Psychoterapia jest szczególnym rodzajem spotkania, kontaktem z drugim człowiekiem, specyficzną pracą nad sobą i doświadczeniem, dzięki któremu można na nowo odnaleźć szczęście, miłość,… więcej

Umów wizytę

info-iconCreated with Sketch. Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Doświadczenie i kwalifikacje

about-me-iconCreated with Sketch. O mnie

 • Psychoterapia jest szczególnym rodzajem spotkania, kontaktem z drugim człowiekiem, specyficzną pracą nad sobą i doświadczeniem, dzięki któremu można na nowo odnaleźć szczęście, miłość, prawdę i satysfakcję płynącą z tego, co daje nam życie.
  W atmosferze bezpieczeństwa i poszanowania prywatności pozwala na głębsze rozumienie i odczuwanie siebie, na czerpanie ze źródła, jakim są własne zasoby. odnalezienie siebie i innych

  " Tylko decyzje zmieniają życie "

Specjalizacje

 • Psychoterapia

Ukończone szkoły

 • Psychoterapia Systemowa - WTTS, Poznań
 • Psychoterapia Par - Polski Instytut Psychoterapii Intergratywnej, Kraków
 • Metasystemowa psychoterapia zaburzeń depresyjnych - Polski Instytut Psychoterapii Intergatywnej, Kraków
 • Diagnozowanie oraz psychoterapia zaburzeń seksualnych Polskie Towarzystwo Psychoterapeutyczne, Warszawa
 • •Narzędzie M-CHAT - praktyczne zastosowanie w monitorowaniu rozwoju dziecka - Fundacja Synapsis, Warszawa
więcej

Certyfikaty

 • Tomasz Krawiec, psychoterapeuta w mieście Szczecin - Certyfikaty

Choroby

więcej

Zdjęcia

Ocena pacjentów

Dodaj własną opinię
5

Ogólna ocena
25 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • A
  Lokalizacja: Nepsis Ośrodek Psychoterapii i Doradztwa Tomasz KrawiecUsługa: terapia

  Do pana Tomka przychodze od kilku miesiecy , idac tam bylam pelna obaw ze bede musiala opowiadac o sobie obcemu czlowiekowi , jednak juz po kilku minutach przebywania z panem Tomkiem czulam sie tak jakbym go znala od zawsze . Profesjonalista , wspanialy cieply czlowiek Po kilku spotkaniach czuje sie duzo lepiej a przyszlam w totalnej rozsypce psychicznej . Polecam z czystym sumieniem

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Nepsis Ośrodek Psychoterapii i Doradztwa Tomasz KrawiecUsługa: psychoterapia

  Pan Tomek to przemiły ale też bardzo konkretny człowiek. Przyszłam do niego zupełnie pogubiona. Nie mogłam jasno przyjrzeć się swojej sytuacji i znaleźć rozwiązania. Okazało się, że było w zasięgu ręki choć w zupełnie innym miejscu niż mi się z początku zdawało. Bardzo ciepły i wyrozumiały, trafiający w sedno terapeuta. Czułam się u niego bardzo bezpiecznie. Dzięki niemu i pytaniom jakie zadawał zrozumiałam skąd pochodzą moje lęki i niepokoje. Poukładałam sobie sprawy które jeszcze niedawno były w zupełnej rozsypce.
  Polecam Pana Tomka i jednocześnie dziękuję serdecznie….B

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Nepsis Ośrodek Psychoterapii i Doradztwa Tomasz KrawiecUsługa: psychoterapia

  Weszłam do gabinety roztrzęsiona i zapłakana . Potrzebowałam rozmowy i bycia wysłuchanym a otrzymałam o wiele więcej. Poczułam się zaopiekowana w najlepszym tego słowa znaczeniu. Dziękuje za pomocną dłoń, cenne rady i przywrócenie spokoju ducha.

 • J
  Lokalizacja: Nepsis Ośrodek Psychoterapii i Doradztwa Tomasz Krawiec

  Atmosfera zaufania, profesjonalne podejście do pacjenta i prawdziwa chęć udzielenia pomocy ze strony pana Tomasza to rzeczy naprawdę wyjątkowe. Cieszę się, że będąc w potrzebie, trafiłam na taką wspaniałą osobę, od której bije ciepłem do drugiego człowieka oraz od której można się wiele nauczyć w kwestii podejścia do życia jak i postrzegania go. Polecam tego specjalistę!

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Nepsis Ośrodek Psychoterapii i Doradztwa Tomasz KrawiecUsługa: psychoterapia

  Po pierwszym spotkaniu, nastepujace wnioski: Pana Tomasza odbieram jako profesjonaliste, znajacego temat zaburzen lekowych. W poszukiwaniu dobrego psychoteraupeuty jestem od pewnego czasu. Z Panem Tomaszem wiaze duze nadzieje. Chocby dlatego ze po pierwszej rozmowy zachecil mnie do wlasciwego i skutecznego postepowania.
  Atmosfera bezpieczenstwa, sprzyjajaca prowadzeniu terapii.

 • A
  Lokalizacja: Nepsis Ośrodek Psychoterapii i Doradztwa Tomasz KrawiecUsługa: konsultacje psychologiczne

  Odbieram pana Tomasza bardzo pozytywnie. Była to moja pierwsza wizyta u psychologa, czułam się bezpiecznie, zostałam wysłuchana, mam sporo do przemyślenia bo udało się już zaznaczyć kilka punktów, z którymi mogę mieć problem. Jestem bardzo pozytywnie nastawiona do kolejnych wizyt bo wierzę że przyniosą zmianę na lepsze. Polecam Pana doktora.

 • Lokalizacja: Nepsis Ośrodek Psychoterapii i Doradztwa Tomasz KrawiecUsługa: psychoterapia

  Pan Tomasz jest wzorcowym psychoterapeutą,od którego bije szczęście wokoło,pozytywna aura unosi się w powietrzu.Jest ciepły,godny zaufania,potrafi wysłuchać,zrozumieć,wspiera i nie ocenia.Jestem młodą osobą,borykam się z zaburzeniami lękowymi,odżywiania i epizodami depresyjnymi.Pan doktor nauczył mnie spoglądać na życie inaczej,wiedząc,że kocham świat,a świat mnie kocha,że każdy z nas jest tutaj z jakiegos powodu i w jakimś celu,każdy z nas jest wyjątkowy.Należy walczyć o samoakceptację,zdrowie i spokojną przyszłość,patrzeć na świat bez lęku i koić,leczyć rany,które wewnątrz się rozwarstwiają.Dzięki Panu Tomkowi walczę,nie poddam się,czeka mnie jeszcze długa droga,lecz teraz wiem,że warto wytrwać.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Nepsis Ośrodek Psychoterapii i Doradztwa Tomasz KrawiecUsługa: psychoterapia

  Z panem Tomaszem spędziłem ostatnie 10m-cy zakończone wielkim sukcesem. Problemy z jakimi się borykałem nie całkowicie zniknęły natomiast sposób myślenia, podejście do problemów jest zupełnie inne. Skutkuje to tym, że to ja żądzę problemem , a nie problem mną .Przyznam,ze nie sądziłem, ze może być tak dobrze;) Przez cały okres terapii pojawiały się różne problemy które były od razu wyjaśniane psychoterapeuta nie traci czasu na nieporozumienia:) Przyznam, ze miałem duży problem z brakiem asertywności i stawianiem granic. Przeczytałem wiele książek bez większego rezultatu natomiast dopiero sam Pan Tomasz doświadczył mnie o co w tym wszystkim chodzi:) Jest to dla mnie jedna z cenniejszych lekcji, jest to o stokroć lepsze niż czytanie książek i polecam każdemu kto ma taki problem:) Jako fachowiec rzetelny i aktywny. Podejście odpowiednie przeróżne ćwiczenia prace domowe a w tym wszystkim czas na zwykła rozmowę. W skrócie mówiąc na terapie przyszedłem jak taka poczwarka manipulowana, nie dbająca o swoją przestrzeń a wyszedłęm - wyfrunęłem jak wolny ptak. Życzę każdemu takich sukcesów !!! Dziękuję panie Tomaszu

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Cudowny, merytoryczny , ekspert!!! Potrafi podprowadzić by znaleźć swoją właściwą drogę. Nie raz było ciężko- lecz wsparcie pana doktora było dużą pomocą, Szczerze polecam ,Tomasz Krawiec naprawdę to wspaniały człowiek i super psychoterapeuta

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pan Tomasz jest naprawdę bardzo dobrym terapeutą.To też miły i bardzo uprzejmy człowiek. Podczas terapii w ogóle nie czułam się krytykowana czy oceniana.Przy jego pomocy udało mi się dostrzec to co jest przyczyną moich problemów. Wiem, że dużo pracy przede mną, ale akceptuję to i krok po kroku zmieniam swoje życie. Akceptuję też siebie. To dzięki panu doktorowi. Wcześniej walczyłam ze światem i ze sobą. Ta walka tylko mnie pogrążała, bo z góry była skazana na porażkę.Teraz z każdym dniem przybywa mi pewności siebie.Lubię też siebie i innych ludzi.Potrzebowałam takiego terapeuty.Z całego serca polecam. M.h.