Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Adresy (2)

Marii Skłodowskiej-Curie 73, Toruń
Lecznice Citomed

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Brak informacji o usługach i ich cenach

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych lekarzy medycyny pracy w pobliżu
Szosa Chełmińska 84/86 (III piętro), Toruń
Ortus Med

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Gotówka, Karta płatnicza
Brak informacji o usługach i ich cenach

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych lekarzy medycyny pracy w pobliżu

Moje doświadczenie

Cennik

Brak informacji o usługach i cenach

Ten lekarz nie dodał jeszcze informacji o usługach i cenach.

Opinie od pacjentów

4.5

Ogólna ocena
9 opinii

P
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Lecznice Citomed

Doskonały doktor. Inna lekarka przez tydzień leczyła bakteryjne zapalenie Ibuprofenem i PectoDrillem. W tym czasie zapalenie krtani przerodziło się w bardzo bolesne zapalenie tchawicy i ucha, a napady kaszlu kończyły się dusznościami. Pan doktor tak dobrał mi leki, że już po 3. dawce jest mi lepiej. Szkoda tylko, że trafiłam do niego tak późno, bo uniknęłabym tych wszystkich powikłań po anginie :(


P
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Lecznice Citomed bóle brzucha

Nie znam innego tak dobrego lekarza. Fakt, że na wizytę trzeba trochę poczekać ale to tylko potwierdza jego wiedzę i rzetelność. Podejście do pacjenta na bardzo wysokim poziomie. Kultura osobista wysoka i bardzo trafne stawianie diagnozy. Nie oszczędza na skierowaniach na badania jak inni lekarze, które tylko potwierdzają jego trafność diagnozowania. Bardzo polecam Pana Doktora.


A
Użytkownik zweryfikowany

Trafiłam do pana doktora z medycyny pracy i powiem szczerze , że nie spodziewałam się takiego fachowego podejścia do pacjenta . Niewątpliwie jeden z lepszych lekarzy w naszym mieście, czuje się, że pracuje z powołania a nie z musu. Polecam


P

Bardzo żałuje, że nie przyjmuje w APL-u, RZECZOWY, FACHOWY. Z wiedzą, leczy a nie opowiada farmazony. Idąc do Niego wiedziałam, że podejdzie do spr poważnie (jak czegoś nie jest wstanie leczyć wysyła do specjalisty,szpitala). Naprawdę to dobry lekarz,utwierdzam się w tym kolejny raz wracając z APL-u i nerwami na sposób leczenia innych lekarzy.


E
Użytkownik zweryfikowany

Jest to do tej pory najlepszy lekarz jakiego spotkałam. Bardzo rzeczowo i szczegółowo wyjaśnia skąd mogą być takie, a nie inne problemy. Bardzo długo miałam przewlekły kaszel, lekarze zazwyczaj leczyli mnie doraźnie pod tym względem, ale to pan Kotarak wysłał mnie na szereg badań i wziął pod uwagę, że to może być alergia. Strzał w dziesiątke! Dba o pacjenta, wysłuchuje. Polecam!


A
Użytkownik zweryfikowany

Najlepszy lekarz pierwszego kontaktu jakiego znam. Zleca wszystkie badania i wnikliwie studiuje każdy przypadek. Nie lekceważy żadnych objawów. Ubolewam nad tym, że tak trudno się do niego dostać na wizytę. Jak dla mnie najlepszy lekarz w Toruniu.


A

Bardzo dobry lekarz mimo młodego wieku. Traktuje pacjenta z należną mu uwagą. Potrafi rozwiać wszystkie wątpliwości odpowiadając bardzo szczegółowo na zadawane pytania. Poświęca pacjentowi bardzo dużo czasu co bywa męczące kiedy czeka się w kolejce do pana doktora ale o czym szybko zapomina się siedząc już w jego gabinecie. Do tego należy dodać, że jest bardzo miły i posiada niezłe poczucie humoru.


G

Bardzo dokładny , jestem zadowolona ponieważ bardziej mi pomógł we wszystkich moich dolegliwościach niż inni lekarze , rozpoznanie trafione leczenie też szkoda tylko ,ze trudno się do Niego dostać bo stale podnosi kwalifikacje, nie szczędzi na skierowania na specjalistyczne badania .Moje ciśnienie się ustabilizowało a cholesterol spadł z 360 na 230 .


J
Użytkownik zweryfikowany

Młody lekarz, który bardziej patrzy na zdobycie kariery niż na dobro pacjenta. Człowiek z nadciśnieniem tętniczym niech lepiej go nie odwiedza gdyż zamiast uspokoić przed pomiarem wprowadza swoimi nerwami pacjenta w stres. Moja mama po wizycie u doktora wylądowała z nadciśnieniem tętniczym 280/160 w szpitalu. Gdyby nie dobra interwencja innych lekarzy z przychodni akademickiej i szpitala wojewódzkiego ten pan już by miał sprawę w sądzie. Jednym słowem inni uratowali mu karierę a mamie życie.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie