dr n. med.

Tomasz Dydymski

verifiedCreated with Sketch.

Chirurg, Chirurg plastyczny, Lekarz medycyny estetycznej

44 opinie +dodaj

Ukończyłem Akademię Medyczną im.Karola Marcinkowskiego w Poznaniu w 1995 roku. W tym samym roku rozpocząłem pracę oraz specjalizację z chirurgii ogólnej w renomowanej Klinice Chirurgii… więcej

Adresy i cenniki usług

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
44 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • N
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: SOLUMEDUsługa: powiększanie piersi

  W czerwcu 2017 r. miałam operację powiększenia piesi u dr Dydymskiego. Począwszy od konsultacji, poprzez sam zabieg, aż po kontrole wszystko przebiegało znakomicie.

  Doktor uprzejmy i cierpliwy, opowiada sam z siebie wyczerpująco i zrozumiale. Nie trzeba "wyciągać" na siłę każdej informacji. Nie lekceważy potencjalnego pacjenta ani na nic nie naciska. Uczciwie przedstawia plusy i minusy zabiegu.

  Samą operację również wspominam bardzo dobrze. Po wszystkim nawet nie czułam bólu takiego stricte bólu, raczej straszny ucisk od bandaży w okolicy klatki piersiowej - jakbym była w gorsecie i wrażenie zakwasów w ramionach. Bardziej mnie kręgosłup bolał od leżenia niż piersi. Zero komplikacji, cięcia też się szybko, ładnie zagoiły. Piersi są perfekcyjne. Równe względem siebie, idealnie dobrane do sylwetki, nie ma wrażenia sztuczności ani "doklejenia". Moja wdzięczność i mój podziw dla pracy doktora są bezbrzeżne.

 • A
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Rzeczowy z wielkim urokien osobistym, odpowiada wyczerpująco na pytania, przełamuje w naturalny sposób barierę wstydu.

 • A
  Lokalizacja: SOLUMEDUsługa: zabieg zmniejszenia piersi

  Rzeczowy, odpowiada wyczerpująco na pytania, wydaje się być osobą godną zaufania. Przełamuje w naturalny, niewymuszony sposób barierę wstydu i stwarza przyjazną atmosferę.

 • M
  Lokalizacja: SOLUMED

  Super ! Bardzo polecam! Pan Doktor wszystko dokładnie wytlumaczy , ma szalenie dużo cierpliwości. Bardzo sympatyczny !!!;)

 • N
  Lokalizacja: SOLUMED

  Mastektomia wykonana bardzo profesjonalnie, efekty naturalne i estetyczne, a operacja i gojenie bez komplikacji. Wszystkie aspekty opieki - konsultacja przed, doglądanie w okresie operacji, pobyt w klinice (komfort bardzo wysoki), kontrole po (z laserową redukcją blizn) - bardzo pozytywne. Pan Doktor jest bardzo przyjazny, empatyczny, szczegółowo informuje o wszystkim i odpowiada na każde pytanie. Nie mógłbym być bardziej zadowolony.

 • M
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Doktor Dydymski jest wspaniały w swoim fachu i dobrze się z nim rozmawia bo udziela wystarczających informacji na temat zabiegu. Poleciłabym tego lekarza moim znajomym gdyby zaszła taka potrzeba.

 • N
  Lokalizacja: SOLUMEDUsługa: powiększanie piersi

  Jestem po operacji powiększania piersi u dr Tomasza Dydymskiego.Na konsultacjach przed Pan dr wszystko dokładnie tłumaczy, poświęca dużo czasu i uwagi pacjentowi, co jest dla mnie b.ważne.Klinika Solumed, w której miałam operację ma cudowny personel, który dba zarówno przed jak i po o to, by pacjent czuł się bezpiecznie. Praca Pana dr to arcydzieło,piersi są piękne mimo, że na efekt końcowy muszę jeszcze chwilę poczekać bo są " świeże ", już wyglądają bosko.Chciałabym bardzo podziękować Panu dr za cierpliwość, indywidualne podejście i efekt końcowy.Szczerze polecam. Marta.

 • J

  Brakuje gwiazdek do oceny:-) Dr Dydymski to prawdziwy mistrz w swoim fachu, a przy tym bardzo przystępny, empatyczny człowiek. Przeszłam u Dr operacje powiększenia piersi. Efekt przerósł moje najśmielsze oczekiwania. Moje nowe piersi to istne arcydzieło! Jestem zachwycona:-) Opieka w klinice na najwyższym poziomie, przez cały czas czułam, ze jestem w dobrych rękach. Szczerze polecam wszystkim niezdecydowanym!

 • Jestem pół roku po zabiegu liposukcji nóg. Niestety nogi nie wyglądają dobrze. Tłuszcz nie został dokładnie pobrany, widać różnice w nogach , jedna jest szczuplejsza od drugiej, w niektórych miejscach mam wglebienia - tam gdzie zabrano za duzo tluszczu, niektore miejsca (ktore byly bardzo wazne) zostaly czesciowo pominiete i obok wglebienia mam worki z tluszczem, gdzie dodaje to dodatkowa dysproporcje.
  Dodatkowo w miejscach wglebien mam ciemne plamy na skórze, wyglądają jak brudne plamy.
  Nogi są do poprawki.

  Tomasz Dydymski2017-01-25

  Witam serdecznie, w takim przypadku zapraszamy na wizytę kontrolną w trakcie której ustalimy zakres oraz termin zabiegu korygującego. Proszę o kontakt telefoniczny bądź e-mail z rejestracją kliniki.
  W razie pytań czy wątpliwości pozostaję do dyspozycji.
  Z poważaniem
  dr n. med. Tomasz Dydymski

 • A

  Bardzo profesjonalny i rzeczowy lekarz, nadto cierpliwy, skromny, opanowany i taktowny. Przed i po operacji byłam z doktorem cały czas w kontakcie mailowym, uzyskując odpowiedzi na wszelkie pytania i wątpliwości (a było tego sporo). Zabieg wykonany świetnie, opieka w klinice na najwyższym poziomie, cały zespół doktora przyjazny i dobrze nastawiony do pacjenta. Jestem bardzo zadowolona z efektów :) Pozdrawiam i do zobaczenia :)

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Ukończyłem Akademię Medyczną im.Karola Marcinkowskiego w Poznaniu w 1995 roku. W tym samym roku rozpocząłem pracę oraz specjalizację z chirurgii ogólnej w renomowanej Klinice Chirurgii Ogólnej Gastroenterologicznej i Endokrynologicznej przy ul.Przybyszewskiego w Pozaniu, gdzie pod kierownictwem Prof.dr hab. Michała Drewsa zdobyłem w 1999 roku tytuł chirurga a w 2004 specjalisty chirurgii ogólnej.

  W latach 1997-98 przebywałem na stypendium w oddziale chirurgii plastycznej Cleveland Clinic w USA. Pod okiem prof.dr hab.Marii Siemionow przeszedłem szkolenie z zakresu mikrochirurgii oraz przeprowadziłem szereg prac badawczych, kóre zaowocowały pracą doktorską. Promotorem pracy została Prof.Siemionow a w roku 2003 otrzymałem tytuł doktora nauk medycznych.

  W styczniu 2005 rozpocząłem pracę i specjalizację z chirurgii plastycznej w Polanicy Zdroju - najstarszym i uważanym za jeden z najlepszych ośrodków chirurgii plastycznej w Polsce. Moim nauczycielem i kierownikiem specjalizacji był Prof.dr hab. K.Kobus. Po zdaniu egzaminów specjalizacyjnych otrzymałem tytuł specjalisty chirurgii plastycznej.

  W trakcie swojej 20 letniej pracy w oddziałach chirurgicznych wykonałem szereg zabiegów z chirurgii ogólnej, onkologicznej, mikrochirurgii, chirurgii rekonstrukcyjnej i estetycznej.

Specjalizacje

 • Chirurgia plastyczna