Przewidywany czas odpowiedzi:

Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Adresy (2)

Gimnazjalna 41B, Końskie Przyjmuje na NFZ
Pogotowie Ratunkowe

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Brak informacji o usługach i ich cenach

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych ortopedów w pobliżu
Zamkowa 21, Końskie
Gabinet Lekarski Tomasz Zięba

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Brak informacji o usługach i ich cenach

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych ortopedów w pobliżu

Moje doświadczenie

Cennik

Brak informacji o usługach i cenach

Ten lekarz nie dodał jeszcze informacji o usługach i cenach.

8 opinii pacjentów

Ogólna ocena

Wszystkie opinie się liczą. Specjaliści nie mogą zapłacić za zmianę lub usunięcie opinii. Dowiedz się więcej.
R
Użytkownik zweryfikowany

Nie polecam tego ''lekarza''. Potrzebowałem NATYCHMIASTOWEJ artroskopii kolana, jak się pózniej dowiedziałem u innego lekarza, a ten kazał mi chodzić podczas gdy chodziłem jak kaleka z chorą nogą. Stanowczo odradzam tego "lekarza". Szkoda zdrowia.

Tomasz Zięba

Szanowny panie Adamie M!
Sądzę, że nie przedstawił pan lekarzowi, który poinformował pana, że wymagał pan NATYCHMIASTOWEJ artroskopii całej historii pana leczenia. Ponieważ sądzę, ze wynika to z pana słabej pamięci przypomnę fakty.
Zgłosił się pan do mojego gabinetu w dniu 24.02.2015 po urazie kolana, pierwotnie zaopatrzonym w SOR. W kolanie był olbrzymi krwiak – wykonałem punkcję ewakuując 150ml krwi co jest bardzo dużą ilością jak na kolano. Dodatkowo na skórze kolana miał pan rozległe uszkodzenie skóry w wyniku niewłaściwego stosowania stabilizatora. Zagrożenie infekcją było bardzo duże a o jakiejkolwiek artoskopii nie mogło być w tym stanie mowy. Zaleciłem chodzenie o kulach i ponowną kontrolę. Ponownie zgłosił się pan do mnie dnia 24.03.2015. Kolano było w dużo lepszym stanie a ja zaleciłem wykonanie USG kontrolnego celem dokładniejszej oceny uszkodzeń i zaplanowaniu dalszego leczenia, w tym operacyjnego. Podjął pan decyzję o zmianie lekarza leczącego co oczywiście każdy pacjent zrobić może i powinien jeśli jest zaniepokojony przebiegiem swojej choroby. Nie miałem możliwości kontynuacji pana leczenia.
Pisze pan o mnie „lekarz” sugerując, ze lekarzem nie jestem. Tylko fakt, że znam pana i pana rodziców od lat powstrzymuje mnie przed podjęciem odpowiednich działań prawnych.
Pozdrawiam i życzę więcej cierpliwości w przypadku następnych problemów zdrowotnych.


P
Użytkownik zweryfikowany

Miałem ostatnio kontakt z doktorem Zięba. Skierował mnie do niego ortopeda do którego do tej pory chodziłem i który powiedział abym bez konsultacji sie nie pokazywał. Chodziło o staw biodrowy. Jestem młodym człowiekiem ale w wyniku martwicy kości mam silne bóle i nie moge chodzić. Musze mieć sztuczny staw. Doktor Zięba wykonuje zabieg kapoplastyki i dlatego zostałem do niego skierowany. Zadzwoniłem do doktora Zięby, podał mi telefon do rejestracji gdzie zapisałem się na konkretną godzinę. O tej godzinie byłem przyjęty, bez zbędnego czekania. Doktor jest bardzo rzeczowy, zbadał mnie i wszystko dokładnie wyjaśnił. Jestem już zapisany na zabieg. Bardzo polecam doktora Zięba, widać że to profesjonalista.


L
Użytkownik zweryfikowany

Jako fachowcowi nie mam Panu Doktorowi nic do zarzucenia, zna się na swojej pracy. Operował moja babcię i szybko wróciła do formy. Natomiast jego podejście do ludzi pozostawia wiele do życzenia. Jest opryskliwy, a nawet chamski. Mam nadzieję, że kiedyś do niego dotrze, że jakby nie miał kogo ratować, to by nie miał na chleb - więcej pokory Doktorze.


P
Użytkownik zweryfikowany

ZDECYDOWANIE NIE POLECAM tego lekarza, o profesjonalizmie trudno tu mówić, zupełny brak empatii

Ocena zmieniona przez moderatora na "słaby". Powód: Zbyt lakoniczna argumentacja do wystawienia niższej oceny.


M
Użytkownik zweryfikowany

Nie polecam teko lekarza. Jest bardzo nieprzyjemny zwłaszcza dla osób które się prywatnie u niego nie leczą. Znajomi chwalili szpital w Końskich więc i ja tam się udałem ale po rozmowie z doktorem Ziębą a zwłaszcza jego arogancją i totalnym olaniem rozczarowałem się. Dlatego nie polecam tego lekarza chyba że ktoś zaliczy kilkanaście prywatnych wizyt to może zechce go lepiej potraktować jak mnie


D
Użytkownik zweryfikowany

Gorąco polecam tego lekarza! Operował mnie po wypadku komunikacyjnym i właściwie to jemu zawdzięczam życie i sprawność. Dziękuję bardzo Panu Doktorowi, jest najlepszym ortopedą na świecie!


G

Doskonały specjalista. Operował dwa razy moją matkę - protezy kolan. Wszystko przebiegło bez problemów i tak jak doktor powiedział. Jeśli ktoś chce być dobrze zoperowany to tylko do niego. Znam też wielu ludzi któryb bardzo pomógł, ja też dowiedziałam się o nim od bardzo zadowolonej pacjentki.


P

Nie chciałam tutaj pisać bo uważam że takie anonimowe opinie są zupełnie bezwartościowe. Napiszę jednak aby wyrazić swoją opinię. Jestem osobą dość młodą ale w wyniku przebytej choroby w dzieciństwie cierpiałam na bardzo duży ból biodra. Musiałam poddać się operacji biodra. Pan doktor wykonał u mnie zabieg co się nazywa kapo plastyka. Obecnie bóle ustąpiły zpowrotem mogę chodzić. Uważam że doktor jest doskonałym specjalistą. Nie jest bardzo kontaktową osobą ale ja osobiście wolę być leczona przez lekarza takiego jak doktor Haus a nie jak doktor Cwach.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie