Adresy (2)

pl. Powstańców Śląskich 1/116, Krzyki , Wrocław
Specjalistyczna Przychodnia Lekarska Polimed

Lekarz nie ma włączonego kalendarza pod tym adresem


Brak informacji o usługach i ich cenach

Lekarz nie ma włączonego kalendarza pod tym adresem


Brak informacji o usługach i ich cenach

Moje doświadczenie

Cennik

Brak informacji o usługach i cenach

Ten lekarz nie dodał jeszcze informacji o usługach i cenach.

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
34 opinie

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
Z
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Specjalistyczna Przychodnia Lekarska Polimed łagodny przerost prostaty

Wyjątkowo profesjonalne podejście do pacjenta,bardzo przystępnie przedstawia wyniki badania, wyjaśniając co konkretne dane określają
Dr Tupikowski jest dla mnie wzorem do naśladowania dla innych lekarzy- same superlatywy.


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu nowotwór złośliwy piersi

Jestem bardzo wdzięczna Panu Doktorowi za bardzo profesjonalne podejście do pacjenta. Od momentu wykrycia guza, diagnostyka i leczenie przebiegało bardzo sprawnie. W trakcie wszystkich wizyt Pan Doktor Tupikowski dokładnie tłumaczył każdy wynik i każdy etap leczenia. Jest bardzo taktownym i pełnym wrażliwości Lekarzem. Jego spokojne usposobienie wycisza złe emocje i sprawia, że budzi się w pacjencie nadzieja. Bardzo dziękuję za to wszystko Doktorze. Małgorzata Jankowska


E
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: EMC EuroMediCare Szpital Specjalistyczny z Przychodnią operacja

Serdeczne podziękowanie i niskie ukłony kieruję do mojego operatora, Pana dr. Wiesława Tupikowskiego Za jego dostojne podejście do pacjenta, za to, że każdą czynność tłumaczy, informuje o skutkach, pożytkach i zagrożeniach zabiegu .Dziesięć miesięcy temu Pan doktor podarował mi drugie życie! wdzięczność moja nie zna granic! Jego odnoszenie się do pacjenta , niemal z atencją, do chorego, czego na własnej osobie doznałam. Wspaniały lekarz, wspaniały człowiek! Dziękuje z całego serca! Wdzięczna pacjentka Elżbieta Sidoryk


B
Użytkownik zweryfikowany

Troskliwy lekarz, czułam się zaopiekowana.
Jako jedyny zlokalizował i zbadał manualnie przedoperacyjny guzek i wystawił diagnozę, która się potwierdziła po operacji /12 lat tamu/
i co - bardzo ważne - rozliczał się zgodnie z etyką lekarską, oficjalnie i uczciwie..
W szpitalu wyróżniał się kulturą, a jego zespół - prawdziwą troską o pacjenta.


M
Użytkownik zweryfikowany

Bardzo dobry lekarz konkretny, rzeczowy z dużą wiedzą i oczywiście bardzo miły. Operacja usunięcia tarczycy przebiegła pomyślnie wróciłam do formy bardzo szybko. Cieszę się, że trafiłam na pana doktora. Polecam!


M
Użytkownik zweryfikowany

2 dni temu byłam u dr Tupikowskiego. Miałam wycinaną dużą brodawkę z tyłu głowy. Wizyta pełna śmiechu i kultury. Lekarz rewelacyjny. Rana szybko się goi. W Legnicy mówili mi, że będę musiała wygolić 5 cm średnicy włosów od rany. Dr Tupikowski wygolił tyle co nic, rana znikoma. Jak dla mnie lekarz rzadko spotykany w dzisiejszych czasach. POLECAM z czystym sumieniem!


G
Użytkownik zweryfikowany

28.04.2014
Jeśli ktoś się boi, to przestaje się bać po pierwszym spotkaniu z tym lekarzem. Pan dr Tupikowski, to wielka osobowość i spokój.Potrafi mówić o chorobie jakby to była grypa, a nie rak. Jest profesjonalistą i ma w sobie to coś - co uspakaja i chory człowiek mu ufa.Jesteśmy wdzięczni lekarzowi, że tak szybko zareagował.To już trzeci zabieg, mamy nadzieję razem z mężem , że ostatni.
Panie Doktorze bardzo dziękujemy. Krystyna z mężem.


P
Użytkownik zweryfikowany

Bardzo dobry lekarz. Rzeczowy i konkretny. Ma świetną rękę i ogromną wiedzę. Polecam bo to człowiek o ludzkim podejściu do każdego. To wielkie szczęscie trafić w dzisiejszych czasach na kogoś takiego jak ON.


W
Użytkownik zweryfikowany

Duża i niestety rzadko dziś spotykana kultura osobista. Ponadto ogromny profesjonalizm. Pan doktor usunął mi kilka "brzydkich" znamion. Blizny są prawie niewidoczne. Moja znajoma usuwała znamię na klatce piersiowej u nas czyli w Legnicy i ma bliznę widoczną i długą niczym zamek błyskawiczny. To niestety bardzo szpeci. A u mnie prawie już nie ma znaku po zabiegu. Pan doktor szanuje pacjentów i widzi w nich ludzi. Polecam wszystkim.


M
Użytkownik zweryfikowany

Z panem doktorem Tupikowskim miałam nieprzyjemność zetknąć się na samym początku mojej walki z rakiem. Niestety, pan doktor zamiast mnie zmobilizować do walki, bardzo mnie do niej zniechęcił.
Biopsja, którą mi zrobił bolała wściekle, dużo bardziej niż wszystko, co mnie później w tej chorobie spotkało (operacja, chemioterapia, radioterapia).
Poza tym pan doktor odnosił się do mnie w bardzo niekulturalny sposób.
Stanowczo nie o polecam.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

Specjalizacje

  • Chirurgia onkologiczna
  • Chirurgia ogólna