Adresy (2)

Skłodowskiej 8a, Mielec
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Centrum Medycyny Specjalistycznej" (mapa)

Lekarz nie ma włączonego kalendarza pod tym adresem

Poproś o kalendarz
Brak informacji o usługach i ich cenach
ul. Żeromskiego 22, Mielec Przyjmuje na NFZ
Szpital Powiatowy im. Edmunda Biernackiego w Mielcu (mapa)

Lekarz nie ma włączonego kalendarza pod tym adresem

Poproś o kalendarz
Brak informacji o usługach i ich cenach

Moje doświadczenie

Cennik

Brak informacji o usługach i cenach

Ten lekarz nie dodał jeszcze informacji o usługach i cenach.

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
32 opinie

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
Z
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Szpital Powiatowy im. Edmunda Biernackiego w Mielcu dyskopatia

Byłem operowany przez dr Tomasza Zawadzkiego. Operowany był kręgosłup szyjny na trzech poziomach, wstawiona płytka, śruby.
Moja opinia o Panu dr Zawadzkim jest po stokroć pozytywna. Operacja przebiegła bardzo dobrze, bez najmniejszych powikłań czy innych dolegliwości.
Pan dr Tomasz Zawadzki to specjalista najwyższej klasy. Uprzejmy, rzeczowy, konkretny. Przed operacją omawia z pacjentem co będzie "robione", pyta pacjenta o jego zdanie.
Polecam wszystkim.
Kazimierz W.
Rzeszów


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu operacja dyskopatii

Profesjonalnie przeprowadzona operacja, bardzo życzliwy ludziom lekarz, szczere zainteresowanie pacjentem.


A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Centrum Medycyny Specjalistycznej" Ból lędźwiowego

Byłam u dr i jestem rozczarowana. Bardzo miły dr fakt. Ale za 220 zl i 8-10 min wizyty to choć powinno być badanie neurologiczne a nie tylko oglądniecie wyniku badań na cd:(
Jestem rozczarowana. Nie polecam dr.


E
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Centrum Medycyny Specjalistycznej"

Kompetencja , wiedza na najwyższym poziomie . Pan doktor dokonał cudu ( zespół cieśni nadgarstka ) po dwóch nieudanych operacjach , pomimo , ze żaden lekarz w Polsce nie chciał się tego podjąć . Powróciły do mnie spokojne noce nieprzerwane okrutnym bólem . Dziękuję - Wanda Micach .


F
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Szpital Powiatowy im. Edmunda Biernackiego w Mielcu Inny

Dla mnie lekarz "Cudotwórca" po prawie 2 latach cierpienia ciągły ból głowy to historia ,bardzo fachowo wykonany zabieg usunięcia przepuklin na kręgach szyjnych,dziękuję Panie Doktorze :)


Użytkownik zweryfikowany

Agata Korytko
Jestem lekarzowi bardzo wdzięczna za wykonaną operację kręgosłupa i opiekę medyczną. Lekarz ten postawił mnie na nogi.Wszystkie bóle przeszły po zabiegu który on wykonał.Dziękuję Panie doktorze !


E
Użytkownik zweryfikowany

Fenomenalny lekarz i chirurg! Uratowal zone z 8 cm oponiakiem przy chorym sercu. Zona odzyskuje sily i wzrok. Dziekuje PANIE DOKTORZE! Stanislaw


L
Użytkownik zweryfikowany

Witam, z reguły nie pisze żadnych opinii nigdzie, ale moja decyzja jest następująca .. Sama pół roku temu decydując sie na operacje kierowałam sie opiniami tutaj, szukałam informacji po internecie, wreszcie podjęłam decyzje ten lekarz. Mam 33 lata miałam operowany kręgosłup ledzwiowy, miały być implanty .. Wreszcie ich nie było .. Miałam 2 przepukliny teraz mam 3 ... Właściwie operacja nic nie dała czuje sie gorzej niż przed... Ciagle sie rechabilituje... Ból nie mija... A pan doktor na kontroli powiedział ze on nie wie co mógłby naprawić by było lepiej... Zaznaczę ze przed operacja obiecywał jak to sie mi poprawi komfort życia.....odradzam pana doktora... I proponuje poszukać kogoś innego ...


G
Użytkownik zweryfikowany

Lekarz niekompetentny i nie cierpliwy robiący wszystko z łaską. Zachowuje się schematowo i nie podchodzi do pacjenta indywidualnie. Po mimo skarżącego się na okropny ból w kręgosłupie lekarz okazał totalny brak zainteresowania i chęci pomocy. Po przeglądnięciu rezonansu magnetycznego lepiej zdiagnozował mnie student fizjoterapii niż dr Tomasz Zawadzki.
NIE POLECAM


M
Użytkownik zweryfikowany

Bardzo dobry lekarz. Byłam operowana przez Pana Doktora w kwietniu. Dobry fachowiec, bardzo kompetentny. Operacja kręgosłupa lędźwiowego bez komplikacji. Miło wspominam pobyt na Oddziale w Mielcu, mili lekarze i pielęgniarki. Gorąco polecam. Małgorzata.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie