Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Adresy (2)

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Gotówka, Karta płatnicza
Brak informacji o usługach i ich cenach

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych pulmonologów w pobliżu
W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Brak informacji o usługach i ich cenach

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych pulmonologów w pobliżu

Moje doświadczenie

Cennik

Brak informacji o usługach i cenach

Ten lekarz nie dodał jeszcze informacji o usługach i cenach.

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
15 opinii

Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Szpital św. Wojciecha Wielkopolskie Centrum Medyczne Spółka z ograniczona odpowiedzialnością potwierdzenie diagnozy

Wczoraj miałem wizytę u dr.Piorunka-świetny specjalista
oraz człowiek.W stosunku do pacjenta podchodzi bardzo profesjonalnie, oraz co najważniejsze umie słuchać pacjenta-co nie można powiedzieć o wszystkich lekarzach..Dr..Piorunek po wnikliwym badaniu mojej osoby wyeliminował chorobęPOCHP- którą w bardzo szybki sposób przypisał mi inny lekarz. Jestem bardzo wdzięczny że spotkałem takiego lekarza -Polecam w/w lekarza w 100% wszystkim potrzebującym pomocy-Mirosław S.


K
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: TARMED Lekarze Specjaliści astma

Doktor bardzo skutecznie dobrał leki. Duza kultura osobista i cierpliwość. Najlepszy lekarz z jakim do tej pory sie spotkalam


Użytkownik zweryfikowany

Zajął się mną kompleksowo, fachowo doradził, miałam operację.
Ciepły, dobry specjalista , cierpliwy. Z czystym sumieniem polecam.


P
Użytkownik zweryfikowany

Anioł nie człowiek :) Jedyny lekarz spośród wielu, który sam zaproponował badania, wnikliwie przeprowadził wywiad. Okazuje się, że wiele lat leczenia i brania antybiotyków, zupełnie minęło się z celem. Dr Piorunek od razu rozpoznał chorobę, ale i tak najważniejsze dla niego są badania. Bez nich nie rozpocznie leczenia, a leki przepisane tylko takie, które złagodzą objawy astmy. Od innych tylko sterty recept, antybiotyków ( apteczka urosła do gigantycznych rozmiarów) nawet prywatnie trzeba było się prosić o skierowania na badania. A wydawało by się, że pacjent ma do tego prawo. Na szczęście ktoś polecił mi dr Piorunka i w końcu mam lekarza, który nie tylko jest bardzo sympatyczny, uprzejmy i pomocny ale chce prawidłowo zdiagnozować i leczyć pacjenta. Takich lekarzy dzisiaj ze świeczką szukać. Gorąco polecam


K
Użytkownik zweryfikowany

W 100% polecam Pana Doktora Tomasza Piorunka. Zgadzam się ze wszystkimi pozytywnymi opiniami zamieszczonymi poniżej. Wspaniały człowiek i fachowiec, bardzo chętnie niesie pomoc drugiemu człowiekowi.


M
Użytkownik zweryfikowany

Niesamowity lekarz, wspaniały człowiek. Podejscie do pacjenta profesjonalne, ale z sercem. Ujeła mnie chęć rozwikłania problemu i wnikliwość. Polecam z czystym sumieniem.


D
Użytkownik zweryfikowany

Pan Doktor Piorunek jest najlepszym lekarzem jakiego znam.Człowiek o wielkim sercu-ma wspaniałe podejście do pacjenta.Pełen profesjonalizm przy diagnozowaniu i leczeniu przede wszystkim wielka dokładność przy diagnozie.Można by tu pisać same dobre epitety.Polecam Pana Doktora-nie spotkałam jeszcze tak wspaniałego lekarza jak Pan Doktor.


K
Użytkownik zweryfikowany

Doktor T.Piorunek to lekarz , który służy człowiekowi.Cechuje go profesjonalizm,dąży do ustalenia prawidłowej diagnozy.Ponieważ jestem osobą która od dziecka ma do czynienia z chorobą, a teraz mam już 53 lata i wiele widziałam,myślę że moja opinia może być obiektywna.Byłam pacjentką pana doktora na oddziale:jest skuteczny w działaniu,szanuje pacjenta, chory czuje się ważny dla niego.To wyjątkowo utalentowany lekarz,pełen pokory dla swojej wiedzy ,mający czyste sumienie.Szczerze polecam Pana doktora i pozwolę sobie napisać "Tak trzymać Panie Doktorze".


A
Użytkownik zweryfikowany

Takego lekarza jeszcze nie sptkałam /a mam 60 lat i trochę sie już leczyłam/ miły ,troskliwy,uprzejmy,bardzo kompetentny, jest to lekarz "okaz" godny naśladowania,oby takich było więcej.


G

Jestem pacjentem dr Piorunka od trzech lat, niestety z chorobą nieuleczalną tj. POCHP, w poradni Pulmunologicznej Kliniki przy ul. Szamarzewskiego. Byłem również pacjentem Oddziału Pulmunologicznego więc moge wydać uzasadnioną bardzo pozytywną opinię o pracy tego lekarza, o jego życzliwości i spokoju,/nigdy nie widziałem u niego zdenerwowania, które byłoby wytłumaczalne i oczywiste bo każdy chory jest niecierpliwy i uciążliwy/ Z całego serca dziękuje Mu i mogę przypuszczać że dla każdego chorego znajdzie czas i udzieli pomocy.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

Powiązane wyszukiwania