Adresy (2)

Łąkowa 5, Kłodzko
Salus Centrum Medyczne

Lekarz nie ma włączonego kalendarza pod tym adresem


Gotówka, Karta płatnicza
74 633.....


ul. Łukasińskiego 2/8, Nysa
Poradnia Ginekologiczna

Lekarz nie ma włączonego kalendarza pod tym adresem


Brak informacji o usługach i ich cenach

Usługi i ceny

Konsultacja ginekologiczna


Łąkowa 5, Kłodzko

140 zł

Salus Centrum Medyczne

Opinie od pacjentów

3

Ogólna ocena
31 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
D
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Poradnia Ginekologiczna nadżerka

Bardzo polecem, to był 3 lekarz który podjął się wyleczenia mojej rozległej nadżerki i ja wyleczył za pierwszym razem. Robiłam prywatnie i cena była niska. Plus Lekarz powiedział ze płace za wyleczenie a nie za zabieg - będę miała zabieg powtarzany tyle razy ile trzeba, a zapałce raz. Lekarz, który leczy. Pozdrawiam.


E
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Salus Centrum Medyczne badanie ginekologiczne

Pierwsza wizyta u doktora i jestem zachwycona. Lekarz profesjonalny, dokładny i rzeczowy. Faktycznie ciężko zrozumieć niektóre słowa, natomiast tłumaczy wszystko i powtarza tak długo jak tylko trzeba. Od razu wypisuje potrzebne skierowania i zleca dodatkowe badania. Wizyta i sam lekarz jak najbardziej na plus.


Użytkownik zweryfikowany

Dziś byłam poraz pierwszy u Dr. Mazurka. Bardzo miły, delikatny, rzeczowy. Odpowiedział na wszystkie moje pytania. Za miesiąc wybieram się do niego znów. Pozdrawiam ☺


M
Użytkownik zweryfikowany

Chodzę do doktora około 12 lat. Nigdy się nie skarżyłam. Czy państwowo, czy prywatnie zawsze jest OK. Myślę, że każda z nas ma dobre i złe doświadczenia z różnymi lekarzami.


G
Użytkownik zweryfikowany

Miałam kontakt z tym lekarzem wiele lat temu,,,wtedy jak i teraz okazał się profesjonalistą,,,wtedy wyczuł od razu ciąże pozamaciczną,,i rozdęcie jajowodu ,,,,po czym błyskawicznie skierował mnie do szpitala,,co uratowało mi być może życie,,,,(kiedy inny lekarz od niedzieli na dyżurze kazał odwiedzić się w prywatnym gabinecie w czwartek)...Pan Doktor Mazurek zajął się mną wtedy fachowo w przychodni,,,teraz po wielu latach poszłam prywatnie i swojej dobrej oceny i dobrego odczucia nie zmieniam,,,,bardzo dobry,,,delikatny cierpliwy,,,,i nie naciągał na kasę,,,, POLECAM<<<<<<


O
Użytkownik zweryfikowany

Doktora Mazurka nie polecam nikomu. Nie zbadając mnie przepisał mi leki na moje dolegliwości, które zażywałam. Po kilku dniach poszłam do innego ginekologa, który mnie zbadał i zaaplikował mi zupełnie inne leki. Nie polecam doktora Mazurka gdyż był niemiły, niezainteresowany moim problemem, swoją pracę traktuje jako pańszczyznę. Nie polecam.


X
Użytkownik zweryfikowany

Najgorszy lekarz z jakim miałam doczynienia. W okolicy jest jedynym ginekologiem i myśli, że może wszystko. Sam z siebie nic nie powie, a wszelkie informacje trzeba z niego wyciągać bo inaczej niczego się nie dowiemy. Arogancki, co przy prowadzeniu ciąży daje się kobietom we znaki. Niby taki wszechwiedzący, a nie wie, że kobiet w ciąży nie powinno się denerwować i co druga ciężarna wychodzi cała w nerwach, bo szanowny pan doktor nie potrafi stwierdzić czy coś z dzieckiem jest ok czy nie zwalając winę na słaby sprzęt, a następnie przy dobrych wynikach przepisuje tysiąc witamin i suplementów na wszelki wypadek by wzmocnić dziecko, no bo przecież nie zobaczy czy ono na prawdę tego potrzebuje "bo sprzęt".
Także przy ciąży ZDECYDOWANIE ODRADZAM!!!!!


G
Użytkownik zweryfikowany

Definitywnie mówię NIE !!! Do Doktora trafiłam z przymusu, gdyż nie było w przychodni innego lekarza tylko Pan Mazurek. Zero tolerancji, empatii i (jak na lekarza przypada) konieczności wysłuchania pacjenta. Byłam u Pana Doktora z niecodzienną sprawą. Potrzebowałam pilnej recepty. Zaczął się krzyk i oburzenie. Że mogę być w ciąży, nie mogę takich leków przyjąć etc. etc. Nie zapoznał się z moją kartą leczenia, nie wiedział jakie mam problemy z miesiączkowaniem. Nie wysłuchał mnie. Antykoncepcji nie wypisze, mam przyjść z testem ciążowym, bo na pewno jestem w ciąży. Wizyta miała miejsce ok dwa lata wstecz, do dziś nie mam dziecka. Najlepszy jest koniec, gdy usłyszałam od Pana Doktora, czy wiem, że tabletka jest droga i że on prywatnie może mi ją sprzedać, że ma ją przy sobie.Myślałam, że on nie mówi poważnie! KARYGODNE ZACHOWANIE. Wiele nerwów i upokorzenia doznałam przy tej wizycie.Pierwszy i ostatni raz byłam u Doktora na konsultacjach. ODRADZAM WIZYT!!!


M
Użytkownik zweryfikowany

Doktor prowadził moją pierwszą ciążę i jestem z niego zadowolona.Gdy wyszły mi złe wyniki badania moczu odrazu przepisał leki i kazał powtarzać badania dla kontroli.Miałam termin porodu na połowę grudnia,ale gdybym nie urodziła wtedy to miał mi wywoływać go tak bym na święta była z dzieckiem w domu.Jadąc pierwszy raz bałam się czy nie będzie chamski ale okazał się uprzejmy.


A
Użytkownik zweryfikowany

Bardzo dobry lekarz nic więcej nie mam co pisać ja chodzę do pana dr na NFZ i jest miły nie ważne czy prywatnie czy na kase chorych.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie