Przewidywany czas odpowiedzi:

Moje doświadczenie

Jestem lekarzem w trakcie specjalizacji z psychiatrii. Doświadczenie zawodowe zdobywam, pracując w całodobowym oddziale psychiatrycznym w Centrum Zdrowia Psychicznego w Międzybrodziu Bialskim.

Ukończyłem studia podyplomowe z Seksuologii Klinicznej na Uniwersytecie SWPS w Katowicach. Brałem udział w licznych kursach organizowanych przez Centrum Medyczne Kształcenia Podyplomowego, a swoją wiedzę stale pogłębiam, uczestnicząc w konferencjach psychiatrycznych i seksuologicznych.

W pracy kieruję się empatią, uważnością i chęcią zrozumienia drugiego człowieka. Wierzę, że każdy pacjent zasługuje na indywidualne podejście, oparte na zaufaniu i poczuciu bezpieczeństwa.

Zajmuję się diagnozowaniem i leczeniem m.in. zaburzeń depresyjnych, lękowych, a także dysfunkcji seksualnych. Oferuję indywidualnie dobraną farmakoterapię oraz psychoedukację dostosowaną do potrzeb pacjenta. Zapewniam otwartą i wspierającą  przestrzeń do rozmowy o problemach psychicznych i seksualnych. Pracuję z osobami ze społeczności LGBTQIA+.

Konsultuję tylko osoby dorosłe.

Wizyta diagnostyczna trwa 50 min. W niektórych przypadkach konieczna jest więcej niż jedna konsultacja diagnostyczna. 

Na wizytę proszę o zabranie dotychczasowej dokumentacji medycznej.

więcej O mnie

Zakres porad

  • Psychiatria
  • Seksuologia

Rodzaje konsultacji

Usługi i ceny

  • Konsultacja psychiatryczna

    400 zł

  • Konsultacja psychiatryczna dorosłych (wizyta kontrolna)

    350 zł

  • Konsultacja seksuologiczna (pierwsza wizyta)

    400 zł

Adres

Telefon

500 60...

12 opinii

Najczęściej wymieniane przez pacjentów

  • Szczegółowe wyjaśnienia
  • Zaangażowanie lekarza

Sprawdzamy wszystkie opinie. Moderujemy je zgodnie z naszymi zasadami, dowiedz się więcej o opiniach i sposobie obliczania gwiazdek na Dowiedz się więcej Dowiedz się więcej o opiniach

  • G

    Jestem bardzo zadowolona z wizyty. Pan Doktor poświęcił mi dużo uwagi, uważnie wysłuchał moich problemów, zaproponował odpowiednie leczenie i dokładnie wyjaśnił działanie przepisanych leków. Wszystkie zalecenia zostały jasno rozpisane na kartce, dzięki czemu po wizycie nie miałam żadnych wątpliwości co do dalszego postępowania. Wizyta odbyła się punktualnie, w spokojnej i życzliwej atmosferze. Serdecznie polecam Pana Doktora każdemu, kto szuka kompetentnego, empatycznego i zaangażowanego specjalisty.

     • Wimed Centrum Medyczne konsultacja psychiatryczna  • 

  • T

    Lecieć w ślepo. Tłumaczy wszystko jak należy, z gabinetu nie wyrzuca mimo dluższego czasu, cierpliwy.

     • Wimed Centrum Medyczne konsultacja psychiatryczna  • 

  • M

    Polecam. Wizyta przebiegła w bardzo miłej i profesjonalnej atmosferze. Czułam się zaopiekowana

     • Wimed Centrum Medyczne konsultacja psychiatryczna  • 

  • A

    Polecam.Spokój,komfort wizyty.Wytlumaczenie wszystkiego od A-Z.Super!

     • Wimed Centrum Medyczne Konsultacja psychiatryczna dorosłych (wizyta kontrolna)  • 

  • O

    Wizyta przebiegła w porządku, lekarz był konkretny i pomocny. Otrzymałam leczenie i wszystko zostało sprawnie przeprowadzone.

     • Wimed Centrum Medyczne konsultacja psychiatryczna  • 

  • K

    Niestety nie polecam, poczułam się kompletnie nie zrozumiana, a to z czym przyszłam zostało zignorowane, albo było podważane, a na sam koniec leki zostały wypisane chyba po to abym nie wyszla calkowicie zdegustowana. Za takie pieniądze oczekiwałam chociaż odpowiedniego prowadzenia rozmowy, a nie było ani tego ani wsparcia. Na twarzy Pana widzialam jedynie zażenowanie i poczułam sie jak gówniarz, który sobie cos wmówił bo sie mu robić nie chce. Pierwszy raz spotkałam sie z czymś takim.

     • Wimed Centrum Medyczne konsultacja psychiatryczna  • 

  • E

    Bardzo empatyczny lekarz.Profesjonalista pomocny ,wysłuchał ,doradził polecam

     • Wimed Centrum Medyczne Konsultacja psychiatryczna dorosłych (wizyta kontrolna)  • 

  • K

    Bardzo miły i kompetentny lekarz polecam goraco jestem zadowolona

     • Wimed Centrum Medyczne konsultacja psychiatryczna  • 

  • P

    Pan doktor Tomasz bardzo rzetelnie podszedł do sprawy. Wysłuchał, dopytywał. To NIE jest lekarz typu "recepta, L4, do widzenia, następny proszę". Widać było, że priorytetem jest rozwiązanie problemu pacjenta, a nie naciąganie na kolejne płatne wizyty. Polecam.

     • Wimed Centrum Medyczne konsultacja psychiatryczna  • 

  • K

    Od początku lek. Tomasz wywarł na mnie pozytywne wrażenie! Podejście to pacjenta 10/10. Mogę z całego serca polecić , ponieważ mój podopiecznym był oporny na lekarzy z psychiatrii a teraz bez namowy jeździ i pyta kiedy kolejna wizyta
    Bardzo dobre podejście, zawsze uśmiechnięty i pomoże w każdej sytuacji.

     • Wimed Centrum Medyczne konsultacja psychiatryczna  • 

Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Najczęściej zadawane pytania