobrze, funkcjonuje normalnie, chociaż inni lekarze mówili nam, że sama biopsja w jego przypadku może zakończyć się takimi powikłaniami, że może być roślinką. Dwa miesiące po operacji rezonans wykazał jak najbardziej prawidłowy obraz i ojciec przygotowywany jest do radioterapii. Chciałabym jeszcze napisać o podejściu doktora Dacko do pacjenta. Jest to niezwykły człowiek, zawsze uśmiechnięty, miły, już samo obcowanie z tym człowiekiem przynosi ulgę pacjentowi i daje nadzieję na dalsze życie. Brak słów aby opisać naszą wdzięczność, bo jak można odwdzięczyć się komuś kto daje drugie życie, poczucie bezpieczeństwa i wiarę w lepsze jutro?


K
Użytkownik zweryfikowany

Specjalista przez duże S, który swoją postawą daje pacjentowi poczucie bezpieczeństwa oraz nadzieję na dalsze życie. Polecam go wszystkim. To lekarz dzięki któremu można wierzyć że medycyna może być powołaniem. Dotychczas kontakty ze służbą zdrowia kojarzyły mi się wyłącznie z poniżaniem pacjenta, przedmiotowym traktowaniem i brakiem empatii. W moim nieszczęściu szczęściem było trafienie do takiego lekarza jak doktor Dacko.


W
Użytkownik zweryfikowany

Wspaniały lekarz, człowiek z wielką klasą. Niewielu jest w Polsce takich specjalistów, niestety. Brak słów żeby wyrazić jego pozytywny stosunek do pacjenta, jego wiedzę i profesjonalizm. Nigdy nie zapomnę wizyty u Niego!


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie


Specjalizacje

  • Neurochirurgia