Adresy (3)


Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Konsultacja online (opis) • 150 zł


Przedpłata na konto:
Bank PKO BP 59 **** **** **** **** **** ****
tytuł przelewu: konsultacja online, data, godzina
proszę o potwierdzenie przelewu na: **************************
wystawiam paragon

Opłata za konsultację trafia bezpośrednio do specjalisty, który jest również odpowiedzialny za ustalenie swojej polityki odwołań i zwrotów.

W przypadku problemów z płatnościami skontaktuj się ze specjalistą.

Pamiętaj, że ZnanyLekarz nie pobiera żadnych dodatkowych opłat za umówienie wizyty i nie przetwarza płatności w imieniu specjalisty.

Zapoznaj się z polityką odwołań i zwrotów.

* Niektóre informacje zostały ukryte z powodu ochrony danych. Zobaczysz je po umówieniu konsultacji.


30 minut przed konsultacją dostaniesz SMS i e-mail z linkiem do konsultacji online. Kliknij i poczekaj na specjalistę. Nie musisz pobierać żadnego oprogramowania, a w konsultacji możesz uczestniczyć zarówno za pośrednictwem komputera, jak i smartfona.


Przygotuj się 10 minut przed konsultacją. Upewnij się, że Twój telefon lub komputer jest naładowany. W przypadku wideokonsultacji sprawdź połączenie internetowe oraz ustawienia mikrofonu i kamery. Możesz również przygotować swoją dokumentację medyczną (np. wyniki badań).

Autonomia i Relacja Urszula Skowiniak


Środki bezpieczeństwa w tym gabinecie

Pokaż

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Przyjmuję: dorosłych
Gotówka, Karta płatnicza, Blik, + 1 więcej
12 201..... Pokaż numer

Konsultacja psychologiczna (opis) • 150 zł

Konsultacja psychoterapeutyczna

Konsultacja diagnostyczna (opis) • 500 zł +1 więcej

Psychoterapia indywidualna • 100 zł


W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Gotówka, Karta płatnicza, Blik

Moje doświadczenie

O mnie

Od 2015 roku prowadzę prywatny gabinet psychoterapii gdzie zajmuję się psychoterapią psychodynamiczną dorosłych, doświadczających różnorodnych problem...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • Depresja
 • Lęki
 • Nadużycia emocjonalne
Pokaż wszystkie leczone choroby

Edukacja

 • Szkolenie doskonalące „Psychologiczna diagnoza kliniczna zróżnicowanych form patologii osobowości” (2021) – Polskie Towarzystwo Psychologiczne i Centrum Szkoleń Akademia Psyche w Krakowie
 • Szkolenie doskonalące „Zasady stosowania i interpretacji MMPI -2” (2019) – PTP i Centrum Szkoleń Akademia Psyche w Krakowie
 • Studium terapii poznawczo-behawioralnej dzieci i młodzieży (2018 - w trakcie)
Zobacz więcej

Specjalizacje

 • Psychoterapia
 • Terapia długoterminowa

Zdjęcia


Znajomość języków

Angielski

Usługi i ceny

Ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Popularne usługi


150 zł

Konsultacje online

konsultacja dla osób rozważających podjęcie psychoterapii indywidualnej. UWAGA: Konsultacja w formie wideo rozmowy dotyczy pierwszego spotkania, a dalsze konsultacje, diagnostyka i psychoterapia są prowadzone w gabinecie.Powroźnicza 6/1b,

150 zł

Autonomia i Relacja Urszula Skowiniak

konsultacja dla osób rozważających podjęcie psychoterapii indywidualnejKraków

150 zł

konsultacja dla osób rozważających podjęcie psychoterapii indywidualnejPowroźnicza 6/1b,

Dowiedz się więcej

Autonomia i Relacja Urszula Skowiniak

Pozostałe usługi


Powroźnicza 6/1b,

500 zł

Autonomia i Relacja Urszula Skowiniak

pakiet 3 spotkań diagnostycznych (60 minut) wraz z indywidualnie dobranymi testami psychometrycznymi badającymi osobowość i predyspozycje do korzystania z psychoterapii oraz poziom objawów klinicznych (terminy kolejnych konsultacji są ustalane na pierwszej wizycie)Powroźnicza 6/1b,

100 zł

Autonomia i Relacja Urszula Skowiniak

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
17 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
K
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Gabinety Psychiatryczne i Psychoterapeutyczne

Serdecznie polecam. Wizyty przeprowadzane są w atmosferze, która pozwala na dobrą współpracę. Podczas każdej z nich zostaje się uważnie wysłuchanym co często przynosi ulgę, ale też pozwala na formułowanie różnych wniosków co do poruszanych tematów.

mgr Urszula Skowiniak

Bardzo dziękuję za wystawienie opinii. Pozdrawiam, Urszula Szczurek


Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinety Psychiatryczne i Psychoterapeutyczne

Do Pani Urszuli trafiłem w sytuacji nieprzyjemnej i wymagającej pomocy. Doraźne wsparcie otrzymałem i zacząłem psychoterapię. Przez pół roku terapii mój stan się pogarszał, po paru miesiącach wylądowałem w szpitalu po próbie samobójczej. Kilka miesięcy w przód i mój stan dalej pogarszał się po każdej sesji.

Przez cały ten czas Pani Urszula była bardzo empatyczna i sprawiała wrażenie zainteresowania moimi problemami. Jednocześnie ignorowała mój pogarszający się stan, nie przedstawiła diagnozy ani podejrzeń jej (w końcu zgodziła się z moją diagnozą wyciągniętą na podstawie przeczytania książki), po pewnym czasie skierowała mnie na wizytę u znajomego psychiatry, po której skonsultowała się ze wspomnianym psychiatrą i przedstawiła mi wiadomości zupełnie sprzeczne z tym co powiedział lekarz (twierdziła że zostały mi przepisane leki, gdzie psychiatra wyraźnie powiedział, że takiej potrzeby nie widzi i nie dostałem recepty, a listę substancji, które miałem sobie sprawdzić i jeśli widziałbym coś co jednak mnie przekonuje to wrócić na kolejną wizytę). Terapię natychmiast przerwałem.

Koniec końców myślę, że terapia przyniosła pozytywne przemyślenia, zrozumiałem, że żaden terapeuta mi nie pomoże i swoje problemy czas rozwiązać samemu. Mam jednak wrażenie, że doszedłem do tego pomimo terapii, a nie dzięki. Za mało motywacji do działania, za dużo empatii, głaskania po głowie i usprawiedliwiania moich zachowań „chorobą”.

mgr Urszula Skowiniak

Panie Jakubie,
dziękuję za opinię i przedstawienie sytuacji ze swojego punktu widzenia. Pańskie dane są widoczne, nie mam więc możliwości skomentowania przytaczanych przez Pana zdarzeń ponieważ naruszyłoby to tajemnicę zawodową i poufność Pańskiej terapii. Konsultacja psychiatryczna była Panu zaproponowana w trakcie pierwszych spotkań a odbył ją Pan kilka tygodni temu, po wielokrotnych rozmowach na ten temat. Rzadko zdarza się sytuacja, że psychiatra pozostawia pacjentowi, jak to Pan określił „listę substancji” do sprawdzenia – może stąd wzięło się nieporozumienie co do propozycji leczenia, które Pan opisał, a co wywołało potrzebę zerwania terapii. Ubolewam, że nie skorzystał Pan z tego dość długiego okresu spotkań aby na bieżąco określać oczekiwania wobec terapeuty i terapii, które tu Pan opisał.
Pozdrawiam i życzę powodzenia w rozwiązywaniu swoich problemów.


J
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Gabinety Psychiatryczne i Psychoterapeutyczne

Chodzę na terapię do Pani Urszuli od dłuższego czasu i jestem bardzo zadowolona z efektów. Muszę zaznaczyć, że jest to mój pierwszy psycholog i jestem miło zaskoczona tym jak tego rodzaju spotkania pozytywnie wpływają na moje samopoczucie i samoakceptację. Wizyty zawsze odbywają się punktualnie, w spokojnej i przyjaznej atmosferze. Podczas każdego spotkania mam poczucie, że mogę powiedzieć to co szczerze myślę i czuję, a moje problemy zostaną wysłuchane i szczegółowo omówione. Cieszę się bardzo, że trafiłam do takiego psychologa. Polecam każdemu kto potrzebuje wsparcia i opieki psychologicznej.

mgr Urszula Skowiniak

Bardzo dziękuję za wystawienie opinii. Pozdrawiam, Urszula Szczurek


K
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinety Psychiatryczne i Psychoterapeutyczne psychoterapia

W trakcie sesji ma się bezpieczna przestrzeń na wyrażanie i przeżywania swoich emocji. Spokojna atmosfera, dużo wsparcia i zrozumienia w trakcie sesji.

mgr Urszula Skowiniak

Bardzo dziękuję za wystawienie opinii. Pozdrawiam, Urszula Szczurek


K
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinety Psychiatryczne i Psychoterapeutyczne problemy emocjonalne

Mimo ogromnego stresu czułam się dobrze i udało mi się otworzyć co zwykle nie przychodzi mi łatwo. Pani psycholog jest bardzo taktowną konkretną osobą. Cierpliwie słucha, zadaje pytania, a to pomaga w rozmowie. Z chęcią udam się do niej na kolejną wizytę. Wierzę że może mi pomóc. Polecam bardzo.

mgr Urszula Skowiniak

Bardzo dziękuję za wystawienie opinii. Pozdrawiam, Urszula Szczurek


M
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: konsultacja psychologiczna

Wizyta nie spełniła moich oczekiwań. Po wejściu do gabinetu czułam się skrępowania a był to mój pierwszy raz u tego lekarza, myślałam więc że zapyta mnie z jakiego powodu przyszłam. Terapeutka milczała i czułam niezeczna ciszę. Gdy w końcu podzieliłam się swoim problemem czułam że druga strona jest nie przygotowana i pytanie jakie zadaje powtarzają się. Pani mylila fakty mimo że powtarzałam je kilka razy i zapisywala wszystko w notesie. Czułam się dziwnie. Ogólnie uczucia bardzo mieszane, ponieważ z Terapeutka była bardzo miła i uprzejma.

mgr Urszula Skowiniak

Pani Magdaleno,
pierwsza wizyta bardzo często wiąże się z napięciem i zdenerwowaniem ze strony pacjenta i są to naturalne oraz całkowicie uzasadnione odczucia. Terapeuta, czy psycholog konsultujący (jak w przypadku Pani wizyty) zadaje szczegółowe i często podobne do siebie pytania by zróżnicować pewne istotne dla rozpoznania sytuacji kwestie. Ważne jest także otwarcie spotkania gdzie w pierwszej kolejności wypowiada się osoba, która zgłasza problem. Nie jest to wyraz obojętności, ale szacunku i gotowości do wysłuchania tego jak osoba widzi i przeżywa swój kłopot.  Została Pani zapytana o powód wizyty oraz o oczekiwania. Kilkukrotnie i na różne sposoby pytałam o szczegóły sytuacji, historię problemu. W podsumowaniu informowałam Panią o ograniczeniach dotyczących proponowanych rozwiązań i możliwości udzielania dalszej pomocy psychologicznej. Konsultacja przebiegła typowo dla pierwszego spotkania. Nierzadko jednak wnioski po wizycie są bolesne lub rozczarowujące. Mam nadzieję, że Pani sytuacja ulegnie poprawie. Pozdrawiam. Urszula Szczurek  


A
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: konsultacja psychologiczna

To była moja pierwsza wizyta u psychologa-psychoterapeuty od bardzo dawna. Zrażona poprzednimi doświadczeniami wybierałam teraz osobę, z którą chciałabym omawiać swoje problemy bardzo starannie. I trafiłam w dziesiątkę.
Pani Urszula to osoba pełna empatii i zrozumienia. Słucha, pozwala konwersacji płynąć, a kiedy widzi, że rozmówca czuje się zagubiony bardzo delikatnie go motywuje do dalszego wyrażania swoich emocji.
Na codzień posiadam ogromne problemy z zaufaniem innym ludziom, jednak w przypadku Pani Urszuli zupełnie tych problemów nie miałam :)

mgr Urszula Skowiniak

Bardzo dziękuję za wystawienie opinii. Pozdrawiam Urszula Szczurek


M
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Gabinety Psychiatryczne i Psychoterapeutyczne konsultacja 50 min

Bardzo profesjonalne podejście do sprawy. Mimo stresowi jaki towarzyszył mojej pierwszej wizycie u psychologa w życiu czułem się komfortowo i swobodnie, Pani Urszula uważnie mnie wysłuchała i wyciągnęła interesujące wnioski z moich opowieści. Według mnie jest to lekarz godny zaufania i na pewno zdecyduję się na kolejne konsultacje.

mgr Urszula Skowiniak

Bardzo dziękuję za wystawienie opinii. Pozdrawiam, Urszula Szczurek


M
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Archeion - gabinety konsultacja do terapii

Spotkanie bardzo owocne w przemyślenia. Rozmowa była bardzo rzeczowa jednak pełną także empatii. Pozostało po niej dużo do przemyślenia do następnego spotkania.

mgr Urszula Skowiniak

Bardzo dziękuję za wystawienie opinii. Pozdrawiam.


P
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Archeion - gabinety konsultacja 50 min

Po pierwszej wizycie jestem zadowolony, Pani psycholog bardzo uważnie słucha i pomaga dotrzeć do sedna problemu. Polecam.

mgr Urszula Skowiniak

Bardzo dziękuję za wystawienie opinii. Pozdrawiam.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

O mnie

Od 2015 roku prowadzę prywatny gabinet psychoterapii gdzie zajmuję się psychoterapią psychodynamiczną dorosłych, doświadczających różnorodnych problem...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • Depresja
 • Lęki
 • Nadużycia emocjonalne
Pokaż wszystkie leczone choroby

Edukacja

 • Szkolenie doskonalące „Psychologiczna diagnoza kliniczna zróżnicowanych form patologii osobowości” (2021) – Polskie Towarzystwo Psychologiczne i Centrum Szkoleń Akademia Psyche w Krakowie
 • Szkolenie doskonalące „Zasady stosowania i interpretacji MMPI -2” (2019) – PTP i Centrum Szkoleń Akademia Psyche w Krakowie
 • Studium terapii poznawczo-behawioralnej dzieci i młodzieży (2018 - w trakcie)
Zobacz więcej

Certyfikaty ZnanyLekarz.pl


Specjalizacje

 • Psychoterapia
 • Terapia długoterminowa

Staże

 • Miejskie Centrum Profilaktyki Uzależnień w Krakowie (2013)

Certyfikaty


Zdjęcia


Znajomość języków

Angielski

Publikacje i artykuły

Publikacje (1)