lek.

Tomasz Jakubiak

Ginekolog

35 opinii +dodaj

Umów wizytę
28 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Specjalista ginekologii i położnictwa. Od początku drogi zawodowej związany zarówno z lecznictwem szpitalnym, jak i ambulatoryjnym. Pracował w kilku szpitalach warszawskich, a obecnie… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
35 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • R
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet Ginekologiczno-Położniczy Spesmed

  Lekarz z powołania, nie kończy wizyty po kilku minutach, przeprowadza dokładny wywiad, potrafi zadbać o pacjenta. Interesuje się dalszymi losami, polecam! :)

 • C
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Babka Medica. Specjalistyczna przychodnia ginekologiczno-położniczaUsługa: USG

  Pan Doktor jest bardzo kompetentny i godny zaufania. Spokojnie i bardzo dokładnie wytłumaczył wszystkie parametry USG podczas badań prenatalnych. Polecam serdecznie

 • F
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet Ginekologiczno-Położniczy SpesmedUsługa: USG ginekologiczne,badanie i cytologia

  Lekarz wywarł na mnie pozytywne wrażenie. Nie mówi za dużo, ale wystarczająco streścił wynik badania USG, zbadał i pobrał cytologię.
  Niestety cena wizyty wysoka - USG 150 zł i cytologia 50 zł do przyjęcia, ale dodatkowe 150 zł za 10 sekundowe badanie to dla mnie zbyt wygórowana kwota.

 • W

  Pan doktor jest dość powściagliwy i może mało serdeczny ale zawdzięczam mu życie. Przyjechałam do szpitala w 6 tyg. ciąży i bólem brzucha i plamieniem. Pani Larsa, na izbie przyjęć, zlekceważyła to co mówię i kazała iść do swojego lekarza ale dosłownie wyprosiłam usg i wówczas natychmiast zawołała dr Jakubiaka. Dalej sam robił usg i natychmiast skierował mnie na operację. Sam ją prowadził. Wszystko odbyło się szybko i czuję się dobrze. Wycieli mi jajowód z ciążał. Rany szybko się goją. Następnego dnia, przy kontroli, spokojnie wszystko sprawdził i odpowiedział na każde pytanie. Wzbudził moje zaufanie

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet Ginekologiczno-Położniczy SpesmedUsługa: kontrola zmian

  Bardzo pozytywna ocena. Pan Doktor bardzo rzeczowy i profesjonalny. Podejście do pacjenta również super. Klinika bardzo przyjazna. Bardzo dziękuję i pozdrawiam.

 • K
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Miły , odpowiada na wszystkie pytania , sam opisywał co dokładnie widzi na Usg - robiłam ubniego Usg w 35 tygodniu ciąży głównie by sprawdzić wagę dziecka oraz jego położenie

 • R
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pan Doktor bardzo kompetentny, potrzebował zaledwie kilka chwil, żeby podać diagnozę i od razu wskazał dalszą drogę leczenia. Nie owijając w bawełnę jednocześnie nie straszył, pokazał tylko jakie mogą być konsekwencje zaniedbania leczenia. Bardzo kulturalny, może nie zanadto rozmowny, ale w tym co ważne informujący wyczerpująco. Serdecznie polecam!

 • M
  Lokalizacja: Gabinet Ginekologiczno-Położniczy SpesmedUsługa: prowadzenie ciąży

  Lekarz polecony przez znajomą. Jego opanowanie i doświadczenie wzbudziło moje zaufanie, odpowiadał na pytania, wyrozumiały i sympatyczny. Będzie prowadził moją ciąże do rozwiązania. Szczerze polecam.

 • P
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pan Tomasz bardzo miły człowiek. Nie owijający w bawełnę. Pełen profesjonalizm. Rozmawiał oraz odpowiadał na pytanie zadawane prze ze mnie co bardzo mnie uspokajało.
  Polecam.

 • D
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Babka Medica. Specjalistyczna przychodnia ginekologiczno-położnicza

  Spokój i fachowość spowodowały, że z czystym sumieniem mogę wystawić Panu Doktorowi najwyższą ocenę. Ujął mnie okazywanym szacunkiem i rzeczowością odpowiedzi. Naprawdę czułam, że moje problemy są traktowane z najwyższą uwagą. Jeśli szukacie lekarza, który szanuje każde życie i stara się jak najlepiej służyć swoją wiedzą, to dr Jakubiak jest właśnie taka osobą.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Specjalista ginekologii i położnictwa. Od początku drogi zawodowej związany zarówno z lecznictwem szpitalnym, jak i ambulatoryjnym. Pracował w kilku szpitalach warszawskich, a obecnie jest ordynatorem Oddziału Ginekologii i Położnictwa Szpitala w Pruszkowie (SPZZOZ Szpital na Wrzesinie). Wysoce wyspecjalizowany w ginekologii operacyjnej, opiece nad kobietami ciężarnymi oraz ultrasonografii. Uczestnik licznych szkoleń i konferencji w kraju i za granicą (m.in. szkolenie w Omaha (USA) oraz w Rzymie), wprowadza do swojej praktyki zawodowej najnowsze techniki chirurgiczne. Diagnostyka ultrasonograficzna jest jego pasją, wykonuje badania usg z zakresu ginekologii oraz położnictwa, na każdym etapie ciąży. Posiada certyfikat FMF, który umożliwia diagnostykę prenatalną I trymestru ciąży zgodną z najnowszymi standardami. Autor i współautor publikacji w dziedzinie położnictwa i ginekologii, ze szczególnym uwzględnieniem operacji laparoskopowych. Kierownik specjalizacji młodych lekarzy, kładący nacisk na szkolenie i zdobywanie nie tylko teorii i umiejętności praktycznych, ale osobiste zaangażowanie i empatię, konieczne w pracy lekarza. 
  Prywatnie: szczęśliwy mąż i ojciec
  Hobby: żeglarstwo, narciarstwo, turystyka
  Babka Medica: KLIENTÓW TOWARZYSTW UBEZPIECZENIOWYCH PRAGNĄCYCH UMÓWIĆ SIĘ NA WIZYTĘ W RAMACH UBEZPIECZENIA PROSIMY O KONTAKT TELEFONICZNY Z PRZYCHODNIĄ LUB INFOLINIĄ TU (ZGODNIE Z ZASADAMI ZAPISÓW)

Specjalizacje

 • Położnictwo i ginekologia

Ukończone szkoły

 • Warszawski Uniwersytet Medyczny

Znajomość języków

 • polski

Certyfikaty

Choroby

więcej