Witold Sodel

verifiedCreated with Sketch.

Fizjoterapeuta

63 opinie +dodaj

Umów wizytę oceń lekarza
41 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Witam Państwa serdecznie na moim profilu. Jestem mgr fizjoterapii, absolwentem AWF Katowice. Od 14 lat zajmuje się terapią manualna- jedną z najskuteczniejszych form diagnostyki i… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.
 • Gabinet Terapii Manualnej Witold Sodel

  Żwirki i Wigury 32, Centrum
  43-190 Mikołów, śląskie

  Pokaż dane kontaktowe

  Sposoby płatności
  Gotówka

  Usługi

  Usg narządu ruchu 130 zł
  Terapia manualna 130 zł
  Terapia powięziowa w dysfunkcji narządów wewnętrznych fmid 250 zł
  Konsultacja 130 zł
  Diagnostyka funkcjonalna 130 zł
  Terapia powięziowa - fascial manipulation 130 zł
  Terapia powięziowa - haczykowanie 130 zł
  Wizyta ekspresowa (po godzinach pracy) 200 zł

  więcej

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
63 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • K
  Lokalizacja: Gabinet Terapii Manualnej Witold SodelUsługa: drętwienie kończyn górnych

  Godny polecenia,profesjonalne podejście do pacjenta,wnikliwie przeprowadzony wywiad.Już po pierwszej wizycie nastąpiła wyraźna poprawa,jestem bardzo zadowolona i z wielkim optymizmem czekam na dalsze leczenie.

 • M
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet Terapii Manualnej Witold SodelUsługa: konsultacja

  Lekarz godny polecenia, pełen profesjonalizm, dokładnie przeprowadzony wywiad i rzetelna diagnoza. Mam nadzieję że pomoże.

 • J
  Lokalizacja: Gabinet Terapii Manualnej Witold SodelUsługa: konsultacja

  Cieszę się, że trafiłam do Pana Witolda. To bardzo sympatyczny człowiek,posiadający ogromną wiedzę,którą przekazuje w sposób zrozumiały dla pacjenta. Wyczuwa się u Pana Witolda chęć niesienia pomocy choremu bez względu na wiek. Moja 82 letnia babcia już po pierwszej wizycie poczuła ulgę w męczących ją dolegliwościach. Jesteśmy zapisane na kolejne wizyty,gdyż wierzymy,że przyniosą one oczekiwany skutek.

 • D
  Lokalizacja: Gabinet Terapii Manualnej Witold SodelUsługa: trwajaca pół roku rwa kulszowa objawiająca się bólem łydki i stopy oraz upośledzeniem chodzenia

  Pan Witold jest rewelacyjny! Jego profesjonalizm i działania fizjoterapeutyczne spowodowały, że po kilku sesjach ból minął - mogłam w ostatnim czasie robić piesze wycieczki pokonując 10 km dziennie i zwiedzając ciekawe miejsca. Wielkie dzięki, Panie Witoldzie, o rwie zapomniałam! Gorąco polecam gabinet w Mikołowie.

 • P
  Lokalizacja: Gabinet Terapii Manualnej Witold SodelUsługa: ograniczony zakres zgięcia i pełnego wyprostu po operacji ACL kolana prawego

  Godny polecenia fizjoterapeuta. Miałem ograniczony zakres zgięcia i wyprostu po operacji ACL kolana prawego,z powodu zrostów które porobiły mi się po pierwszej operacji. Po drugiej operacji usuwania zrostów praca nad nogą była ciężka ale udało się. Dzięki Panu Witkowi dzisiaj jestem normalnie funkcjonującym człowiekiem .

 • A
  Lokalizacja: Gabinet Terapii Manualnej Witold Sodel

  Wczoraj trafiłam na terapię z dolegliwościami zespołu szyjnego - zawroty głowy, silne nudności, zaburzenia widzenia i równowagi. Jak zwykle u pana Witka profesjonalizm, wysoka kultura i empatia. Jestem wdzięczna. Terapia, pomimo cierpienia przebiegła w miłej atmosferze. Dziś mogłam pójść do pracy i kilka godzin bez dolegliwości wytrwać na egzaminie maturalnym.

 • Lokalizacja: Gabinet Terapii Manualnej Witold SodelUsługa: długotrwały, nie poddający się leczeniu ból ramienia

  Pierwsza wizyta, pełna diagnostyka, profesjonalizm i delikatność w trakcie terapii. Ból minął. Oby efekt utrzymał się na dlugo. Dziekujemy

 • E
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet Terapii Manualnej Witold SodelUsługa: kontynuacja terapii manualnej- schorzenie kregoslupa

  Od lat korzystam z terapii u P. Witolda . Mogę z czystym sumieniem polecić tego specjalistę ponieważ rzeczywiscie zaskuguje na najwyższe uznanie. Posiada wysokie kwalifikacje oraz umiejętności i doświadczenie w tym co robi. Dzieki Panu Witkowi udało mi się uniknąć operacji kręgosłupa szyjnego choć już miałam skierowanie na zabieg. Podoba mi się to, że powiedział mi uczciwie(już 10 lat temu) że nie wie czy mi pomoże ale się postara. No i się udało. Od tamtego czasu nie biorę lekòw przeciwbólowych i wszystko jest dobrze. Dla pewności i teraz troszkę dla przypomnienia korzystam raz lub dwa razy w miesiącu z terapii. Polecam tego Pana wszystkim niedowiarkom☺ . On wie co robi proszę mi wierzyć. Dziękuję Panie Witku☺

 • A
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet Terapii Manualnej Witold SodelUsługa: ból stawu skokowego i kolanowego

  Lekarz bardzo sympatyczny i znający się na rehabilitacji.Trafnie ocenił powód bólu stawów skokowego i kolanowego.Po pierwszej wizycie córka odczuła różnicę,mogła swobodnie stawiać stopę.Polecam leczenie i korzystanie z wizyt u Pana Doktora.Jesteśmy bardzo zadowolone z wizyty.

 • A
  Lokalizacja: Gabinet Terapii Manualnej Witold SodelUsługa: rehabilitacja

  Jeden z najlepszych rehabilitantów u jakiego miałem przyjemność spędzić kilka sesji. Pełny profesjonalizm i wiedza na temat wszelkich schorzeń połączona z odpowiednimi ćwiczeniami pomagająca chociaż w jakimś stopniu wrócić do normalności.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Witam Państwa serdecznie na moim profilu. Jestem mgr fizjoterapii, absolwentem AWF Katowice.
  Od 14 lat zajmuje się terapią manualna- jedną z najskuteczniejszych form diagnostyki i rehabilitacji narządu ruchu. Posiadam liczne certyfikaty oraz zezwolenia na prowadzenie powyższej działalności. W celu umówienia wizyty proszę o kontakt telefoniczny.
  Dodatkowo:
  Obecnie w trakcie specjalizacji z Ortopedycznej Terapii Manualnej (najwyższy światowy poziom wykształcenia w Terapii Manualnej według standardów IFOMPT- Międzynarodowej Federacji Ortopedycznej Terapii Manualnej uznawanej na całym świecie.

Edukacja

 • AWF Katowice Wydział Fizjoterapii
 • Medyczne Studium Zawodowe w Tychach- Fizjoterapia

Publikacje

 • Bezpośrednie i krótkoterminowe efekty mobilizacji z ruchem według B. Mulligana, wykonywanych u pacjentów z niespecyficznymi dolegliwościami przeciążeniowo-bólowymi obręczy barkowej Fizjoterapia Polska 2009; 9 (4):Value: 3.68

Znajomość języków

 • angielski

badge-likeCreated with Sketch. Certyfikaty ZnanyLekarz.pl

Staże

 • 2004- Centrum Terapii Manualnej i Osteopatii Gorlitz Niemcy
 • 2016 Superwizja w ramach specjalizacji z Ortopedycznej Terapii Manualnej. Supervisor mgr Mirosław Dębski
 • 2017 Superwizja w ramach specjalizacji z Ortopedycznej Terapii Manualnej Supervisor mgr Mirosław Dębdki

Certyfikaty

Zdjęcia