dr n. med.

Wioletta Starzec

verifiedCreated with Sketch.

Onkolog, Biegły sądowy

1 opinia +dodaj

oceń lekarza Poproś o kalendarz wizyt Zapytaj lekarza

Specjalista onkolog kliniczny z wieloletnim doświadczeniem, w zakresie leczenia nowotworów litych, jak i chorób limfoproliferacyjnych ( ziarnica, chłoniaki, przewlekła białaczka limfocytowa),… więcej

Adresy i cenniki usług

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
1 opinia

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • Lokalizacja: Centrum Diagnostyki i Terapii Onkologicznej Tomaszów MazowieckiUsługa: chemioterapia po operacji

  Wspaniały człowiek i świetny lekarz. Pani doktor otoczyła mnie profesjonalną i troskliwą opieką medyczną w czasie mojej chemioterapii. Wspierała w walce z chorobą. Jej dobroć serca, empatia, wspaniały uśmiech i życzliwość… pomagały w leczeniu .

Pytania pacjentów (7)

Martwisz się swoim zdrowiem?

Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

Zadaj pytanie naszym specjalistom

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Specjalista onkolog kliniczny z wieloletnim doświadczeniem, w zakresie leczenia nowotworów litych, jak i chorób limfoproliferacyjnych ( ziarnica, chłoniaki, przewlekła białaczka limfocytowa), zdobytym w trakcie pracy w Centrum Onkologii w Bydgoszczy. Prowadzenie chorych opiera na wiedzy zdobytej podczas konferencji krajowych, zagranicznych i ciągłej jej aktualizacji.
  W przypadku chłoniaków dobór leczenia poprzedzony jest dogłębną diagnostyką, w tym wykonywaną osobiście trepanobiopsją.
  Szczególne zainteresowanie w zakresie terapii nowotworów przewodu pokarmowego. W 2015 roku zdobyty tytuł doktora nauk medycznych pod kierunkiem prof. dra hab. n.med. W. Zegarskiego, kierownika Katedry Chirurgii Onkologicznej w Bydgoszczy. Praca doktorska dotyczyła czynników wpływających na czas przeżycia chorych w raku żołądka. Materiał został zebrany podczas pracy jako konsultant Oddziału Chirurgii Onkologicznej w Bydgoszczy.
  Aktualnie pracuje w nowoczesnym Centrum diagnostyki i Terapii Onkologicznej w Tomaszowie Mazowieckim.

Specjalizacje

 • Onkologia kliniczna

Edukacja

 • Akademia Medyczna w Bydgoszczy