Pen-iconCreated with Sketch. Zadaj darmowe pytanie Calendar-iconCreated with Sketch. Poproś o kalendarz wizyt

Kontrole stymulatorów serca, zaburzenia rytmu serca, holter EKG, holter ciśnieniowy, event holter.walifikacje do zabiegów ablacji. Migotanie przedsionków.
Jestem specjalistą…
więcej

 • Kobieta 39 L. Od roku czasu średnio raz na 2 tyg.zdarzają mi się zaslabniecia bez utraty przytomności -najpierw robi mi się gorąco,potem słabo,serce przyspiesza średnio do 110,czuje wtedy kołatania,ogarnia mnie strach i nie mogę złapać głębokiego oddechu. Już parę razy byłam w przychodni i na Sor'ze-robili… Więcej

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  Tomasz Pawlik

  Aby wykluczyć tło arytmiczne konieczne jest przedłużone monitorowanie EKG typu event holter EKG. Jeśli podczas badania holterowskiego nie pojawiły sie objawy to wynik nic nie wnosi do diagnostyki. To jak… Więcej

 • Mam 30 lat i jestem szczupłą kobietą. Prowadzę niezbyt aktywny tryb życia. Od niedawna odczuwam bardzo silne bicie serca. Czasem budzę się w nocy z tego powodu (często towarzyszy temu niepokój). Czasem czuję bicie serca w ciągu dnia czy po południu. Taki stan może trwać od kilku minut do nawet kilku… Więcej

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  Tomasz Pawlik

  Przepraszam ale bez zbadania pacjenta i wykonania badań dodatkowych nie jestem w stanie odpowiedzialnie udzielić jakichkolwiek wskazówek odnośnie leczenia diagnostyki, rokowań

Adresy i cenniki usług

 • Gabinet Prywatny Klinika MEDEST

  Strzelecka 3
  45-005 Opole, opolskie

  Pokaż dane kontaktowe

  Ten lekarz nie umawia jeszcze wizyty przez Internet na ZnanyLekarz.pl

  Zostaw swojego e-maila, a poinformujemy Cię kiedy będziesz mógł się umawiać online u tego lekarza.

  Sposoby płatności
  Gotówka

  Usługi

  Implantacja stymulatora serca, kwalifikacja od 150 zł
  Event holter 2 tygodniowy od 250 zł
  Zaświadczenia, skierowanie z wizytą łącznie od 150 zł
  Wizyta domowa ( bez ceny dojazdu) tylko po ustaleniu telefonicznym 604079144 od 150 zł
  Holter ekg od 150 zł
  Ablacja serca, kwalifikacja od 150 zł
  Kontrola kardiowertera-defibrylatora od 100 zł
  Event holter 4 tygodniowy od 450 zł
  Zwykła wizyta od 100 zł

  więcej

 • Citomed w Toruniu

  Marii Skłodowskiej-Curie 73
  87-100 Toruń, kujawsko-pomorskie

  Pokaż dane kontaktowe

Doświadczenie i kwalifikacje

about-me-iconCreated with Sketch. O mnie

 • Kontrole stymulatorów serca, zaburzenia rytmu serca, holter EKG, holter ciśnieniowy, event holter.walifikacje do zabiegów ablacji. Migotanie przedsionków.
  Jestem specjalistą kardiologiem oraz specjalistą chorób wewnętrznych. Od 2004 roku pracuję w Oddziale Kardiologii Wojewódzkiego Centrum Medycznego w Opolu. Od początku swojej pracy zawodowej zajmuję się leczeniem pacjentów z chorobami układu krążenia a w szczególności z zaburzeniami rytmu serca. Od wielu lat wykonuję zabiegi implantacji stymulatorów serca, kardiowerterów-defibrylatorów( ICD) oraz najbardziej zaawansowanych urządzeń jakimi są kardiowertery resynchronizujące (CRT-D), a także zabiegi ablacji zaburzeń rytmu serca. Posiadam zarówno polskie jak i europejskie certyfikaty z zakresu elektrofizjologii. Od początku swojej pracy zawodowej stale podnoszę swoje kwalifikacje zawodowe uczestnicząc w szkoleniach i kongresach organizowanych w wiodących klinikach w Polsce jak i poza jej granicami.
  W Mojej opinii podstawą relacji lekarz Pacjent jest wzajemne zaufanie. Postęp nauk medycznych a co za tym idzie metod diagnostycznych i leczniczych stwarza możliwość wyboru bardzo wielu sposobów leczenia tych samych chorób i dolegliwości. W moim przekonaniu rola lekarza w 21 wieku to także rola przewodnika i doradcy.
  Pacjentom często zaleca się określoną formę terapii nie przedstawiając alternatyw, możliwych powikłań, konsekwencji wynikających z określonych sposobów leczenia. W MOIM PRZEKONANIU ROLĄ LEKARZA PROWADZĄCEGO JEST POMOC w podejmowaniu decyzji w oparciu o indywidualne podejście do pacjenta. Podstawą tak podejmowanych decyzji jest wzajemne zaufanie, swoboda spotkań z lekarzem, możliwość poświęcenia odpowiedniej ilości czasu na wizytę, indywidualne dostosowanie czasu kolejnej wizyty
  Nagminną praktyką w czasach obecnych jest otrzymywanie sprzecznych opinii lekarskich, ciągłe zmiany leków, kierunków leczenia, odsyłanie do innych specjalistów.
  Pacjencie! jeśli jesteś zmęczony wieczną zmianą leków, brakiem jednoznacznej formy leczenia, stałą zmianą lekarzy w Poradni, do której chodzisz. Jeśli pragniesz, aby Twoje leczenie prowadził lekarz, który ma dla ciebie czas, zna Twój przypadek, jest skłonny wziąć odpowiedzialność za Twój los ZAPRASZAM.
  email: pawliktomek@poczta.fm
  Miejsce pracy:
  Oddział Kardiologii WCM Opole
  Poradnia Zaburzeń rytmu Serca i Kontroli Stymulatorów Serca WCM Opole
  Poradnia Kardiologiczna Kluczborskie Centrum Kardiologii
  Gabinet Prywatny KLINIKA MEDEST Strzelecka 3 Opole
  Gabinet Kardiologiczny BOMED Wieluń

