Wioletta Burek

Ginekolog

To Twój profil?przejmij nad nim kontrolę! Edytuj dane
 • Specjalizacja

  Lekarz Wioletta Burek to jeden z 5 lekarzy o specjalizacji ginekolog w miejscowości Nisko na ZnanyLekarz.pl

 • Dostępność

  Lekarz Wioletta Burek przyjmuje w jednym gabinecie

 • Kontakt

  Ten ginekolog nie uruchomił zapisów online ani usługi telerejestracji na Znanylekarz.pl.

 • Popularność

  Ginekolog to 10. najczęściej wyszukiwana specjalizacja lekarska w Polsce

Adresy i cenniki

Ocena pacjentów:

4 opinie

 • Niestety, mogę napisać niewiele pozytywnego o tej Pani. Po pierwszej wizycie kazała mi wykonać dodatkowe, odpłatne badanie. Przy czym, kiedy pojawiłam się na kolejnej wizycie, nie wytłumaczyła w ogóle po co miałam to badanie wykonać i dlaczego moje wyniki były niezadowalające. Dodatkowo, przepisała mi bardzo drogie leki, a jeśli wziąć pod uwagę, że jestem osobą bez pracy, było mi ciężko za nie zapłacić... I wreszcie, ta Pani jest naprawdę bardzo niemiła. Nie wiem, jak można do pacjenta odnosić się jak do idioty. Ja wiem, że nie ukończyłam medycyny, ale ja nie muszę wiedzieć tego, co wie ta Pani. Od tego właśnie jest lekarzem, aby mnie - laikowi, wszystko dokładnie wyjaśnić. Zrezygnowałam z leczenia się u tej Pani. Uznałam, że nie jest jedynym ginekologiem w okolicy.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • Witam Was ostatnio chciałam iść na kontrolę do mojego lekarza ale niestety jest w trakcie przenosin gabinetu i nie miał już USG więc poszłam do innego czyli pani Burek i tam się dowiedziałam ze mirena jest środkiem wczesnoporonnym - pozostało mi tylko wziąć torebkę i wyjść ale zostałam bo zależało mi na USG wiedza pani ginekolog jest ogromna na temat mireny (czyli jej brak) a w dodatku była bardzo nie miła i nie podobało się jej ze mam mirenę jako środek antykoncepcyjny.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • uważa,że jest bardzo dobrym lekarzem,ale też konserwatywnym,nie przepisuje tabletek antykoncepcyjnych,no chyba,że to konieczne. Wszystko wytłumaczy,jest dokładna. Czy jest miła? hmmm raczej normalna,ale ok;]

 • Proszę o opinię na temat dr Burek? Szukam dobrego ginekologa w Nisku !!!