Wiesława Różewicka, pediatra Gniezno

Wiesława Różewicka

Pediatra

24 opinie

Zapisz


Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Adres

Oś.Szkolne 10, Gniezno
PLRiSpec Vitamed

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Brak informacji o usługach i ich cenach

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych pediatrów w pobliżu

Moje doświadczenie

Cennik

Brak informacji o usługach i cenach

Ten lekarz nie dodał jeszcze informacji o usługach i cenach.

Opinie od pacjentów

4.5

Ogólna ocena
24 opinie

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
Użytkownik zweryfikowany

Pani doktor z powołania. Wspaniale podejscie do dzieci, zawsze trafiona diagnoza, i co najlepsze nigdy nie odmowila przyjecia chorego dziecka! Polecam z calego serca!


K
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: PLRiSpec Vitamed choroba dziecka

Pani doktor W. Różewicka to najlepszy pediatra w Gnieźnie. Znakomite podejście do pacjenta i rodziców, bardzo życzliwa, godna polecenia!Zawsze wysłucha i doradzi! Doświadczona, profesjonalna a przy tym miła i skromna Pani doktor. Stawia trafne diagnozy, dokładnie i szczegółowo bada dziecko. Mamy do Pani doktor pełne zaufanie. Leczy naszą córkę od urodzenia i jesteśmy zachwyceni profesjonalizmem!W przychodni zawsze są tłumy pacjentów do Pani Wiesi i mimo, że nie ma już rejestracji zawsze nas przyjmie i nie odmówi pomocy!Dobrze by było, aby pozostali lekarze brali przykład od doktor Różewickej!Pani Wiesia to lekarz na medal!Dziękujemy!


D
Użytkownik zweryfikowany

Uważam , że Pani dr W. Różewicka jest lekarzem z powołania. W czasie wizyty przeprowadza dokładny wywiad oraz szczegółowo bada dzieci. Jest lekarzem cierpliwym oraz pogodnym, który stwarza ciepłą atmosferę - dzieci czują się podczas badań swobodnie. Jej diagnozy są zawsze trafne - u mojego dziecka pierwsza wysłuchała szmery serca i poradziła co dalej robić. Wielokrotnie sama dzwoniła do mnie dopytując się o stan zdrowia dzieci. Jest doświadczonym i kompetentnym lekarzem, którego polecam innym. Dziękuję Pani Doktor za wieloletnią opiekę lekarską nad moimi dziećmi.


B
Użytkownik zweryfikowany

Pani dr Wiesława Różewicka to bardzo dobry lekarz pediatra, jest miła poświęca wystarczająco czasu na badanie , wysłucha i nie lekceważy objawów. Ale przede wszystkim jest bardzo dobrym diagnostą. Jest takim prawdziwym lekarzem z powołania. Szczerze polecam!


P
Użytkownik zweryfikowany

Pani doktor zajmuje się moimi córkami 18 lat i 8 lat od początku ich narodzin u jednej z nich na oddziale dziecięcym jako jedyna rozpoznała zapalenie płuc natomiast pozostali chcieli dziecko wypisać do domu. Zawsze stawia trafne diagnozy i podchodzi indywidualnie i z sercem do każdego małego i dużego pacjenta .Super lekarz gorąco polecam.


Użytkownik zweryfikowany

Pani dr Wiesława Różewicka jest świetnym pediatrą. Po dokładnym zbadaniu dziecka od razu zdiagnozowała u naszego syka chorobę. Rzetelnie poinformowała nas o jej istocie i możliwych powikłaniach. Natychmiast skierowała nas na leczenie szpitalne, dzięki czemu w porę mogło być włączone właściwe leczenie. Pani doktor interesowała się stanem zdrowia naszego synka nawet wtedy, kiedy nie było jej na dyżurze. Mamy do niej pełne zaufanie, bo zawsze możemy na nią liczyć. Nigdy nie zostawiła nas bez pomocy, nawet w niedziele i święta. Jesteśmy jej niezmiernie wdzięczni! Potrafi do nas do dzisiaj dzwonić i pytać o stan zdrowia maluszka! Pozlecam tego pediatrę każdemu maleństwu. Pozdrawiam Panią doktor serdecznie!!! Ewa z Gniezna


Użytkownik zweryfikowany

Uważam, że dr Różewicka jest lekarzem z powołania. Podchodzi do swojej pracy z sercem. . Dr R. interesuje się swoimi pacjentami, zleci badania ,które dla innych lekarzy wydają się zbędne, ale wychodzi z założenia, że lepiej dmuchać na zimne. Jest super lekarzem , przyjacielem dzieci. Z zasady dzieci bardzo boją się lekarzy do Pani dr Różewickiej dzieciaki biegną z radością . Moja córka był czas że specjalnie zachorowała bo jak powiedziała stęskniła się za Swoją Panią doktor Proszę mi wierzyć tacy winni być lekarze posiada wiele cierpliwości , zrozumienia, a przede wszystkim olbrzymią wiedzę w swoim zakresie potrafi bardzo trafnie zdiagnozować każdą chorobę. Jest super i zasługuje na Lekarza Pediatrę Gniezna, Anna D. 08.08.2015r


A
Użytkownik zweryfikowany

Pani doktor Różewicka opiekuje się moimi dziećmi i wnukami od urodzenia. Poprzez oddział noworodków, po przychodnię lekarzy rodzinnych. Zawsze trafna w diagnozach i leczeniu. Dokładnie osłucha i obada dziecko. Poinformuje rodzica o stanie malucha i często doradzi, gdzie można udać się do innego specjalisty. Dzięki niej wnuczek trafił do rewelacyjnej pani stomatolog, gdzie bez usypiania,stresu usunięto mu ząbek. A do tego ten ciepły i serdeczny uśmiech.Mam do niej całkowite zaufanie!!!!


I
Użytkownik zweryfikowany

Pani doktor Różewicka bardzo angażuje się dla swoich małych pacjentów, zawsze rzetelnie i dokładnie zbada dziecko, wskaże leczenie adekwatnie do stanu dziecka i nie przeoczy żadnych niepokojących symptomów.


B
Użytkownik zweryfikowany

Polecam Panią Dr Wiesławę Różewicką. Bardzo pomogła mojej wnusi. Zleciła szereg badań, zawsze zbiera szczegółowy wywiad co jest bardzo ważne. Troszczy się o małych pacjentów. Z powołania i pasji podchodzi do swojej wykonywanej pracy, zawodu jakim jest lekarz. Bardzo miła Pani o wielkim sercu. W swoją pracę wkłada całe swoje serce i zaangażowanie. Jestem zadowolona z trafnej, postawionej diagnozy i dobrze dobranych leków, dzięki czemu moja wnusia wróciła szybko do zdrowia i uniknęła powikłań. Dziękuję całym sercem Pani Dr W. Różewickiej. Babcia rocznej Juleczki


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie