W tro­sce o naj­wyż­szą jakość usług, zapew­niam pełną dyskrecję , komfort i profesionalną obsługę . W razie koniecz­no­ści, zapew­niam stały kontakt telefoniczny z moja osobą oraz… więcej

Umów wizytę

info-iconCreated with Sketch. Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.
 • witam w jakim czasie po badaniu hsg mozna zaczac sie starac o dziecko? czy w tym samym cyklu jest bezpiecznie? czy nalezy odczekac do nastepnego?

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  Tomasz Basta

  Proszę zacząć jeszcze w tym cyklu , pozdrawiam

 • Pytanie dotyczące krwawienie z dróg rodnych

  Pilne! Mam 23 lata, miesiączkowałam zawsze normalnie, jestem po cc (ponad 1.5 roku temu). W czwartek 12.10. skończyła mi się miesiączka, w poniedziałek 17.10. dostałam na nowo krwawienia, pojechałam do szpitala, niby wszystko ok, dostałam exacyl.. wzięłam tylko 5 tabletek i odstawiłam, bo krwawienie… Więcej

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  Tomasz Basta

  Proszę na spokojnie w dniu jutrzejszym wykonać USG . Do tego czasu proszę przyjmować dużo płynów i zastosować Leki rozkurczowe. Pozdrawiam

Doświadczenie i kwalifikacje

about-me-iconCreated with Sketch. O mnie

 • W tro­sce o naj­wyż­szą jakość usług, zapew­niam pełną dyskrecję , komfort i profesionalną obsługę . W razie koniecz­no­ści, zapew­niam stały kontakt telefoniczny z moja osobą oraz cią­głość lecze­nia w warun­kach szpi­tal­nych i opiekę okołoporodową.

  Doktor Tomasz Basta jest specjalistą w zakresie ginekologii i położnictwa oraz ginekologii plastycznej .
  W 2004 roku Ukończył Uniwersytet Jagielloński Collegium Medicum na wydziale Lekarskim , otrzymując prawo wykonywania zawodu. W 2012 Uzyskał tytuł specjalisty z Ginekologii i Położnictwa i od tego czasu poświęcił się kolejnej specjalności – Ginekologii Plastycznej która rozwija do dziś . Doktorat uzyskał w Klinice CMUJ w Krakowie . Doświadczenie zawodowe nabywał na Oddziale Ginekologii i położnictwa w Szpitalu Miejskim Specjalistycznym im. Gabriela Narutowicza w Krakowie , Oddziale Klinicznym Ginekologii Onkologicznej Centrum Onkologii prof. Franciszka Łukaszczyka w Bydgoszczy oraz Oddziale Klinicznym Endokrynologii Ginekologicznej Uniwersytetu Jagiellońskiego Collegium Medicum w Krakowie . Jego kompetencje potwierdzają liczne certyfikaty, odbyte szkolenia w kraju i zagranica jak również publikacje naukowe, których jest autorem lub współautorem. W Klinice SCM doktor Tomasz Basta specjalizuje się w ginekologii plastycznej i estetycznej .Odbywając w tym kierunku szereg szkoleń .
  Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Ginekologii Estetycznej i Rekonstrukcyjnej (PTGEiR) i Polskiego Towarzystwa Ginekologii Plastycznej ( PTGP) w którym piastuje stanowisko prezesa Sądu Lekarskiego.

  „Doktor Tomasz Basta jest lekarzem, który umiejętnie łączy szeroką wiedzę medyczną i doświadczenie zawodowe z sympatycznym, otwartym podejściem do pacjentek i ich problemów. W licznych pozytywnych komentarzach na jego temat, pacjentki chwalą jego cierpliwość w odpowiadaniu na pytania, delikatność i takt. Zaznaczają, że dr Tomasz Basta od pierwszej chwili wzbudza zaufanie, co ma przecież duże znaczenie w przypadku tak intymnych problemów.”


  Usługi z zakresu: Ginekologia plastyczna , Ginekologia estetyczna, Endokrynologia ginekologiczna , Położnictwo i ginekologia . Ginekologia operacyjna - małoinwazyjna ( laparoskopia i hysteroskopia ) . Laseroterapia ginekologiczna.

  Ginekologia Plastyczna :
   Labioplastyka – plastyka warg sromowych większych i mniejszych od 3500zł
   Waginoplastyka - plastyka ścian pochwy i krocza, szczególnie po obrażeniach poporodowych
   Pomniejszanie średnicy wejścia do pochwy,od 2500zł
   Plastyka  poporodowych uszkodzeń krocza, od 2500zł
   Clitoroplastyka - to uwypuklenie ukrytej pod fałdami skóry części łechtaczki w celu poprawy jakość doznań.
   Augmencja - powiekszenie punktu G - by poprawić kobiecie jakość doznań. od 800zł
   Hymenoplastyka – rekonstrukcja błony dziewiczej od 1500zł
   Hymenotomia- usunięcie lub naciecie błony dziewiczej od 1000zł
   Leczenie wysiłkowego nietrzymania moczu ( laser , TOT ) od 1500zł
   Usuwanie wad wrodzonych narządów płciowych

  Ginekologia estetyczna /leaseroerapia
   Leczenie wysiłkowego nietrzymania moczu ( laser , TOT ) od 1500zł
   Obkurczenie i ujędrnienie pochwy od 1500zł
   Modelowanie i rewitalizacja warg sromowych od 500zł
   Wybielanie warg sromowych i okolic intymnych od 500zł
   Obkurczenie (zmniejszenie) objętości warg sromowych mniejszych od 500zł
   Wypełnienie ( zwiekszenie) objętości warg sromowych wiekszych od 800zł
   Usuwanie laserowe : dysplazji szyjki macicy , nadżerek , polipów szyjki od 500zł
   Redukcja rozstępów , usuwanie blizn i przebarwień od 500zł


  Szczegółowe informacje www.tomaszbasta.pl

Specjalizacje

 • Położnictwo i ginekologia
 • Ginekologia estetyczna
 • Seksuologia

Ukończone szkoły

 • Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego

Publikacje

 • http://www.miastokobiet.pl/anatomia-orgazmu/
 • http://sekcje-specjalne.dziennikpolski24.pl/zdrowi...
 • https://www.estheticon.pl/chirurdzy/tomasz-basta
 • "Rola witaminy A i witaminy E w zachowaniu się śródnabłonkowej neoplazji szyjki macicy (CIN) "T. Basta, R. Jach, J. Streb, W. Hosiawa, I. Gawron
 • "Analiza typu histologicznego i stopnia zaawansowania klinicznego raka szyjki macicy jako czynników prognostycznych wśród kobiet leczonych w Klinice Ginekologii i Onkologii UJ CM w latach 2001-2014."Tomasz Basta, Iwona Gawron, Krzysztof Mirocki, Dorota Babczyk, Robert Jach.
 • "Antykoncepcja hormonalna w wybranych chorobach autoimmunologicznych." Anna Matyszkiewicz, Robert Jach, Agnieszka Rajtar-Ciosek, Tomasz Basta.
 • "Ciąża u pacjentek z kardiomyopatią - opis przypadków." Hubert Huras, Małgorzata Zembala-Szczerba, Krzysztof Rytlewski, Paweł Krawczyk, Tomasz Basta, Robert Jach.
 • "Występowanie HPV DNA u partnerów seskualnych kobiet ze sródnabłonkową neoplazją szyjki macicy- CIN i wczesnoinwazyjnym rakiem szyjki macicy."
 • "Zachowanie się zmian o charakterze subklinicnzej infekcji HPV (SPI), śródnabłonkowej neoplazji szyjki macicy (CIN) 1 i 2. Badania prospektywne obserwacyjne."
więcej

Nagrody i wyróżnienia

 • MEDIM — Nowo­cze­sne tech­no­lo­gie w histe­ro­sko­pii dia­gno­stycz­nej i operacyjnej
 • MEDIM — Zawan­so­wane tech­niki lapa­ro­sko­powe — histerektomia
 • Gyne­Care Pro­lift — Ope­ra­cyjne lecze­nie zabu­rzeń sta­tyki narządu rodnego
 • http://kongres-ptgp.pl/prelegenci
więcej

Znajomość języków

 • polski
 • angielski

Staże

 • Centrum Onkologii im. prof. F. Łukaszczyka w Bydgoszczy
 • Centrum Szkolenia Laserotrapii Asclepion - Jena Niemcy

