Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Adres

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Brak informacji o usługach i ich cenach

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych ortopedów w pobliżu

Cennik

Brak informacji o usługach i cenach

Ten lekarz nie dodał jeszcze informacji o usługach i cenach.

Moje doświadczenie


Zakres porad

  • Ortopedia i traumatologia narządu ruchu
  • Medycyna sportowa

Znajomość języków

  • Angielski

8 opinii pacjentów

Ogólna ocena

Trzymamy rękę na pulsie 100% zweryfikowanych opinii. Sprawdź jak działamy
M

Michał Ś.

Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Centrum Medyczne Grupa LUX MED – Kraków, ul. Puszkarska 7H ból kolana

Po wizycie u ortopedy który studia skończył chyba za jajka trafiłem na Pana doktora. Po pierwsze człowiek lekarz z ogromną wiedzą i podejściem. Dotknął w odpowiednie miejsce powykręcał wstępna diagnoza pęknięta łąkotka i plus konflikt udowo-panewkowy. Od razu skierowanie na rezonans i zdjęcia RTG na których wyszło wszystko co Pan doktor powiedziała wcześniej. Serdecznie Polecam.

J

Jagienka

Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED – Kraków, ul. Wadowicka 6 nieszczęśliwy wypadek

Pan Doktor Gąsior udzielił mi fachowej pomocy i wykazał się ogromną cierpliwością i zrozumieniem do sytuacji w jakiej się znalazłam. Po nieszczęśliwym wypadku trafiłam do niego bezpośrednio. Mimo końca pracy udzielił mi fachowej pomocy, zlecił rentgen obu kończyn i sam założył gips. Dzięki niemu - operacja nie była konieczna. Jego decyzje były oparte na doświadczeniu i ogromnej intuicji. Przebywam pod jego opieką wciąż, kontroluje postępy i rehabilitację. Pan Doktor to fachowa pomoc z życiowym podejściem do zaistniałych sytuacji.

Katarzyna Potocka

Profil zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu złamanie

Pan Doktor jest najlepszym ortopedą i najlepszym lekarzem do jakiego mogłam trafić. Uratował mnie przed operacją, a co więcej wyleczył złamaną kość i pomógł wrócić ręce do pełnej sprawności. Kompetentny, doświadczony i bardzo otwarty na pacjenta! Serdecznie polecam!


A

Aleksandra

Profil zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Centrum Medyczne Grupa LUX MED – Kraków, ul. Wadowicka 6 konsultacje ortopedyczne

Pan doktor bardzo sympatyczny, dokladny, pomocny. Nie tylko przepisal odpowiednie leki, po ktorych bol ustal, ale takze dal wiele zalecen lekarskich, ktore pomoga mi nie zlapac kontuzji drugi raz. Bardzo polecam.


M

Maciej

Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED – Kraków, ul. Wadowicka 6

Pan doktor Tomasz Gąsior wykazał się podczas leczenia mojego urazu wysokim profesjonalizmem oraz ludzkim podejściem do pacjenta. Indywidualnie i z zaangażowaniem podszedł do mojego przypadku, zlecił sam wszystkiego niezbędne badania mające upewnić się co do diagnozy i ew. powikłań, zobaczył to czego nie widziało 3 innych lekarzy, wyjaśnił, wyedukował. Uraz praktycznie już wyleczony - wszystko zgodnie z zaleceniami i przewidywaniami Pana Tomasza.
Mogę śmiało polecić tego ortopedę.


M

Magdalena

Profil zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu

Super lekarz. Maz trafil do niego po urazie. Nie tylko zajal sie samym urazem ale wyjasnil tez co moze sie dziac w domu i co robic, Maz mail zbyt mocno zalozony opatrunek i zaczal sie obrzek. Trafilismy do dr; Gasiorka w dobrym momencie i swietnie wszystko wyjasnil. Wizyta powinna trwac 15 min ale przedluzul ja do 30min. Widzielismy wielu innych ortopedow w tym okresie ale tylko dr Gasiorek wszystko nam wyjasnil. Dziekujemy!!!!


Miki Teodoru

Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Centrum Medyczne Grupa LUX MED – Kraków, ul. Puszkarska 7H konsultacja ortopedyczna

Dr Tomasz has been a great help to me for the past 2 months. I had broken my radius bone in my right hand, I was operated in Wroclawska hospital, but after it was quite hard for me to get around the complicated system in the hospital, especially since my Polish is not that good. I arranged a meeting with dr Tomasz, it was 1 week after my operation for a check-up on the woond, everything was smooth, he recommended me another x-ray to see if everything was in order, took a look at the woond, and bandage. The next day I felt a bit of pain in my hand because of the cast, I rushed to his office, and with no appointment, he was prompt to invite me in and to cut the cast so it was more comfortable for me. 6 weeks have past while I was recovering in my country, and I came back to Poland hopefully to start work, I had a meeting arranged with dr Tomasz, to check the progress of my recovery, he quickly realized that something is not ok, and I made another x-ray, where he saw that 2 screws from the operation are pushing inside my joint and the cartilage. This is what has prevented me from gaining more mobility in my wrist and also causes the pain in my arm. He is still working on solving this matter, and I am grateful for his patience and willingness to help me every day.
Dr Tomasz Gasior is a true professional, I was lucky enough to have him as my doctor, he is understanding and willing to explain and help me in every way possible.
For this I will always be thankful, and recommend him to any of my friends or acquaintances


Z

zorba

Profil zweryfikowany

Byłam niedawno u Pana Doktora z moim tatą, który miał problem z kolanem. Pan Doktor poświęcił nam dużo czasu, zdiagnozował problem, zrobił punkcję, co przyniosło tacie znaczną ulgę. Wytłumaczył możliwe przyczyny problemu i dał skierowania na potrzebne badania. Wykazał się umiejętnością komunikacji ze starszą osobą i wyczerpująco odpowiedział na nasze pytania. Mój tata był pod wrażeniem dużego zaangażowania Pana Doktora w wykonywaną pracę, a ja odczulam, że dla niego pacjent jest na pierwszym miejscu (a nie np. jakieś procedury).


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Najczęściej zadawane pytania