Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Adresy (2)

Witolda 1, Wilkowyja, Rzeszów
Specjalistyczna Praktyka Lekarska Proktovita Witold Wiktor

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Gotówka, Karta płatnicza
Brak informacji o usługach i ich cenach

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych proktologów w pobliżu
-

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Brak informacji o usługach i ich cenach

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych proktologów w pobliżu

Moje doświadczenie

O mnie

Jestem chirurgiem, z II stopniem specjalizacji. Na co dzień spotykam się z państwa problemami zdrowotnymi. Wiem jak ciężko jest znaleźć lekarza, który...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • Choroby przewodu pokarmowego
 • Krwawienie z przewodu pokarmowego
 • Choroby odbytu
Pokaż wszystkie leczone choroby

Specjalizacje

 • Chirurgia ogólna

Cennik

Brak informacji o usługach i cenach

Ten lekarz nie dodał jeszcze informacji o usługach i cenach.

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
60 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
K
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Inny

Pan doktor Wiktor jest ciepłym, miłym i bardzo kompetentnym specjalistą. Wizyta odbyła się w przyjaznej atmosferze. Pan doktor dokładnie wysłuchał problemu, bardzo delikatnie przeprowadził badanie, wydał diagnozę i zaproponował odpowiednie leczenie. Dziękuję doktorze!


A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Specjalistyczna Praktyka Lekarska Proktovita Witold Wiktor

Lekarz z powołania. Doskonały fachowiec, rzeczowy, kompetentny, wspaniałe podejście do pacjenta. Z całego serca polecam.Bogdan


D
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Specjalistyczna Praktyka Lekarska Proktovita Witold Wiktor konsultacja chirurgiczna

Dzisiaj byłam pierwszy raz na wizycie u Pana Doktora i z czystym sumieniem polecam. Uprzejmy, życzliwy, szczery, konkretny, pogodny. W badaniach bardzo delikatny. Po moich przejściach chorobowych umie współczuć (doktor nie potraktował mnie jako pacjenta rzeczowo) i jednocześnie potrafi Pan Doktór podnieść na duchu mimo że moja choroba jest nie wyleczalna. Dziękuje Panie Doktorze za pomoc i rady. Życzę Wszystkiego Dobrego oraz powodzenia i dalszych sukcesów w pracy. Dominika


J
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu konsultacja

Pan Doktor posiada olbrzymie doświadczenie i wiedzę. Bardzo życzliwie odpowiada na każde pytania, nie ma pytań głupich- jak mawia Pan Doktor- głupie mogą być tylko odpowiedzi. W gabinecie Pana Doktora panuje atmosfera partnerska, każdy pacjent i jego problem zdrowotny jest bardzo ważny i skrupulatnie przez Pana Doktora traktowany i omawiany. A poczucie humoru Pana Doktora sprawia, ze człowiek zapomina, ze przyszedł na dość krępujące badanie- które zresztą jest tak komfortowo i delikatnie przeprowadzone. Bardzo polecam Pana Doktora. teraz czekam na kolejną wizytę - mimo dość niekomfortowego badania - rektoskopia- idę pełna spokoju. Pozdrawiam, Panie Doktorze.


S
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu

Darzę pana Witolda Wiktora respektem nie tylko jako niezwykłego specjalistę medycyny, ale również osobę o ogromnej empatii i niewyreżyserowanej wrażliwości na drugiego człowieka.

Nie znam wielu takich lekarzy, którzy byli by wybitnymi fachowcami, a przy tym osobami nastawionymi tak życzliwie do ludzi. Wiele osób zmagających się z dolegliwościami, którymi zajmuje się proktologia, wie z doświadczenia, że nastawienie większości lekarzy do tej materii jest tak nieprawdopodobnie pozbawione życzliwości i spojrzenia na nas jak na ludzi posiadających uczucia, że większość cierpiących woli w ogóle nie mówić o swoich dolegliwościach.

W wieku 15 czy 16 lat miałem problemy z wypróżnianiem i ogromny ból, którego przyczyny nie znałem. Wstydziłem się o tym porozmawiać z Rodzicami, więc na własną rękę poprosiłem lekarza rodzinnego o skierowanie do specjalisty. Podczas wizyty usłyszałem, że przyczyną moich problemów jest to, że zapewne sypiam z chłopakami. Nie spodziewałem się tak absurdalnych słów z ust osoby, której misją życia jest (czy raczej powinno być) ratowanie zdrowia drugiego człowieka i zamiast pójść prosto do ordynatora, po prostu zaniemówiłem. Później wspomniany specjalista miał jeszcze okazję zrobić mi kolonoskopię, podczas której czułem się jakby ktoś złamał we mnie poczucie szacunku do własnej osoby. Po zabiegu, który był dla mnie koszmarem, lekarz nie spytał jak się czuję, ale miał pretensję, że podczas niego stało się coś nad czym pomimo najszczerszych chęci człowiek nie ma kontroli. Po prostu wypłynęło nieco płynu. To był moment, w którym uwierzyłem, że nie ma lekarzy którzy mogli by mi pomóc.

W międzyczasie wyprowadziłem się, studiowałem 600 km od naszego miasta, później mieszkałem w różnych miejscach na świecie gdzie realizowałem różne projekty. Po ponad dziesięciu latach wielu nieudanych prób leczenia, byłem tak zaniepokojony i zdeterminowany, że zacząłem szukać w sieci specjalisty, którego polecają inni ludzie, którzy znają te problemy "od kuchni". Znalazłem w ten sposób doktora Wiktora.

Przejechałem specjalnie 600 km i odważyłem się powiedzieć o wszystkim. I tu doznałem szoku. To był początek przełomu. Pan Wiktor potraktował mnie nie tylko jak doskonały lekarz, ale jak Przyjaciel (wówczas byłem pacjentem na NFZ, a nie prywatnie, a jednak dla doktora nie to było najważniejsze). Zainteresował się moimi projektami i nasze rozmowy nie dotyczyły tylko problemów proktologicznych, ale naszych poglądów na życie, zainteresowań i doświadczeń.

Muszę powiedzieć, że mam do doktora Wiktora zaufanie jakim nie darzę zbyt wielu osób, nawet spośród moich znajomych. A co nie jest bez znaczenia - to co wymagało leczenia, zostało wyleczone, a ból z którym się zmagałem tyle lat, minął.

Na zakończenie dodam, że widziałem też czekającą w poczekalni na wizytę niejedną starszą osobę, która spodziewała się najgorszych wieści, a także wnuczkę, która płakała, bo nie chciała aby jej Babcia umarła. Po kilku miesiącach miałem możliwość znów zamienić kilka zdań z tą wnuczką i dowiedziałem się, że dzięki doktorowi Wiktorowi jej Babcia żyje i ma się dobrze.

Jest Nadzieja dla wszystkich osób, które cierpią i nie wiedzą komu można zaufać powierzając tak intymne kwestie. Nie musimy zmagać się z chorobą sami. Niech historia którą przytoczyłem będzie świadectwem tego, że każda choroba może być pokonana. Zwłaszcza gdy jesteśmy w dobrych rękach.

Życzę Nadziei, Pokoju i masy Zdrowia!


P
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu kolonoskopia

Cudowny człowiek , lekarz z powołania , miły , cierpliwy i doskonały fachowiec !! Zcałego serca polecam !!!


Użytkownik zweryfikowany

Wspaniały lekarz człowiek, nie byłem dawno u niego ,ale wiem co mi jest dzięki niemu, jak podchodzić do wszystkiego ,co prawda teraz będę miał już drugiego po nim , wiem co musi zrobić lekarz i ja aby było wszystko w porządku mie doktorku pozdrawiam gorąco


T
Użytkownik zweryfikowany

Jestem bardzo zadowolony z przeprowadzonego leczenia. Miły, konkretny lekarz. Wszystko spokojnie wytłumaczy. Po badaniu i przepisanych lekarstwach po pierwszej wizycie problem ustąpił. Druga wizyta kontrolna + badanie rektoskopia. Leczenie zakończone pozytywnie. Osobiście szczerze polecam.
Dziękuje Panie doktorze, życzę wszystkiego dobrego i samych sukcesów w pracy. Pozdrawiam.


A
Użytkownik zweryfikowany

Naprawdę super fachowiec w swojej profesji,warto zaczekać w kolejce do pana doktora i być pewnym że pan doktor zajmie się Waszymi dolegliwościami w pełni profesjonalnie od początku do końca.Serdecznie polecam.


E
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

bedac na wizycie pierwszy raz stwierdzam ze ,opinie potwierdzaja sie w kazdym calu,pelen profesjonalizm podejscie do pacjenta wsoaniale ,serdeczny uprzejmy i rzeczowy ,goraco polecam pana doktora Wiktora


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

O mnie

Jestem chirurgiem, z II stopniem specjalizacji. Na co dzień spotykam się z państwa problemami zdrowotnymi. Wiem jak ciężko jest znaleźć lekarza, który...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • Choroby przewodu pokarmowego
 • Krwawienie z przewodu pokarmowego
 • Choroby odbytu
Pokaż wszystkie leczone choroby

Specjalizacje

 • Chirurgia ogólna