lek.

Tomasz Jakubiak

verifiedCreated with Sketch.

Ginekolog

41 opinii +dodaj

Umów wizytę oceń lekarza
28 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Specjalista ginekologii i położnictwa. Od początku drogi zawodowej związany zarówno z lecznictwem szpitalnym, jak i ambulatoryjnym. Pracował w kilku szpitalach warszawskich, a obecnie… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
41 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • S
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet Ginekologiczno-Położniczy SpesmedUsługa: konsultacja ginekologiczna lub położnicza

  Bardzo przyjemna atmosfera. Lekarz bardzo miły i konkretny. Wszystko wyjaśnia i przy tym bardzo delikatny. Szczerze polecam!

 • K
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet Ginekologiczno-Położniczy SpesmedUsługa: prowadzenie ciąży

  Pan doktor jest konkretny, profesjonalny a zarazem sympatyczny. To moja nie pierwsza i nie ostatnia wizyta. Polecam

 • Lokalizacja: Gabinet Ginekologiczno-Położniczy SpesmedUsługa: prowadzenie ciąży

  Bardzo rzeczowy i kompetentny lekarz. Na mnie wywarł bardzo dobre wrażenie. Nie owija w bawełne. Mimo ze to moja pierwsza wizyta nie chce już innego specjalisty w zakresie prowadzenia ciąży. Nareszcie wiem co zażywac czego nie i jak sprawa ciąży ma sie koma rozwiązanie. Dziekuje i bede polecała każdemu.

 • P
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Medyczne Babka MedicaUsługa: USG

  Koszt usg dość wysoki, samo badanie 3 min z zegarkiem w ręku bez pomiaru wód, przepływów. Reszta bez zastrzeżeń

 • M
  Lokalizacja: Gabinet Ginekologiczno-Położniczy SpesmedUsługa: konsultacja ginekologiczna lub położnicza

  Bardzo rzeczowy, konkretny lekarz. Duże doświadczenie i wiedza. Spokojny, opanowany, nie straszy, wszystko tłumaczy, bez pośpiechu. Polecam jeśli ktoś ma problem.

 • J
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet Ginekologiczno-Położniczy SpesmedUsługa: USG ciąży

  Pełen profesjonalizm i życzliwość. Jako pacjentka czułam się wysłuchana, na każde moje pytanie padła zrozumiała odpowiedź. Bardzo polecam.

 • R
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet Ginekologiczno-Położniczy Spesmed

  Lekarz z powołania, nie kończy wizyty po kilku minutach, przeprowadza dokładny wywiad, potrafi zadbać o pacjenta. Interesuje się dalszymi losami, polecam! :)

 • C
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Medyczne Babka MedicaUsługa: USG

  Pan Doktor jest bardzo kompetentny i godny zaufania. Spokojnie i bardzo dokładnie wytłumaczył wszystkie parametry USG podczas badań prenatalnych. Polecam serdecznie

 • F
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet Ginekologiczno-Położniczy SpesmedUsługa: USG ginekologiczne,badanie i cytologia

  Lekarz wywarł na mnie pozytywne wrażenie. Nie mówi za dużo, ale wystarczająco streścił wynik badania USG, zbadał i pobrał cytologię.
  Niestety cena wizyty wysoka - USG 150 zł i cytologia 50 zł do przyjęcia, ale dodatkowe 150 zł za 10 sekundowe badanie to dla mnie zbyt wygórowana kwota.

 • W

  Pan doktor jest dość powściagliwy i może mało serdeczny ale zawdzięczam mu życie. Przyjechałam do szpitala w 6 tyg. ciąży i bólem brzucha i plamieniem. Pani Larsa, na izbie przyjęć, zlekceważyła to co mówię i kazała iść do swojego lekarza ale dosłownie wyprosiłam usg i wówczas natychmiast zawołała dr Jakubiaka. Dalej sam robił usg i natychmiast skierował mnie na operację. Sam ją prowadził. Wszystko odbyło się szybko i czuję się dobrze. Wycieli mi jajowód z ciążał. Rany szybko się goją. Następnego dnia, przy kontroli, spokojnie wszystko sprawdził i odpowiedział na każde pytanie. Wzbudził moje zaufanie

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Specjalista ginekologii i położnictwa. Od początku drogi zawodowej związany zarówno z lecznictwem szpitalnym, jak i ambulatoryjnym. Pracował w kilku szpitalach warszawskich, a obecnie jest ordynatorem Oddziału Ginekologii i Położnictwa Szpitala w Pruszkowie (SPZZOZ Szpital na Wrzesinie). Wysoce wyspecjalizowany w ginekologii operacyjnej, opiece nad kobietami ciężarnymi oraz ultrasonografii. Uczestnik licznych szkoleń i konferencji w kraju i za granicą (m.in. szkolenie w Omaha (USA) oraz w Rzymie), wprowadza do swojej praktyki zawodowej najnowsze techniki chirurgiczne. Diagnostyka ultrasonograficzna jest jego pasją, wykonuje badania usg z zakresu ginekologii oraz położnictwa, na każdym etapie ciąży. Posiada certyfikat FMF, który umożliwia diagnostykę prenatalną I trymestru ciąży zgodną z najnowszymi standardami. Autor i współautor publikacji w dziedzinie położnictwa i ginekologii, ze szczególnym uwzględnieniem operacji laparoskopowych. Kierownik specjalizacji młodych lekarzy, kładący nacisk na szkolenie i zdobywanie nie tylko teorii i umiejętności praktycznych, ale osobiste zaangażowanie i empatię, konieczne w pracy lekarza. 
  Prywatnie: szczęśliwy mąż i ojciec
  Hobby: żeglarstwo, narciarstwo, turystyka
  Babka Medica: KLIENTÓW TOWARZYSTW UBEZPIECZENIOWYCH PRAGNĄCYCH UMÓWIĆ SIĘ NA WIZYTĘ W RAMACH UBEZPIECZENIA PROSIMY O KONTAKT TELEFONICZNY Z PRZYCHODNIĄ LUB INFOLINIĄ TU (ZGODNIE Z ZASADAMI ZAPISÓW)

Specjalizacje

 • Położnictwo i ginekologia

Edukacja

 • Warszawski Uniwersytet Medyczny

Znajomość języków

 • polski

Certyfikaty

Choroby

więcej