Umów wizytę 41 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Witam Państwa serdecznie na moim profilu. Jestem mgr fizjoterapii, absolwentem AWF Katowice. Od 14 lat zajmuje się terapią manualna- jedną z najskuteczniejszych form diagnostyki i… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.
 • Gabinet Terapii Manualnej Witold Sodel

  Żwirki i Wigury 32, Centrum
  43-190 Mikołów, śląskie

  Pokaż dane kontaktowe

  Sposoby płatności
  Gotówka

  Usługi

  Usg narządu ruchu 130 zł
  Terapia manualna 130 zł
  Terapia powięziowa w dysfunkcji narządów wewnętrznych fmid 250 zł
  Konsultacja 130 zł
  Diagnostyka funkcjonalna 130 zł
  Terapia powięziowa - fascial manipulation 130 zł
  Terapia powięziowa - haczykowanie 130 zł
  Wizyta ekspresowa (po godzinach pracy) 200 zł

  więcej

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
58 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • A
  Lokalizacja: Gabinet Terapii Manualnej Witold Sodel

  Wczoraj trafiłam na terapię z dolegliwościami zespołu szyjnego - zawroty głowy, silne nudności, zaburzenia widzenia i równowagi. Jak zwykle u pana Witka profesjonalizm, wysoka kultura i empatia. Jestem wdzięczna. Terapia, pomimo cierpienia przebiegła w miłej atmosferze. Dziś mogłam pójść do pracy i kilka godzin bez dolegliwości wytrwać na egzaminie maturalnym.

 • Lokalizacja: Gabinet Terapii Manualnej Witold SodelUsługa: długotrwały, nie poddający się leczeniu ból ramienia

  Pierwsza wizyta, pełna diagnostyka, profesjonalizm i delikatność w trakcie terapii. Ból minął. Oby efekt utrzymał się na dlugo. Dziekujemy

 • E
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet Terapii Manualnej Witold SodelUsługa: kontynuacja terapii manualnej- schorzenie kregoslupa

  Od lat korzystam z terapii u P. Witolda . Mogę z czystym sumieniem polecić tego specjalistę ponieważ rzeczywiscie zaskuguje na najwyższe uznanie. Posiada wysokie kwalifikacje oraz umiejętności i doświadczenie w tym co robi. Dzieki Panu Witkowi udało mi się uniknąć operacji kręgosłupa szyjnego choć już miałam skierowanie na zabieg. Podoba mi się to, że powiedział mi uczciwie(już 10 lat temu) że nie wie czy mi pomoże ale się postara. No i się udało. Od tamtego czasu nie biorę lekòw przeciwbólowych i wszystko jest dobrze. Dla pewności i teraz troszkę dla przypomnienia korzystam raz lub dwa razy w miesiącu z terapii. Polecam tego Pana wszystkim niedowiarkom☺ . On wie co robi proszę mi wierzyć????. Dziękuję Panie Witku☺

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet Terapii Manualnej Witold SodelUsługa: ból stawu skokowego i kolanowego

  Lekarz bardzo sympatyczny i znający się na rehabilitacji.Trafnie ocenił powód bólu stawów skokowego i kolanowego.Po pierwszej wizycie córka odczuła różnicę,mogła swobodnie stawiać stopę.Polecam leczenie i korzystanie z wizyt u Pana Doktora.Jesteśmy bardzo zadowolone z wizyty.

 • A
  Lokalizacja: Gabinet Terapii Manualnej Witold SodelUsługa: rehabilitacja

  Jeden z najlepszych rehabilitantów u jakiego miałem przyjemność spędzić kilka sesji. Pełny profesjonalizm i wiedza na temat wszelkich schorzeń połączona z odpowiednimi ćwiczeniami pomagająca chociaż w jakimś stopniu wrócić do normalności.

 • C
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet Terapii Manualnej Witold SodelUsługa: masaż kręgosłupa

  Bardzo kompetentny i dobry fizjoterapeuta. Profesjonalne podejscie do pacjenta, potrafiacy słuchac, co pacjent ma do powiedzenia.

 • I
  Lokalizacja: Gabinet Terapii Manualnej Witold Sodel

  Cierpię już od "nastu" lat. Żyję z bólem za "pan brat" i nikt nie potrafił mi skutecznie pomóc ani postawić diagnozy.(wykonywane badania min. tk ,rm,rtg, scyntygrafia
  nic nie wykazały, z czego należało się cieszyć ale ja ciągle cierpię)
  I trafiłam do uśmiechniętego i bardzo przyjaznego Pana Witolda .
  W gabinecie mila atmosfera .Bardzo dokładnie,szczegółowo i rzeczowo przeprowadzony wywiad przed badaniem i postawieniem diagnozy. Badanie przeprowadzone bardzo dokładne i bardzo profesjonalne, a co najważniejsze jest diagnoza! Pan Witold wie co mi jest i jak mi pomóc! Zaczynam terapię i wierzę, że to się uda. W końcu będę normalnie funkcjonować i żyć bez bólu. Dziękuję

 • N
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet Terapii Manualnej Witold SodelUsługa: terapia manualna

  Bardzo mily i znajacy na tym co sie robi rehabilitant. Ja jestem zadowolona. Zauwazylam postepy po rehabilitacji. Uczciwie stawia sprawe. Moge z czystym sumieniem polecic Pana Witolda.

 • E
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet Terapii Manualnej Witold Sodel

  Po dwóch latach ciągłego bólu nareszcie widzę światełko w tunelu. Głowa, kręgosłup, bark w końcu odpuszczają. Z całą pewnością jest to jeden z lepszych terapeutów, który ostatnio próbował zniwelować mój ciągły ból. Szczerze polecam!

 • M
  Lokalizacja: Gabinet Terapii Manualnej Witold Sodel

  Byłam dotychczas na jednej wizycie i jestem pod wrażeniem wiedzy i trafności znalezienia źródła problemu, z którym przyszłam do Pana Witolda. Wizyta przebiegła w bardzo miłej atmosferze i jestem dobrej myśli odnośnie kolejnych wizyt.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Witam Państwa serdecznie na moim profilu. Jestem mgr fizjoterapii, absolwentem AWF Katowice.
  Od 14 lat zajmuje się terapią manualna- jedną z najskuteczniejszych form diagnostyki i rehabilitacji narządu ruchu. Posiadam liczne certyfikaty oraz zezwolenia na prowadzenie powyższej działalności. W celu umówienia wizyty proszę o kontakt telefoniczny.
  Dodatkowo:
  Obecnie w trakcie specjalizacji z Ortopedycznej Terapii Manualnej (najwyższy światowy poziom wykształcenia w Terapii Manualnej według standardów IFOMPT- Międzynarodowej Federacji Ortopedycznej Terapii Manualnej uznawanej na całym świecie.

Ukończone szkoły

 • AWF Katowice Wydział Fizjoterapii
 • Medyczne Studium Zawodowe w Tychach- Fizjoterapia

Publikacje

 • Bezpośrednie i krótkoterminowe efekty mobilizacji z ruchem według B. Mulligana, wykonywanych u pacjentów z niespecyficznymi dolegliwościami przeciążeniowo-bólowymi obręczy barkowej Fizjoterapia Polska 2009; 9 (4):Value: 3.68

Znajomość języków

 • angielski

Wyróżnienia ZnanyLekarz.pl

Staże

 • 2004- Centrum Terapii Manualnej i Osteopatii Gorlitz Niemcy
 • 2016 Superwizja w ramach specjalizacji z Ortopedycznej Terapii Manualnej. Supervisor mgr Mirosław Dębski
 • 2017 Superwizja w ramach specjalizacji z Ortopedycznej Terapii Manualnej Supervisor mgr Mirosław Dębdki

Certyfikaty

Zdjęcia