Ukończyłem Akademię Medyczną im.Karola Marcinkowskiego w Poznaniu w 1995 roku. W tym samym roku rozpocząłem pracę oraz specjalizację z chirurgii ogólnej w renomowanej Klinice Chirurgii… więcej

Adresy i cenniki usług

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
43 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Rzeczowy z wielkim urokien osobistym, odpowiada wyczerpująco na pytania, przełamuje w naturalny sposób barierę wstydu.

 • A
  Lokalizacja: SOLUMEDUsługa: zabieg zmniejszenia piersi

  Rzeczowy, odpowiada wyczerpująco na pytania, wydaje się być osobą godną zaufania. Przełamuje w naturalny, niewymuszony sposób barierę wstydu i stwarza przyjazną atmosferę.

 • M
  Lokalizacja: SOLUMED

  Super ! Bardzo polecam! Pan Doktor wszystko dokładnie wytlumaczy , ma szalenie dużo cierpliwości. Bardzo sympatyczny !!!;)

 • N
  Lokalizacja: SOLUMED

  Mastektomia wykonana bardzo profesjonalnie, efekty naturalne i estetyczne, a operacja i gojenie bez komplikacji. Wszystkie aspekty opieki - konsultacja przed, doglądanie w okresie operacji, pobyt w klinice (komfort bardzo wysoki), kontrole po (z laserową redukcją blizn) - bardzo pozytywne. Pan Doktor jest bardzo przyjazny, empatyczny, szczegółowo informuje o wszystkim i odpowiada na każde pytanie. Nie mógłbym być bardziej zadowolony.

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Doktor Dydymski jest wspaniały w swoim fachu i dobrze się z nim rozmawia bo udziela wystarczających informacji na temat zabiegu. Poleciłabym tego lekarza moim znajomym gdyby zaszła taka potrzeba.

 • N
  Lokalizacja: SOLUMEDUsługa: powiększanie piersi

  Jestem po operacji powiększania piersi u dr Tomasza Dydymskiego.Na konsultacjach przed Pan dr wszystko dokładnie tłumaczy, poświęca dużo czasu i uwagi pacjentowi, co jest dla mnie b.ważne.Klinika Solumed, w której miałam operację ma cudowny personel, który dba zarówno przed jak i po o to, by pacjent czuł się bezpiecznie. Praca Pana dr to arcydzieło,piersi są piękne mimo, że na efekt końcowy muszę jeszcze chwilę poczekać bo są " świeże ", już wyglądają bosko.Chciałabym bardzo podziękować Panu dr za cierpliwość, indywidualne podejście i efekt końcowy.Szczerze polecam. Marta.

 • J

  Brakuje gwiazdek do oceny:-) Dr Dydymski to prawdziwy mistrz w swoim fachu, a przy tym bardzo przystępny, empatyczny człowiek. Przeszłam u Dr operacje powiększenia piersi. Efekt przerósł moje najśmielsze oczekiwania. Moje nowe piersi to istne arcydzieło! Jestem zachwycona:-) Opieka w klinice na najwyższym poziomie, przez cały czas czułam, ze jestem w dobrych rękach. Szczerze polecam wszystkim niezdecydowanym!

 • Jestem pół roku po zabiegu liposukcji nóg. Niestety nogi nie wyglądają dobrze. Tłuszcz nie został dokładnie pobrany, widać różnice w nogach , jedna jest szczuplejsza od drugiej, w niektórych miejscach mam wglebienia - tam gdzie zabrano za duzo tluszczu, niektore miejsca (ktore byly bardzo wazne) zostaly czesciowo pominiete i obok wglebienia mam worki z tluszczem, gdzie dodaje to dodatkowa dysproporcje.
  Dodatkowo w miejscach wglebien mam ciemne plamy na skórze, wyglądają jak brudne plamy.
  Nogi są do poprawki.

  dr n. med. Tomasz Dydymski2017-01-25

  Witam serdecznie, w takim przypadku zapraszamy na wizytę kontrolną w trakcie której ustalimy zakres oraz termin zabiegu korygującego. Proszę o kontakt telefoniczny bądź e-mail z rejestracją kliniki.
  W razie pytań czy wątpliwości pozostaję do dyspozycji.
  Z poważaniem
  dr n. med. Tomasz Dydymski

 • A

  Bardzo profesjonalny i rzeczowy lekarz, nadto cierpliwy, skromny, opanowany i taktowny. Przed i po operacji byłam z doktorem cały czas w kontakcie mailowym, uzyskując odpowiedzi na wszelkie pytania i wątpliwości (a było tego sporo). Zabieg wykonany świetnie, opieka w klinice na najwyższym poziomie, cały zespół doktora przyjazny i dobrze nastawiony do pacjenta. Jestem bardzo zadowolona z efektów :) Pozdrawiam i do zobaczenia :)

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  moja wizyta u dr.Dydymskiego byla mila i zadawalajaca,otrzymalam wyczerpujace informacje ,ktore utwierdzily mnie o tym ,ze zrobilam prawidlowy krok.ocene pracy dr.Dydymskiego moge jednak wystawic po zabiegu na jaki sie zdecydowalam.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Ukończyłem Akademię Medyczną im.Karola Marcinkowskiego w Poznaniu w 1995 roku. W tym samym roku rozpocząłem pracę oraz specjalizację z chirurgii ogólnej w renomowanej Klinice Chirurgii Ogólnej Gastroenterologicznej i Endokrynologicznej przy ul.Przybyszewskiego w Pozaniu, gdzie pod kierownictwem Prof.dr hab. Michała Drewsa zdobyłem w 1999 roku tytuł chirurga a w 2004 specjalisty chirurgii ogólnej.

  W latach 1997-98 przebywałem na stypendium w oddziale chirurgii plastycznej Cleveland Clinic w USA. Pod okiem prof.dr hab.Marii Siemionow przeszedłem szkolenie z zakresu mikrochirurgii oraz przeprowadziłem szereg prac badawczych, kóre zaowocowały pracą doktorską. Promotorem pracy została Prof.Siemionow a w roku 2003 otrzymałem tytuł doktora nauk medycznych.

  W styczniu 2005 rozpocząłem pracę i specjalizację z chirurgii plastycznej w Polanicy Zdroju - najstarszym i uważanym za jeden z najlepszych ośrodków chirurgii plastycznej w Polsce. Moim nauczycielem i kierownikiem specjalizacji był Prof.dr hab. K.Kobus. Po zdaniu egzaminów specjalizacyjnych otrzymałem tytuł specjalisty chirurgii plastycznej.

  W trakcie swojej 20 letniej pracy w oddziałach chirurgicznych wykonałem szereg zabiegów z chirurgii ogólnej, onkologicznej, mikrochirurgii, chirurgii rekonstrukcyjnej i estetycznej.

Specjalizacje

 • Chirurgia plastyczna