lek. dent.

Urszula Matuszak-Suchorska

verifiedCreated with Sketch.

Stomatolog, Protetyk

38 opinii +dodaj

Umów wizytę oceń lekarza
24 umówione wizyty w ciągu 30 dni

Stomatolog,Protetyk,Implantolog,Zdobywczyni tytułu "Dentysta roku 2014" w plebiscycie na najbardziej popularnego dentystę w Wielkopolsce. W 2015r. ponownie otrzymałam tytuł Dentysty… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
38 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • B
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Stomatologia Uldent

  Profesjonalne podejście do pacjenta. Wizyta w bardzo miłej atmosferze. Polecam protetykę, gdzie oprócz własnej wizji wykonania pracy biorą pod uwagę oczekiwania pacjenta. Pacjent wychodzi z gabinetu zadowolony.

 • P
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Stomatologia Uldent

  Nigdy nie sądziłam, że do dentysty można chodzić z przyjemnością. Chyba, że spotyka się lekarza dokładnego, spokojnego, z wysokim poczuciem estetyki, pamiętającego swojego pacjenta, służącego mu życzliwą radą oraz wyczerpującą informacją, uwzględniającego jego zdanie i poświęcającego mu tyle czasu, ile wymaga rzetelne leczenie. Po wizycie u pani Suchorskiej mogę bez skrępowania uśmiechać się od ucha do ucha. Cieszę się, że znalazłam swojego stomatologa.

 • T
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Leczenie i wypełnienia robiłem prawie 3 lata temu i do tej pory nie mam żadnych problemów po pracy wykonanej przez Panią doktor. Profesjonalne podejście i wysoka jakość.

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Stomatologia Uldent

  Długo poszukiwałam takiego lekarza jak Pani Doktor, osoba przemiła i bardzo delikatna,a zarazem konkretna; profesjonalizm na najwyższym poziomie. Polecam wszystkim, którzy boją się wizyt u stomatologa :)

 • K
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Stomatologia Uldent

  Polecam z czystym sumieniem Panią stomatolog :) Byłam już u wielu stomatologów, ale Pani Urszula jest najlepsza! Zawsze stara się wykonać moje zęby najlepiej jak potrafi, z wielką starannością. Na każdą wizytę przychodzę bez żadnego stresu, ponieważ wiem, że jestem w końcu u profesjonalisty.

 • M
  Lokalizacja: Stomatologia Uldent

  Jestem po pierwszej wizycie u Pani dr Urszuli Matuszak- Suchorskiej, przede mną długie leczenie, ale czuję że trafiłam w odpowiednie ręce! Stres jest chyba zawsze w pewnym stopniu w nas;-), ale wszystko poza tym super-wystrój gabinetu, atmosfera, muzyka w tle, cudny widok na suficie, bardzo miła asysta i przede wszystkim bardzo prosfesjonalne podejście lekarza, spokój , rzeczowe wyjaśnienie tematu- polecam gorąco!!!

 • M
  Lokalizacja: Stomatologia Uldent

  Polecam! Synek był pierwszy raz u dentysty, w przerwach mówił, że jest super, pozwolił sobie wyleczyć ząb i na pewno bez problemu wróci do gabinetu, gdy będzie potrzeba. Świetne podejście, delikatność i spokój. Lepiej trafić nie można.

 • P
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Jestem zadowolony z wizyty.
  Założenie plomby wykonano szybko, sprawnie i bezboleśnie.
  Jak najbardziej Polecam.

 • K
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Ząb wygląda idealnie. Na jedynce świetnie dobrany kolor plomby, w ogole nie widać że było coś robiobe

 • K
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Wizyta przebiegła pomyślnie. Ząb wyrwany bez większych problemów, szybko i bezboleśnie. Pani doktor na bieżąco informowała o przebiegu wizyty. Bardzo serdecznie polecam!

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Stomatolog,Protetyk,Implantolog,Zdobywczyni tytułu "Dentysta roku 2014" w plebiscycie na najbardziej popularnego dentystę w Wielkopolsce. W 2015r. ponownie otrzymałam tytuł Dentysty Roku w województwie wielkopolskim za co dziękuję wszystkim pacjentom.
  Ukończyłam Akademię Medyczna w 2001r. Na moją kilkunastoletnią praktykę zawodową składa się praca w licznych gabinetach stomatologicznych, staż podyplomowy we Francji, liczne szkolenia teoretyczne i praktyczne, a przede wszystkim ciągły kontakt z pacjentami zarówno dorosłymi jak i dziećmi. Celem mojej pracy jest dokładność i precyzja, co jest najważniejszą rzeczą w pracy stomatologa. Moimi ulubionymi dziedzinami stomatologii są endodoncja i protetyka, a także stomatologia estetyczna. Lubię tez pracę z dziećmi. Niemałą satysfakcję daje mi też chirurgia stomatologiczna i implantologia. W naszym gabinecie mogę zagwarantować Państwu sympatyczny klimat,spokojną, dokładną pracę ,indywidualne podejście do każdego pacjenta. Czeka na Państwa również najnowszej generacji sprzęt medyczny, wysokiej jakości materiały i leki oraz profesjonalna asysta. Wszystko to dla Państwa komfortu i trwałości leczenia.

Nagrody i wyróżnienia

 • Dentysta Roku 2014
 • Dentysta Roku 2015

Znajomość języków

 • francuski
 • angielski