Specjalizacje

 • Kardiologia
 • Choroby wewnętrzne

Ocena pacjentów

Dodaj własną opinię
5

Ogólna ocena
6 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • F
  Lokalizacja: Gabinet Prywatny Klinika MEDESTUsługa: problemy kardiologiczne

  Lekarz który zdiagnozował mi chorobe i odpowiednio dobrał leki co wymagało dużo cierpliwości i zaangażowania ze strony Pana Doktora. Jest to lekarz o wysokich kwalifikacjach. Jestem pod stałą kontrolą u tego znakomitego diagnosty.

 • R
  Lokalizacja: Gabinet Prywatny Klinika MEDESTUsługa: konsultacje kardiologiczne

  W grudniu 2016 r. stwierdzono u mnie dosyć poważną chorobę serca. Do tej pory prowadziłem bardzo aktywny tryb życia i wydawałoby się, że z sercem moim "musi być" dobrze. Jednak bardzo nieprzyjemne dolegliwości w klatce piersiowej spowodowały, ze zacząłem się już niepokoić. Zależało mi więc na bardzo szybkiej wizycie lekarskiej. Po wykonaniu kilku telefonów do znajomych jedni z nich polecili mi właśnie Pana doktora Tomasza Pawlika, który przyjmuje również w Klinice Medest. Na szczęście szybka interwencja lekarza i oczywiście pobyt w szpitalu pozwoliły na postawienie trafnej diagnozy i zastosowanie odpowiedniego leczenia. Teraz jestem pod stałą opieką Pana doktora i czeka mnie jeszcze pewnie sporo czasu zanim wrócę do poprzedniej formy ale jedno co muszę przyznać, duża wiedza i pełen profesjonalizm a przede wszystkim to co niezmiernie istotne - ogromna chęć niesienia pomocy innym pozwoliły, że tak szybko została udzielona mi pomoc. Jeszcze raz bardzo dziękuję Panie doktorze.
  Ps. Lekarz naprawdę godny polecenia !

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet Prywatny Klinika MEDESTUsługa: Kontrola kardiowertera-defibrylatora

  Jestem daleka od oceniania kogokolwiek a tym bardziej lekarza. Zdaję sobie sprawę, że nie zawsze wszystko zależy od nich. Jednemu pomogą drugiemu nie. Dla mnie liczy się świadomość, że lekarz stara się, że mu się chce, że próbuje coś robić, że walczy o pacjenta. Obojętnie z jakich pobudek to robi, czy ambicjonalnych czy materialnych czy jakichkolwiek innych ale próbuje, walczy. Wydaje mi się, że takim lekarzem jest dr.Pawlik. Poznaliśmy się w szpitalu gdzie początkowo byłam przeważnie nieprzytomna. Gdy jednak odzyskiwałam świadomość miałam wrażenie, że zaraz pojawiał się dr. W tych majakach wydawało mi się wręcz, że w ogóle nie wychodził do domu. Na szczęście wszystko dobrze się skończyło. teraz co jakiś czas pojawiam się na kontrolach u dr. Pawlika gdzie zawsze jestem traktowana profesjonalnie. Jest miły, przystępny, ma dla mnie czas. na każde pytanie otrzymam wyczerpujące odpowiedzi.
  Jestem u niego w gabinecie i wiem, że jest skupiony na moich dolegliwościach . Jest kompetentny a ja tego potrzebuję. Nie chcę nikomu narzucać lekarza. Każdy szuka dla siebie tego najlepszego ale jeśli nie jesteście zdecydowani to spróbujcie u dr. Pawlika. Polecam! Trochę to zabrzmiało jak wezwanie na wiecu.

 • M

  Doktor pomógł mi w problemie jako internista , czekałem na wizytę do innego specjalisty, bez problemu wypisał leki których mi brakowało. Ludzkie podejście . Polecam

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Po pierwszej wizycie jestem pod wrażeniem,narzazie nic nie wiadomo ale podejście do pacjenta super polecam

 • Witam.Niedawno miałem zabieg ablacji przeprowadzony przez dr Tomasza Pawlika.Powiem, że wcześniej miałem częste napady arytmii co w dużej mierze utrudniało mi życie.Po zabiegu czuję się świetnie.Uprawiam różnego rodzaju sporty co wcześniej uniemożliwiała mi właśnie arytmia.Dlatego zachęcam osoby z podobnymi dolegliwościami do poddania się ablacji,sam zabieg jest trochę nieprzyjemny ale wszystko jest do wytrzymania.Dodam tylko że doktor Pawlik jest świetnym lekarzem,ma super podejście do pacjentów i co najważniejsze spore doświadczenie.POLECAM !!!
  Piotr.

  lek. Tomasz Pawlik2016-11-27

  Zachęcam wszystkich moich Pacjentów do pozostawiania opinii na temat przeprowadzonego leczenia, są one niezwykle cenną wskazówką dla pozostałych. Perspektywa i sposób widzenia świata bardzo zależą od pozycji i miejsca w którym się znajdujemy. Opinie naszych Pacjentów bardzo pomagają nam lekarzom zrozumieć co czuje Pacjent i co w naszych relacjach powinniśmy poprawić.