Lek.

Tomasz Pawlik

Kardiolog, Internista

Adresy i kontakt

Ostatnia opinia

 • P
  Lokalizacja: Gabinet Prywatny Klinika MEDESTUsługa: kłopoty z arytmią

  Po dwoch wizytach u dr Pawlika zdecydowałem sie na zabieg ablacji. Zabieg ten wykonywal sam doktor. Nie bylo latwym pacjentem ale wszystko sie udało. Mineły cztery miesiace i ani razu nie odczułem częstoskurczu Fachowiec najwyzszej klasy. Polecam. Piotr z Namysłowa

 • Doświadczenie i kwalifikacje

  O mnie

  • Kontrole stymulatorów serca, zaburzenia rytmu serca, holter EKG, holter ciśnieniowy, event holter.walifikacje do zabiegów ablacji. Migotanie przedsionków.
   Jestem specjalistą kardiologiem oraz specjalistą chorób wewnętrznych. Od 2004 roku pracuję w Oddziale Kardiologii Wojewódzkiego Centrum Medycznego w Opolu. Od początku swojej pracy zawodowej zajmuję się leczeniem pacjentów z chorobami układu krążenia a w szczególności z zaburzeniami rytmu serca. Od wielu lat wykonuję zabiegi implantacji stymulatorów serca, kardiowerterów-defibrylatorów( ICD) oraz najbardziej zaawansowanych urządzeń jakimi są kardiowertery resynchronizujące (CRT-D), a także zabiegi ablacji zaburzeń rytmu serca. Posiadam zarówno polskie jak i europejskie certyfikaty z zakresu elektrofizjologii. Od początku swojej pracy zawodowej stale podnoszę swoje kwalifikacje zawodowe uczestnicząc w szkoleniach i kongresach organizowanych w wiodących klinikach w Polsce jak i poza jej granicami.
   W Mojej opinii podstawą relacji lekarz Pacjent jest wzajemne zaufanie. Postęp nauk medycznych a co za tym idzie metod diagnostycznych i leczniczych stwarza możliwość wyboru bardzo wielu sposobów leczenia tych samych chorób i dolegliwości. W moim przekonaniu rola lekarza w 21 wieku to także rola przewodnika i doradcy.
   Pacjentom często zaleca się określoną formę terapii nie przedstawiając alternatyw, możliwych powikłań, konsekwencji wynikających z określonych sposobów leczenia. W MOIM PRZEKONANIU ROLĄ LEKARZA PROWADZĄCEGO JEST POMOC w podejmowaniu decyzji w oparciu o indywidualne podejście do pacjenta. Podstawą tak podejmowanych decyzji jest wzajemne zaufanie, swoboda spotkań z lekarzem, możliwość poświęcenia odpowiedniej ilości czasu na wizytę, indywidualne dostosowanie czasu kolejnej wizyty
   Nagminną praktyką w czasach obecnych jest otrzymywanie sprzecznych opinii lekarskich, ciągłe zmiany leków, kierunków leczenia, odsyłanie do innych specjalistów.
   Pacjencie! jeśli jesteś zmęczony wieczną zmianą leków, brakiem jednoznacznej formy leczenia, stałą zmianą lekarzy w Poradni, do której chodzisz. Jeśli pragniesz, aby Twoje leczenie prowadził lekarz, który ma dla ciebie czas, zna Twój przypadek, jest skłonny wziąć odpowiedzialność za Twój los ZAPRASZAM.
   email: pawliktomek@poczta.fm
   Miejsce pracy:
   Oddział Kardiologii WCM Opole
   Poradnia Zaburzeń rytmu Serca i Kontroli Stymulatorów Serca WCM Opole
   Poradnia Kardiologiczna Kluczborskie Centrum Kardiologii
   Gabinet Prywatny KLINIKA MEDEST Strzelecka 3 Opole
   Gabinet Kardiologiczny BOMED Wieluń

  Specjalizacje

  • Kardiologia
  • Choroby wewnętrzne

  Usługi

  Gabinet Prywatny Klinika MEDEST

  Strzelecka 3, 45-005 Opole, opolskie

  Holter ekg od 150 zł
  Ablacja serca, kwalifikacja od 150 zł
  Implantacja stymulatora serca, kwalifikacja od 150 zł
  Kontrola kardiowertera-defibrylatora od 100 zł
  Event holter 2 tygodniowy od 250 zł
  Event holter 4 tygodniowy od 450 zł
  Zaświadczenia, skierowanie z wizytą łącznie od 150 zł
  Zwykła wizyta od 100 zł
  Wizyta domowa ( bez ceny dojazdu) tylko po ustaleniu telefonicznym 604079144 od 150 zł
  Pokaż wszystkie

  Pytania od pacjentów

  Martwisz się swoim zdrowiem?

  Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

  Zadaj pytanie naszym specjalistom
  Tomasz Pawlik
  Tomasz Pawlik
  Kardiolog, Internista
  Toruń
  Aby wykluczyć tło arytmiczne konieczne jest przedłużone monitorowanie EKG typu event holter EKG. Jeśli podczas badania holterowskiego nie pojawiły sie objawy to wynik nic nie wnosi do diagnostyki.… Więcej

  Ocena pacjentów

  5

  Ogólna ocena
  8 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
  • P
   Lokalizacja: Gabinet Prywatny Klinika MEDESTUsługa: kłopoty z arytmią

   Po dwoch wizytach u dr Pawlika zdecydowałem sie na zabieg ablacji. Zabieg ten wykonywal sam doktor. Nie bylo latwym pacjentem ale wszystko sie udało. Mineły cztery miesiace i ani razu nie odczułem częstoskurczu Fachowiec najwyzszej klasy. Polecam. Piotr z Namysłowa

  • Lokalizacja: Gabinet Prywatny Klinika MEDESTUsługa: częstoskurcz napadowy - Ablacja

   Dzięki temu lekarzowi po 45 latach udręki mam zdrowe serce! Pierwsza wizyta u tego specjalisty i dowiedziałem się wszystkiego o mojej chorobie, wszystko mi na spokojnie wytłumaczył (i rozrysował) oraz zaproponował zabieg. Gdyby nie profesjonalizm, bardzo spokojna i pewna postawa lekarza nie wiem czy zdecydowałbym się na zabieg, byłem wystraszony ale z każdym dniem coraz bardziej podniecony wizją dalszego "bezczęstoskurczowego" życia... Pobyt w szpitalu również cały czas pod opieką pana Tomasza - rozmowy i cierpliwe odpowiedzi na nurtujące zapytania. Zabieg - ablacja - dla mnie przeprowadzony wzorcowo - cały czas kontakt z lekarzami i asystentkami. Rozmowy, pocieszanie, żarty - zero stresu jak ma się świadomość wiedzy i doświadczenia lekarzy. Mógłbym jeszcze dużo pisać, ale chyba nie o to chodzi. Polecam tego lekarza z całego (nomen omen) serca, słuchajcie go, zaufajcie a już On zrobi całą resztę. Bardzo Panu dziękuję!!!

  • F
   Lokalizacja: Gabinet Prywatny Klinika MEDESTUsługa: problemy kardiologiczne

   Lekarz który zdiagnozował mi chorobe i odpowiednio dobrał leki co wymagało dużo cierpliwości i zaangażowania ze strony Pana Doktora. Jest to lekarz o wysokich kwalifikacjach. Jestem pod stałą kontrolą u tego znakomitego diagnosty.

