Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Adresy (2)

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych fizjoterapeutów w pobliżu
W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Przyjmuję: dorosłych

Konsultacja fizjoterapeutyczna


Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych fizjoterapeutów w pobliżu

Usługi i ceny

Ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Popularne usługi


aleja Zwycięstwa 53/1, Gdańsk

Od 220 zł

Neurocentrum MIWOMED


Aleja Zwycięstwa 53/1,

MiwoMed

Moje doświadczenie

6 opinii pacjentów

Ogólna ocena

Trzymamy rękę na pulsie 100% zweryfikowanych opinii. Sprawdź jak działamy
S

Sławek K.

Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Rehika Centrum Leczenia Bólu, Kontuzji oraz Zaburzeń Dna Miednicy Kobiet i Mężczyzn ból wynikający z przyparcia rzepki

Bardzo dobry specjalista,pomocny,rzeczowy.Duża wiedza i moc empatii.Wyczerpująco odpowiada na zadane pytania,wyjaśnia przyczyny i podpowiada co robić by problem nie wrócił.Nie ma problemu z kontaktem telefonicznym.Polecam.

H

Hanna Z.

Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Rehika Centrum Leczenia Bólu, Kontuzji oraz Zaburzeń Dna Miednicy Kobiet i Mężczyzn zerwane więzadło krzyżowe (ACL)

Do Pana Tomka trafiłam jeszcze przed operacją ACL'a. Przygotowanie do zabiegu pozwoliło mi na drugi dzień po zabiegu całkowicie zrezygnować z kul, a późniejsza rehabilitacja po miesiącu doprowadziła do praktycznie całkowitego zgięcia kolana. Nigdzie nie spotkałam się z takim zaangażowaniem i niebywałą wiedzą. Teraz wysyłam do pana Tomka każdego, kto ma jakikolwiek rehabilitacyjny problem i wszyscy podzielają moją opinię.

K

Kazimierz M.

Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Rehika Centrum Leczenia Bólu, Kontuzji oraz Zaburzeń Dna Miednicy Kobiet i Mężczyzn ból kręgosłupa

Super, specjalista w swoim fachu. Polecam wszystkim z problemami ruchowymi. Dziękuję za pomoc i jeszcze raz polecam.


A

Asia

Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Rehika Centrum Leczenia Bólu, Kontuzji oraz Zaburzeń Dna Miednicy Kobiet i Mężczyzn uraz kolana

Polecam z calego serca. Pełen profesjonalizm i zaangażowanie. Świetny specjalista, doprowadził moje kolano do zycia w bardzo krotkim czasie. Super atmosfera w calej klinice. Dziekuje Tomku i pozdrawiam serdecznie :)


K

Krzysztof

Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Rehika Centrum Leczenia Bólu, Kontuzji oraz Zaburzeń Dna Miednicy Kobiet i Mężczyzn rehabilitacja pooperacyjna

Przez 6 m-cy bylem pacjentem pana Tomasza z kliniki Rehika, po sugestii ortopedy, który przeprowadził bardzo skomplikowaną operację po uszkodzenie stożka rotatorów i zerwaniu mięśni. Dzięki bardzo profesjonalnemu z pełnym zaangażowaniem oraz indywidualnym podejściu do mojego bardzo trudnego przypadku fizjoterapeuty pana Tomasza rehabilitacja zakończyła się sukcesem. Dziękuję panie Tomaszu!
Krzysztof


N

Niezabitowski

Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Rehika Centrum Leczenia Bólu, Kontuzji oraz Zaburzeń Dna Miednicy Kobiet i Mężczyzn rehabilitacja ortopedyczna

Pan Tomasz to profesjonalista z ogromną wiedzą i doświadczeniem, nigdy nie spotkamy się tu z przedmiotowym podejściem. Każdego pacjenta traktuje indywidualnie rozwiewając jakiekolwiek wątpliwości wobec urazu bądź choroby. Nie mam pojęcia co by było z moim kolanem gdyby nie fachowa pomoc Pana Tomasza, człowiek pełen empatii oraz chęci pomocy innym.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Najczęściej zadawane pytania