Adresy (2)


Środki bezpieczeństwa w tym gabinecie

Pokaż

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Przyjmuję: dorosłych
Łomżyńska 45, Nowe Miasto, Poznań
PROMEDICO S.C. JANKOWIAK-GRACZ H., GRACZ J., NOGALA J.

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Moje doświadczenie

Usługi i ceny

Ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Popularne usługi


Łomżyńska 45, Poznań

PROMEDICO S.C. JANKOWIAK-GRACZ H., GRACZ J., NOGALA J.Półwiejska 42, Poznań

od 180 zł

Centrum Medyczne LUX MED – Poznań, ul. Półwiejska 42

Jeśli podejrzewasz zakażenie koronawirusem, skorzystaj z konsultacji telefonicznej.

Pozostałe usługi


Półwiejska 42, Poznań

od 149 zł

Centrum Medyczne LUX MED – Poznań, ul. Półwiejska 42

USŁUGA REALIZOWANA TELEFONICZNIE. Pacjencie po przyjęciu rezerwacji przez Grupę LUX MED otrzymasz maila z linkem do płatności. Usługa zostanie zrealizowana po opłaceniuPółwiejska 42, Poznań

Dowiedz się więcej

Centrum Medyczne LUX MED – Poznań, ul. Półwiejska 42

Jeśli podejrzewasz zakażenie koronawirusem, skorzystaj z konsultacji telefonicznej.

5 opinii pacjentów

Ogólna ocena

Wszystkie opinie się liczą. Specjaliści nie mogą zapłacić za zmianę lub usunięcie opinii. Dowiedz się więcej.
K
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED – Poznań, ul. Półwiejska 42 konsultacja ortopedyczna

doktor gracz traktuje pacjenta z wyższością, straszy operacjami i nie tłumaczy w zasadzie w żadnym stopniu swoich decyzji ani nie przedstawia opisu diagnozy. o swoim zdrowiu od doktora nie dowiedziałem się nic poza tym, ze powinienem sobie zrobić jak najszybciej operację (mimo że każdy inny ortopeda którego spytałem w ramach kolejnej opinii powiedział że to absolutnie zbędne). dodatkowo, gdy się doktora o cokolwiek pyta to odpowiada zdatkowo i z wyższością. zostałem potraktowany karcącym tonem, którego doktor użył do skrytykowania mojego dotychczasowego trybu życia oraz stanu mojego zdrowia w moim wieku. mało tego - wizyta przebiegła w zasadzie bardzo szybko, mimo dość poważnego problemu. poza skierowaniem na zabieg, doktor nic nie poradził. żadnych zachowawczych metod leczenia, żadnego uzasadnienia skierowania na zabieg, żadnych propozycji co do innych dróg wyjścia. gdy próbowałem o to dopytać, moje pytanie skwitowane zostało jedynie zdaniem "tylko operacja w pana wypadku"


A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Zabieg cieśni nadgarstka

Zabieg cieśni nadgarstka przeprowadzony przez dr Gracza wymagał kolejnego, poprawkowego zabiegu w Szpitalu św. Wojciecha gdyż 2 miesiące ręka była opuchnięta i strasznie bolała. Dr Gracz obstawał przy rehabilitacji, ze to pomoże. Niestety chciał zaczarować rzeczywistość.


Użytkownik zweryfikowany

Prawidłowo zdiagnozowana noga dzięki czemu po jednym zabiegu wrócę do zdrowia i nie stracę nogi. Super doktor.


K
Użytkownik zweryfikowany

Byłem w sierpniu u Pana Doktora,który robił mi w gabinecie USG,po jego przeprowadzeniu stwierdził,że nic nie ma,nie stwierdzono,żadnych odchyleń-ponieważ kolano nadal boli - udałem się do innego lekarza,dzisiaj robiłem Usg ponownie i okazało się,że łąkotka jest uszkodzona.Kompletnie nie polecam!


H
Użytkownik zweryfikowany

Niby miły, ale gdy zerwałem więzadło ACL w kolanie to 2 razy (tuż po urazie i po kilku tygodniach) zapewniał mnie, że wszystko jest dobrze i najważniejsze, że więzadła całe. Zrobił RTG, inne badania uznał za niepotrzebne mimo zgłaszanego uczucia niestabilności w kolanie. Dla pewności poszedłem na USG kolana do doktora Dzianacha z Rehasportu i ten zdiagnozował zerwanie ACL. Potwierdził tę diagnozę dr Piotr Melzer ze Szpitala Ortopedycznego w Poznaniu za pomocą prostego testu szuflady (tuż przed operacją). Tak więc nie polecam. Na tyle się zraziłem, że gdy już zdiagnozowany miałem się zapisać na operację i miałem do wyboru kilka tygodni oczekiwania u dra Gracza (bo był lekarzem prowadzącym) i 2 lata w Szpitalu Ortopedycznym w Poznaniu, wybrałem dłuższe czekanie licząc na to, że się zwolni jakieś miejsce (i tak się faktycznie stało po 2 miesiącach).


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

Powiązane wyszukiwania