Adresy (2)

Najbliższy termin:

Pokaż kalendarz
Przyjmuję: dorosłych, dzieci w każdym wieku
Gotówka, Karta płatnicza
W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Brak informacji o usługach i ich cenach

Moje doświadczenie

Usługi i ceny

Popularne usługi

Konsultacja pediatryczna


Półwiejska 42, Poznań

od 136 zł

Centrum Medyczne LUX MED – Poznań, ul. Półwiejska 42

Pozostałe usługi

Konsultacja internistyczna


Półwiejska 42, Poznań

od 140 zł

Centrum Medyczne LUX MED – Poznań, ul. Półwiejska 42

Opinie od pacjentów

4.5

Ogólna ocena
7 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
K
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet lekarski

Doktor Farmali jest dobrym lekarzem pierwszego kontaktu. Nie nadużywa niepotrzebnie leków w leczeniu. Jest uśmiechnięty, spokojny i sympatyczny, co ma znaczenie przy wizytach dzieci. Polecam.


A
Użytkownik zweryfikowany

Polecam tego lekarza, profesjonalista, swietny pediatra. Celne diagnozy i skuteczne leczenie, zawsze dostepny, bardzo wysoka kultura osobista. Lekarz mojej córeczki, wiec jestem spokojny o kej zdrowie


U
Użytkownik zweryfikowany

przy zwykłym przeziębieniu daje sobie radę, natomiast gdy przychodzi zmierzyć mu się z poważniejszym schorzeniem- o podłożu psychosomatycznym, zupełnie nie jest profesjonalny, co więcej podważa zalecenia specjalisty w leczeniu zaburzeń depresyjnych, zalecając wzamian... spacery. jako pacjentka czułam się przez niego traktowana protekcjonalnie, wręcz kpiarsko. jego lekceważący stosunek, a także groźba naruszenia tajemnicy lekarskiej i poinformowania instytucji zewnętrznych o problemie, z którym pacjent do niego przyszedł, czyni z niego lekarza, do którego nigdy nie powrócę. być może jako pediatra jest dobry, ale do pracy z osobami dorosłymi zupełnie sięnie nadaje- nie ma potrzebnych cech osobowościowych, ani minimum wiedzy z zasad komunikacji interpersonalnej.

Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz


J
Użytkownik zweryfikowany

Pan doktor zajmował się moim mężem gdy zachorował ,szybko go zdiagnozował i nadał bieg leczeniu, wykazał się dużą kompetencją,każdorazowo reagował na telefony i odpowiadał na pytania. Zajmuje się również wnukami, które chodzą do niego bez oporu i lubią te wizyty, nie przesadza z lekami. Można się również posiłkować konsultacją telefoniczną w drobnych urazach czy dolegliwościach. Szczerze polecam! Takiego lekarza "szukać ze świecą" . Wdzięczny Jolik


Z
Użytkownik zweryfikowany

Gorąco polecam pana doktora. Bardzo dobry lekarz pediatra. Chodzę do niego ja i moja córeczka. Miły, sympatyczny. Ma czas dla pacjenta. Przyjmuje w bardzo ładnym gabinecie. Naprawdę szczerze polecam.


K
Użytkownik zweryfikowany

Moje dziscko jest pacjentem Pana doktora i jestem bardzo zadowolona- miły, uprzejmy i ma odpowiednie podejście do dzieci- bardzo kontaktowy i nie przesadza z antybiotykami.


A
Użytkownik zweryfikowany

Jestem pacjentką Pana Doktora od dziecka, wraz z moim synem. Jestem bardzo zadowolona, gabinet zadbany, Pan Doktor bardzo sympatyczny, zawsze da synowi jakiś upominek. Polecam jako lekarza rodzinnego! :)


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

Jesteś tym lekarzem?

Edytuj lub przejmij profil