Usługi i ceny

Endoskopowa operacja zatok


Fabryczna 13d, Katowice

Brak informacji o cenie

Centrum Medyczne Angelius Szpital Provita


Rybnicka 1, Orzesze

Brak informacji o cenie

Gabinet Prywatny


Operacja plastyczna nosa


Fabryczna 13d, Katowice

Brak informacji o cenie

Centrum Medyczne Angelius Szpital Provita


Rybnicka 1, Orzesze

Brak informacji o cenie

Gabinet Prywatny


Operacja przegrody nosowej


Fabryczna 13d, Katowice

Brak informacji o cenie

Centrum Medyczne Angelius Szpital Provita


Rybnicka 1, Orzesze

Brak informacji o cenie

Gabinet Prywatny


Endoskopowe udrażnianie kanalików łzowych


Fabryczna 13d, Katowice

Brak informacji o cenie

Centrum Medyczne Angelius Szpital Provita


Rybnicka 1, Orzesze

Brak informacji o cenie

Gabinet Prywatny

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
16 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Angelius Szpital Provita korekta przegrody nosowej

Polecam. Jako jedyny chyba z 20 lekarzy zgodził się na wykonanie operacji septoplastyki w moim krótkim pobycie w Polsce.
Na konsultacji przedstawił mój problem z bardzo otwartej i bardzo dobrej perspektywy..oraz przebiej operacji. Nie miałam żadnych komplikacji po zabiegu (jedynie doskwierała mi bezsenność przez okolo 3 dni - ciezko się śpi oddychając przez usta) i w końcu oddycham pełnym nosem. Dziękuję jeszcze raz za wyrozumiałość doktora oraz super opiece szpitalnej !!!


Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Przewlekłe zapalenie zatok + torbiel zatokowa

Bardzo polecam Pana Doktora, ponieważ jest to lekarz z pasją i z pełnym zaangażowaniem wykonuje swoja prace. Byłam u różnych laryngologów, lecz dopiero dzięki Panu Grzegorzkowi wiedziałam co mi dolegaf i na czym polega moja choroba. Nie podejmuje pochopnych decyzji o operacji. Probuje leczyć, a jeśli to nie przynosi wyraźnych rezultatów podejmuje decyzję o operacji. Niestety moja przypadłość musiała być operowana. Zabieg operacyjny odbył się w Ochojcu na oddziale Laryngologi i Onkologii Laryngologocznej. Zabieg ten był przeprowadzony matodą FESS i przeprowadził go Doktor Grzegorzek. Odbył o się on bez żadnych komplikacji, a ja nie odczułem żadnego bólu przez cały okres rekonwalescencji. Widać, że Pan Doktor to wielki profesjonalista w swojej dziedzinie. Pozdrawiam


K
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Angelius Szpital Provita trudności z oddychaniem

Do Pana dr. Grzegorzka trafiłem po wizytach w kilku najlepszych klinikach na terenie kraju- Warszawa, Lublin, Wrocław. Jednak dopiero wizyta u dr.Grzegorzka przekonała mnie i natychmiast zdecydowałem się na zabieg operacyjny w klinice Angelius. Podejście Pana Doktora jest wzorowe, profesjonalne. Wszystko dokładnie wyjaśnia, rysuje, pokazuje na zdjęciach na monitorze wyjaśnia i co najważniejsze odpowiada nawet na sto tysięcy pytań które pojawiają się po spędzenie wielu godzin w internecie. Rozwiewa niepewności i obawy, które towarzyszą zawsze w takich sytuacjach. Żadnego pośpiechu i ma się takie odczucie iż Pan Doktor przyszedł tu specjalnie dla mnie i cały czas ma tylko dla mnie. Większość tych pytań które zadajemy są dla niego pewnie śmieszne i naiwne lecz wie że jesteśmy laikami w tej dziedzinie i wyjaśnia wszystko cierpliwie. Po wizycie tak jak mówiłem miałem pewność że to jest właśnie ten właściwy lekarz u którego chciałbym być operowany. Żadnych wątpliwości. Teraz już czekam na samą operację- termin mam na początku maja. Mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze. Daję 4 gwiazdki, bo tę piątą chcę pozostawić na efekt końcowy, który również opiszę. Pozdrawiam i polecam Krzysztof L.


Użytkownik zweryfikowany

Dr Grzegorzek jest wspaniałym lekarzem! Podczas każdej wizyty traktował mnie jakbym był jego jedynym pacjentem. Przeprowadził operację bez komplikacji, a ja nie odczułem bólu przez cały okres rekonwalescencji.
Mój problem był naprawdę poważny, miałem skrzywioną przegrodę nosową i mocno przerośnięte małżowiny nosowe, ale doktor poradził sobie perfekcyjnie. Każdy jego opis i wytłumaczenie były jasne i zrozumiałe, a praca jaką wykonał była bezkonkurencyjna. Dokładnie przewidział czas gojenia i ogólnej rekonwalescencji. Nareszcie mogę oddychać przez dwie dziurki w nosie i w końcu się wysypiam! Gorąco polecam dr Grzegorzka! Chciałbym także podziękować całej załodze szpitala Angelius. Traktowali mnie jak króla już od pierwszego dnia!

I can't say enough about Dr. Gregorzek! He is an awesome doctor! Treated me like I was the only patient in his office on EVERY visit! He did my surgery and I had NO issues and absolutely NO PAIN!! and I can finally breathe out of both sides of my nose and sleep as I should! I highly recommend him to family & friends! He resolved a seriously deviated septum and reduced my englarged turbinates.

His explanation was clear and easy to understand. The work he proposed was excellent. He's prediction of recovery was very accurate.

Also I want to thank the staff at the Angelius clinic. They treated me like a king from day one.


S
Użytkownik zweryfikowany

Bardzo dobry lekarz. Zleca szczegółowe badanie, nie podejmuje pochopnych decyzji o operacji. Wszyscy dookoła zawsze są nastawieni na kosztowne operacje w tym przypadku jest inaczej,


J
Użytkownik zweryfikowany

Jestem dwa tygodnie po usunięciu migdałów metodą koblacji. dr n. med. Tomasz Grzegorzek jest wybitnym specjalistom i chciałem podziękować za profesjonalnie wykonany bezkrwawo zabieg. Po dwóch tygodniach wróciłem do pracy. Dziękuję również personelowi szpitala Angelius.


M
Użytkownik zweryfikowany

Świetny fachowiec, pełen profesjonalizm bez zbędnego zawracania głowy. Lekarz z pasją. Miałem operowane zatoki i przegrodę, przegroda mocno przesunięta. Nie było żadnych komplikacji. Polecam.


T
Użytkownik zweryfikowany

Z całą powaga polecam P. doktora, miłe podejście fachowość to główne cechy. Od kilku lat męczyłem się z zatokami, dwa zabiegi, jeden na przegrodę nosową, drugi usunięcie torbieli z zatoki szczękowej lecz podczas dwóch pobytów w publicznym szpitalu nikt nie zrobił tk zatok, co za tym idzie nie ustalając przyczyny stanu zapalnego. Po roku leczenia u dr. Grzegorzka i kompletnym badaniu ustalono problem i mimo iż torbiel ponownie odrosła , bez zabiegu operacyjnego i odpowiednim leczeniu zmniejszyła się o 2/3. Obecnie czuje się bardzo dobrze i zawdzięczam to P. T. Grzegorzkowi.


J
Użytkownik zweryfikowany

Polecam wszystkim Pana dr Grzegorzka. Jest wysokiej klasy specjalistą w swojej dziedzinie. Wcześniej próbowałem leczyć polipy nosa u innych lekarzy wielokrotnie bez efektów. Obecnie jestem prawie 3 lata po operacji FESS i czuję się bardzo dobrze. Tylko sezonowo muszę brać leki na alergię, a poza tym jedynie kontrole co 4-6 miesięcy u Pana doktora. Całe szczęście, że trafiłam na Pana doktora, bo żyje się teraz o wiele łatwiej. Polecam wszystkim z podobnymi problemami.


M
Użytkownik zweryfikowany

Miałem przeprowadzaną operacje usuniecia torbieli zatok.PO OPERACJI BÓL NIE SCHODZŁ WIĘC ZROBIŁEM tk zatok jakie bylo moje zdziwienie kiedy przeczytałem opis wyniku.Nie dość że ten doktorek nie usunął torbiela to jeszcze w karcie wypisowej beszczelnie wpisał ,że to zrobił.
Kość policzkowa i twarz boli mnie do tej pory. Na wizycie kiedy zwróciłem mu na to uwage krzyknął cyt(to niech inny doktor pana operuje)Pozostawie to bez komentarza.

dr n. med. Tomasz Grzegorzek

Bardzo żałuję, ze tak Pan odbiera przeprowadzone leczenie. Zapalenie zatok zostało wyleczone, co potwierdza wynik tomografii komputerowej po zabiegu. Niewielkie zgrubienie błony śluzowej zatoki szczękowej (ok 6-7 mm - które nazywa Pan torbielą), które opisuje radiolog, nie ma żadnego znaczenia dla Pana bólów głowy. Zwłaszcza, ze wszystkie istotne klinicznie zmiany zapalne z zatok zostały usunięte. I Pana dolegliwości w dużej mierze się zmniejszyły. Niestety nie ustąpiły wszystkie Uważam, że to minimalne zgrubienie błony śluzowej zatoki szczękowej nie może być przyczyną bardzo silnych bólów głowy. O takiej ewentualności informowałem Pana także przed operacją (co ma potwierdzenie w dokumentacji medycznej).Dlatego kolejna operacja nie przyniesie Panu ulgi. Zaproponowałem Panu skonsultowanie tomografii z innymi lekarzami, którzy zajmują się leczeniem operacyjnym zapaleń zatok, ale tematu Pan nie podjął. Ja podtrzymuję swoje zdanie, że stan zapalny w zatokach został wyleczony i kolejna operacja nie ma uzasadnienia medycznego. Oczywiście pozostaję a dalszym ciągu do dyspozycji w razie dodatkowych pytań. Ponadto jednoznacznie i przy świadkach wyjaśniłem Panu, że opisywanego w TK zgrubienia błony śluzowej nie usuwałem, ponieważ nie ono żadnego znaczenia klinicznego. Pan w komentarzu napisał, że jakoby na karcie wypisowej widniał nieprawdziwy wpis. Jestem bardzo zaskoczony Pańską reakcją, ponieważ zarówno przed operacją i po operacji poświęciłem co najmniej kilka godzin na omówienie specyfiki choroby oraz możliwych szans na jej wyleczenie oraz na pozbycie się dolegliwości. Cały przebieg leczenia nie przebiegał odmiennie od tego co ustaliliśmy.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

O mnie

Od 2011 lekarz specjalista otolaryngolog w Angelius Provita. W 2003 roku uzyskał tytuł specjalisty otolaryngologii. Od tego czasu dr Tomasz Grzegorz...

Zobacz pełen opis


Specjalizacje

  • Otorynolaryngologia