Tomasz Ziółkowski, urolog Zamość

lek. Tomasz Ziółkowski

Urolog, Chirurg więcej

4 opinie

Zapisz


Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Adresy (2)

ul. Peowiaków 6 , Poniedziałek 15.30-18.30, Zamość
Zamość - PRZYCHODNIA ŻAK

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Brak informacji o usługach i ich cenach

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych urologów w pobliżu
ul. Poprzeczna 3A, Biłgoraj
Biłgoraj - ul. Poprzeczna 3A (przy Konsylium)

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Brak informacji o usługach i ich cenach

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych urologów w pobliżu

Moje doświadczenie

O mnie

Oficjalna strona lek. med. Tomasza Ziółkowskiego:


Specjalizacje

  • Urologia

Cennik

Brak informacji o usługach i cenach

Ten lekarz nie dodał jeszcze informacji o usługach i cenach.

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
4 opinie

P
Użytkownik zweryfikowany

Bardzo doby lekarz, życzliwy, serdeczny, interesuje się pacjentem, świetny specjalista, zdiagnozował przyczynę mojej choroby i wdrożył skuteczne leczenie! Lekarz z powołania. Polecam wszystkim, którzy tak jak ja maja problem z przewlekłym zapalenie pęcherza. Pan doktor ma świetny kontakt z pacjentami w starszym wieku jest wyrozumiały, cierpliwy, wszystko dokładnie tłumaczy. Serdecznie dziękuję Panie Doktorze Tomaszu Ziółkowski za pomoc. Wdzięczna pacjentka z rodziną.


G

W nieszczęściu jakim jest choroba ja mialm szczęście bo trafiłem na "prawdziwego" lekarza - Tomasza Ziółkowskiego, który widział we mnie cierpiącego, przerażonego człowieka. Mój przypadek, jak się okazało, nie był prosty do zdiagnozowania i do leczenia, ale na każdym etapie byłem informowany o tym jakie i dlaczego podawane są leki i zastosowane zabiegi. Jestem wdzięczny losowi, że znalazłem się pod opieką takiego lekarza. Dziekuję Panie doktorze.


T

Jestem wdzięczny temu Panu za to , że żyję. Moje cierpienia już były straszne, zrobiono mi parę USG i nic nie wykryto, padły nawet stwierdzenia, że to może mały kamyk ale to przejdzie. Jedynie dr Tomasz nie poddał się tylko jak powiedział " szukajcie a znajdziecie" , wziął mnie na oddział zrobił tomograf i okazało się , że to bardzo duży guz z przerzutami. Po operacji jestem już 1.5 roku, czuję się dobrze.Chodzę na wizyty kontrolne, robi mi badania ( tomograf, USG i inne) żadnych leków, są niepotrzebne. Proszę mi powiedzieć jak można komuś podziękować słowami za życie?, Nie można oddać słowami tego co się czuje.Zrozumieją mnie Ci co przeszli przez to samo co ja. Gdyby tylko tacy byli lekarze i z takim poświęceniem leczyli ludzi byłoby mniej tragedii. Raz jeszcze dziękuję Panie dr Tomaszu.


S

A ja Polecam .Byłem u doktora z matką wykonał usg wykrył guza na nerce . Wydał skierowanie na komputer -sam zadzwonił prosząc o szybki termin .Tydzień póżniej mamę zoperował razem z starszym bratem .Dobry lekarz ,ludzkie podejście -gdy przyszedłem na zdjęcie szwów to w rejestracji chcieli mnie zapisać za 3 miesiące .Doktor dał kartkę przyjął dodatkowo usunął szwy -dał skierowanie na kontrone badania .Wszystko super expres .Serdecznie Panu Doktorze Tomaszu Dziękuję .Niech pan pamięta nie wszyscy zawsze będą zadowoleni takie życie.POLECAM miły ,kulturalny ,pozytywnie nastawiony do ludzi.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

O mnie

Oficjalna strona lek. med. Tomasza Ziółkowskiego:


Specjalizacje

  • Urologia

Powiązane wyszukiwania