  • R
   Lokalizacja: Gabinet Prywatny Klinika MEDESTUsługa: konsultacje kardiologiczne

   W grudniu 2016 r. stwierdzono u mnie dosyć poważną chorobę serca. Do tej pory prowadziłem bardzo aktywny tryb życia i wydawałoby się, że z sercem moim "musi być" dobrze. Jednak bardzo nieprzyjemne dolegliwości w klatce piersiowej spowodowały, ze zacząłem się już niepokoić. Zależało mi więc na bardzo szybkiej wizycie lekarskiej. Po wykonaniu kilku telefonów do znajomych jedni z nich polecili mi właśnie Pana doktora Tomasza Pawlika, który przyjmuje również w Klinice Medest. Na szczęście szybka interwencja lekarza i oczywiście pobyt w szpitalu pozwoliły na postawienie trafnej diagnozy i zastosowanie odpowiedniego leczenia. Teraz jestem pod stałą opieką Pana doktora i czeka mnie jeszcze pewnie sporo czasu zanim wrócę do poprzedniej formy ale jedno co muszę przyznać, duża wiedza i pełen profesjonalizm a przede wszystkim to co niezmiernie istotne - ogromna chęć niesienia pomocy innym pozwoliły, że tak szybko została udzielona mi pomoc. Jeszcze raz bardzo dziękuję Panie doktorze.
   Ps. Lekarz naprawdę godny polecenia !

  • D
   Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Gabinet Prywatny Klinika MEDESTUsługa: Kontrola kardiowertera-defibrylatora

   Jestem daleka od oceniania kogokolwiek a tym bardziej lekarza. Zdaję sobie sprawę, że nie zawsze wszystko zależy od nich. Jednemu pomogą drugiemu nie. Dla mnie liczy się świadomość, że lekarz stara się, że mu się chce, że próbuje coś robić, że walczy o pacjenta. Obojętnie z jakich pobudek to robi, czy ambicjonalnych czy materialnych czy jakichkolwiek innych ale próbuje, walczy. Wydaje mi się, że takim lekarzem jest dr.Pawlik. Poznaliśmy się w szpitalu gdzie początkowo byłam przeważnie nieprzytomna. Gdy jednak odzyskiwałam świadomość miałam wrażenie, że zaraz pojawiał się dr. W tych majakach wydawało mi się wręcz, że w ogóle nie wychodził do domu. Na szczęście wszystko dobrze się skończyło. teraz co jakiś czas pojawiam się na kontrolach u dr. Pawlika gdzie zawsze jestem traktowana profesjonalnie. Jest miły, przystępny, ma dla mnie czas. na każde pytanie otrzymam wyczerpujące odpowiedzi.
   Jestem u niego w gabinecie i wiem, że jest skupiony na moich dolegliwościach . Jest kompetentny a ja tego potrzebuję. Nie chcę nikomu narzucać lekarza. Każdy szuka dla siebie tego najlepszego ale jeśli nie jesteście zdecydowani to spróbujcie u dr. Pawlika. Polecam! Trochę to zabrzmiało jak wezwanie na wiecu.

  • M

   Doktor pomógł mi w problemie jako internista , czekałem na wizytę do innego specjalisty, bez problemu wypisał leki których mi brakowało. Ludzkie podejście . Polecam

  • G
   Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

   Po pierwszej wizycie jestem pod wrażeniem,narzazie nic nie wiadomo ale podejście do pacjenta super polecam

  • Witam.Niedawno miałem zabieg ablacji przeprowadzony przez dr Tomasza Pawlika.Powiem, że wcześniej miałem częste napady arytmii co w dużej mierze utrudniało mi życie.Po zabiegu czuję się świetnie.Uprawiam różnego rodzaju sporty co wcześniej uniemożliwiała mi właśnie arytmia.Dlatego zachęcam osoby z podobnymi dolegliwościami do poddania się ablacji,sam zabieg jest trochę nieprzyjemny ale wszystko jest do wytrzymania.Dodam tylko że doktor Pawlik jest świetnym lekarzem,ma super podejście do pacjentów i co najważniejsze spore doświadczenie.POLECAM !!!
   Piotr.

   Tomasz Pawlik2016-11-27

   Zachęcam wszystkich moich Pacjentów do pozostawiania opinii na temat przeprowadzonego leczenia, są one niezwykle cenną wskazówką dla pozostałych. Perspektywa i sposób widzenia świata bardzo zależą od pozycji i miejsca w którym się znajdujemy. Opinie naszych Pacjentów bardzo pomagają nam lekarzom zrozumieć co czuje Pacjent i co w naszych relacjach powinniśmy poprawić.