Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Adres

Wielkopolska 133, Jastrzębie-Zdrój
Gabinet Lekarski

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Brak informacji o usługach i ich cenach

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych endokrynologów w pobliżu

Moje doświadczenie

Cennik

Brak informacji o usługach i cenach

Ten lekarz nie dodał jeszcze informacji o usługach i cenach.

Opinie od pacjentów

4.5

Ogólna ocena
21 opinii

A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet Lekarski Hashimoto

Leczę sie u Niego od lat. Zawsze odbiera telefony. Nawet jak dzwonię w niedzielę.Świetny lekarz i dobry człowiek.


P
Użytkownik zweryfikowany

Jestem w 32 tyg ciąży . Zgłosiłam się do lekarza w weekend w przychodni Hermed z nagłym bólem w klatce piersiowej od nasilającego się kaszlu. Lekarz nie stwierdził żadnego konkretu a dodatkowo zapisał mi leki których nie mogę stosować . Jest to ibuprofen oraz Stodal . Przy pierwszym leku na ulotce jest wyszczególnione ze w tym okresie nie można stwosowac leku bo bardzo grozi mamie oraz dziecku. Liczyłam na pomoc , a sprowadziłam na siebie i maleństwo jeszcze większe zagrożenie ... sprawdzajcie leki które przepisują wam lekarze !


E
Użytkownik zweryfikowany

Wybralam go spośród wielu innych lekarzy :) leczyłam sie w klinice w Katowicach, Gliwicach , Wodzisławiu, ale to wlasnie On zdiagnozował mnie najlepiej, najszybciej ....i najtaniej :) Polecam Pana Doktora:)


P
Użytkownik zweryfikowany

odradzam Pana doktora. Przez niego w porę nie zaczęłam leczyć wytrzeszczu w nadczynności tarczycy i niestety nie cofnął się samoistnie jak Pan doktor zapewniał :(Dopiero w Gliwicach w centrum onkologii nakazano bym szybko zgłosiła się do okulisty.
Zaufałam mu bezgranicznie i popełniłam duży błąd. Jeśli chorujesz na nadczynność tarczycy lepiej wybrać innego lekarza.


I
Użytkownik zweryfikowany

Leczę się u doktora Judy od lat. Nigdy nie spotkałam lepszego lekarza. Kiedyś bardzo źle się czułam, zrobiłam wszystkie możliwe badania, byłam u trzech różnych lekarzy, w tym na izbie przyjęć. Żaden z tych lekarzy nie potrafił postawić diagnozy.Pozostał mi już tylko dr Juda. Okazało się, że zdiagnozował mnie właściwie, przepisał leki i po trzech dniach byłam zdrowa. Poleciłam tego lekarza moim znajomym i choć leczą się prywatnie, nie zamierzają rezygnować. Dzięki wprowadzeniu zapisów na wizyty prywatne nie trzeba czekać w kolejce. Życzę wszystkim zdrowia, a w razie czego, polecam doktora Judę.


A
Użytkownik zweryfikowany

naprawdę odradzam każdemu tego bezczelnego doktora!!!!nigdy nie pamięta swoich pacjentek, daje nr kom. pod który można dzwonić, po czym zwraca uwagę, że się na niego w ogóle dzwoni. A jeśli chodzi o pacjentów , to stwierdził, że on ma naprawdę wielu pacjentów i w żaden sposób nie będę w stanie mu zaszkodzić - więc ja tylko ostrzegam.Jest jeszcze kilka sytuacji o których warto by tu wspomnieć, ale mam nadzieje,że to wystarczy by zdecydowanie odradzić tego doktora!!!!! Oczywiście to jest tylko moje zdanie, ale ono nie wzięło się z niczego.Pozdrawiam


J

jest swietnym fachowcem ma kontakt z pacjentem po wizycie u niego nie trzeba szukac w internecie o co chodzi


G

Doktor Juda Jest super Lekarzem.. Zawsze mozna do niego zadzwonic.. Zawsze Cos Poradzi.. Super Lekrz Super specjaLista!!!


B
Użytkownik zweryfikowany

Dr.Juda leczył mnie na tarczycę w por. specjalistycznej, potem wybrałam GO z sposród wielu innych , na lekarza pierwszego kontaktu.Powiem jeszcze że bardzo mi niewygodnie dojeżdżać tam gdzie przyjmuje, ale w trosce o swoje zdrowie jeżdżę do tych Krzyżowic (tam dr JUDA jest szefem placówki)i jestem bardzo z tego zadowolona. Jest to lekarz o wielkiej wiedzy internistycznej ,poza tym jest endokrynologiem i diabetologiem . Mam astmę i wiele innych przypadłości ale dzięki dr.Judzie cieszę się życiem. To skromny i uczynny człowiek ale przedewszystkim bardzo kompetentny. Przyjmuje w Krzyżowicach ul Ligonia tel 32-4723504. Takich lekarzy wiecej. Barbara


G

Zgadzam się ze wszystkimi , to najlepszy lekarz endokrynolog

A to nr tel do pana dr. o32 4732204 ( od maja trzeba się rejestrować telefonicznie )


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie