lek.

Władysław Dacko

Neurochirurg

22 opinie +dodaj

Poproś o kalendarz wizyt

Adresy i cenniki

Informacje o lekarzu

Opinie pacjentów

 • bardzo dobry

  Dzięki pozostałym, tak wspaniałym opiniom, zaproponowałam ojcu, by udał się tym razem na konsultację do Pana Dacko, gdyż miał poważne problemy z kręgosłupem w odcinku lędźwiowym. Ojciec był zaskoczony niezwykłym podejściem do pacjenta; cierpliwością, poświęceniem cennego czasu, ogromną wiedzą i bardzo fachowym podejściem do schorzenia, jak i metody leczenia, a przede wszystkim skromnością. Termin operacji to niespełna dwa miesiące od drugiej wizyty, po której zapadła decyzja, że to Pan Dacko zoperuje ojca. Mimo, iż z przyczyn zdrowotnych termin operacji musiał zostać przesunięty, nie było problemu. Został wyznaczony nowy termin. (Operacja na koszt NFZ) To Pan Dacko oddzwaniał do pacjenta, gdy nie mógł odebrać telefonu. Zawsze pomagał i doradzał ojcu przed operacją "na odległość", kiedy odstawić leki na rozrzedzenie krwi po zabiegu implantacji stentu i nie tylko. Ciężka 3 godzinna operacja w pełni udana. Po operacji Pan Dacko regularnie odwiedzał pacjentów kilka razy dziennie. Ojciec obecnie czuje się dobrze. Pisząc tą opinię, mam łzy w oczach. Dziękuję Panu za wszystko! Jest Pan wspaniałym CZŁOWIEKIEM!

 • bardzo dobry

  Minęło już 4-lata od mojej operacji kręgosłupa /lędżwiowy/ i nie mogę zapomnieć Pana Władysława,jak już wcześniej wspominałem w opiniach to wspaniały neurochirurg i dziękuję bogu ,że dostałem taką szansę abym był operowany przez tego wspaniałego człowieka. Po czterech latach nie odczuwam już nic z poprzednich dolegliwości a jak już pisałem nie mogłem chodzić,mam obecnie 58 lat i nic mi nie dolega- kręgosłup mam sprawny jak młodzieniaszek.Dzięki i jeszcze raz WIELKIE dzięki Panie Doktorze.

 • bardzo dobry

  Pan ordynator Szpitala w Polanicy ma wielkie, szlachetne serce! Jest pełen troski, oddania i zrozumienia dla pacjentów. Do tego ma złote ręce, które działają cuda. Dokonał ciężkich dwóch operacji, których nikt nie chciał się podjąć, dzięki czemu i postawił z powrotem mnie na nogi (mimo wieku po 80 r.ż.)! Jestem pełen wdzięczności i podziwu dla Pana doktora! wykonuje trudną i stresującą prace z pełnym oddaniem i życzliwością, a do tego daje pacjentom poczucie bezpieczeństwa, pełnego zaufania, indywidualnego podejścia i pomaga podjąć trudną, ale właściwą decyzje o leczeniu, które pozwala znowu normalnie funkcjonować

 • bardzo dobry

  mamy ukochanego Tatusia i Dziadka,ktory jest pogodnym, pozytywnie-usmiechnietym 80-cio latkiem, rowniez ulubiencem wszystklich ludzi poczawszy od dzieci po mlodych skonczywszy na starszych. Nagle zaczal tracic czucie w prawej stronie, z rak wypadaly mu przedmioty, nie mogl podniesc szklanki aby sie napic.Prawa noga zalamywala i dochodzilo do upadkow. Bylismy wszyscy wstrzasnieci tym strasznym stanem a moj Tato z usmiechem przyjmowal ten stan. Dr.Dacko polecil nam kolega Taty (leczyl jego zone z pozytywnym wynikiem) na dzien dzisiejszy Tato jest po operacji kregow szyjnych i odbywa Rehabilitacje w Polanicy Zdroj Po przeczytaniu opini j.w stwierdzam jednoglosnie ze dr.Dacko to Aniol w ludzkiej skorze BOG zaplac za niego!!! (corka i syn z zagranicy)

 • bardzo dobry

  Doktor Dacko operował mojego ojca w szpitalu w Polanicy Zdroju. Operacja była bardzo trudna i skomplikowana - częściowe usunięcie guza mózgu. Muszę dodać że konsultowaliśmy przypadek ojca u kilku specjalistów i każdy twierdził, że guz jest nieoperacyjny. Doktor Dacko jako jedyny podjął się tego zadania i wraz z zespołem lekarzy przeprowadził tę operację perfekcyjnie. Ojciec czuje się dobrze, funkcjonuje normalnie, chociaż inni lekarze mówili nam, że sama biopsja w jego przypadku może zakończyć się takimi powikłaniami, że może być roślinką. Dwa miesiące po operacji rezonans wykazał jak najbardziej prawidłowy obraz i ojciec przygotowywany jest do radioterapii. Chciałabym jeszcze napisać o podejściu doktora Dacko do pacjenta. Jest to niezwykły człowiek, zawsze uśmiechnięty, miły, już samo obcowanie z tym człowiekiem przynosi ulgę pacjentowi i daje nadzieję na dalsze życie. Brak słów aby opisać naszą wdzięczność, bo jak można odwdzięczyć się komuś kto daje drugie życie, poczucie bezpieczeństwa i wiarę w lepsze jutro?

 • bardzo dobry

  Specjalista przez duże S, który swoją postawą daje pacjentowi poczucie bezpieczeństwa oraz nadzieję na dalsze życie. Polecam go wszystkim. To lekarz dzięki któremu można wierzyć że medycyna może być powołaniem. Dotychczas kontakty ze służbą zdrowia kojarzyły mi się wyłącznie z poniżaniem pacjenta, przedmiotowym traktowaniem i brakiem empatii. W moim nieszczęściu szczęściem było trafienie do takiego lekarza jak doktor Dacko.

 • bardzo dobry

  Wspaniały lekarz, człowiek z wielką klasą. Niewielu jest w Polsce takich specjalistów, niestety. Brak słów żeby wyrazić jego pozytywny stosunek do pacjenta, jego wiedzę i profesjonalizm. Nigdy nie zapomnę wizyty u Niego!

 • bardzo dobry

  Poznałam pana doktora całkiem przypadkiem, konsultował moją pacjentkę, która chodziła do mnie ma masaż i inne zabiegi, ale tym razem moja praca okazała się nie skuteczna, ponieważ schorzenie było już tak zaawansowane, że potrzebna jest operacja... Byłam przyjemnie zaskoczona, że okazał się nie tylko dobrym specjalistą, a również wspaniałym człowiekiem, dal mojej pacjentce nie tylko nadzieje na normalne funkcjonowanie, ale również przywrócił wiarę w prawdziwych lekarzy, które nie kierują się wyłącznie pędem do kariery.

 • bardzo dobry

  Mój mąż już nie wstawał z łóżka,bo tak go bolał kręgosłup.Znajoma poleciła mi tego wspaniałego neurochirurga.Czekaliśmy na operację tylko tydzień.Jest już po operacji czuje się świetnie,zapomniał co to ból kręgosłupa.Opieka jest tam świetna,miłe pielęgniarki,sam Dacko jako lekarz niesamowicie opiekuje się swoimi pacjentami.Jestem mu bardzo wdzięczna za pomoc jaką udzielił mojemu mężowi.Jest prawdziwym człowiekiem...

 • bardzo dobry

  Na pochwały brakło by mi słów.Operował mój kręgosłup w momencie kiedy już nie mogłem chodzić i co? Chodzę normalnie,tańczę,biegam- o bólach ,lekach przeciwbólowych już zapomniałem. 27.01.2012 minie rok od operacji i szczerze mówię zapomniałbym już o niej ale wspomnienie o tak wspaniałym lekarzu przypomina mi że miałem jakąkolwiek operację. Panie Doktorze tak trzymać! Z pozdrowieniami - pacjent z Jawora.