Certyfikaty

Ocena pacjentów

Dodaj własną opinię
5

Ogólna ocena
119 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • M
  Lokalizacja: Intima ClinicUsługa: leczenie nietrzymania moczu / WNM / WNTM

  Zgłosiłam się do Intimy Clinic z wysiłkowym nietrzymaniem moczu, na które cierpię kilka lat, od czasu porodu. Dr Tomasz Basta bardzo mi pomógł. Wcześniej straszono mnie, jakimiś operacjami, a tu okazało się, że wystarczył jeden, praktycznie bezbolesny zabieg urządzeniem. Trwało to 15 minut, a teraz różnica jest ogromna. Wcześniej musiałam ciągle uważać i pilnować się. Nie myślałam, że całkowicie pozbędę się tego problemu. Doktor to prawdziwy fachowiec

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pan doktor jako jeden z niewielu lekarzy u ktirych bylam ostatnio udzielił mi wyczerpującej odpowiedzi na moje pytania jak również poradził co mogę w mojej sytuacji dalej robić

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Miły,kompetentny,rzetelny ,fachowo podchodzi do pacjenta jestem bardzo zadowolona z Pana Doktora Tomasza.Wizyta przebiegła bardzo komfortowo gabinet luksusowy obsługa super.Polecam

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  To była moja pierwsza wizyta u Pana Tomasza Basty. Pan Tomasz był w pełni profesjonalny i na pewno skorzystam jeszcze nie raz z jego usług.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Intima Clinic

  Polecam pana Tomasza w każdym calu, jest bardzo konkretny, miły, a przy tym jest gotowy obdarzyć pacjentkę również wsparciem emocjonalnym. Byłam już drugi raz i na pewno wrócę ponownie :)

 • W
  Lokalizacja: Intima ClinicUsługa: badania kontrolne

  Rzadko kiedy naprawdę kogoś polecam. Zawsze a to przy lekarzu, a to przy innych specjalistach zdarzają się jakieś wpadki. W sumie to doktor Basta jest jedynym lekarzem, które poważnie polecam każdej koleżance. Profesjonalny, miły, fachowy. Każda wizyta to czysta przyjemność :)

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Intima ClinicUsługa: wizyta ginekologiczna, USG

  Typowy lekarz „do rany przyłóż”. Wizyta była bardzo komfortowa, Pan Doktor był żartobliwy, miły, wyrozumiały, sama przyjemność z rozmowy. Czułam się tak jakbym rozmawiała z przyjaciółką. Wszystko było wytłumaczone, na wszystkie pytania dostałam odpowiedź. Jestem pewna, że do niego wrócę.

 • E
  Lokalizacja: Intima ClinicUsługa: wizyta ginekologiczna, USG

  Pan Dr.Basta lekarz jak z "Na dobre i na złe":)) Miły ,sympatyczny,z poczuciem humoru ,ale i z szacunkiem.Rozwiał moje lęki i wątpliwosci.( menopauza)Kompetentny z duża wiedzą i nowoczesnymi możliwościami diagnostyki .Gabinet cudo ,wizyta w przystępnej cenie.Panie Doktorze życzę wielu sukcesów i zostaję pod Pana opieką do mojej bardzo póżnej starości!!

 • M
  Lokalizacja: Intima ClinicUsługa: Ciąża

  Bardzo dobry lekarz, prowadził moją ciążę od początku. Przeprowadził różne badania, ale zawsze wszystko dokładnie tłumaczył tak, że czułam się bezpiecznie i byłam pewna, że moje dziecko jest zdrowe. Poza tym klinika jest wspaniała. Cieszę się, że tam trafiłam. Polecam z czystym sumieniem.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Intima ClinicUsługa: wizyta ginekologiczna, USG

  Najlepszy ginekolog jakiego spotkałam. Jest osobą posiadającą ogromną wiedzę ginekologiczną jak i psychologiczną. Lekarz z którym można śmiało porozmawiać o wszystkim co nas nurtuje w tej sferze. Potrafi dać wskazówki aby życie partnerskie układało się jeszcze lepiej.
  W Dziewczyny to naprawdę Świetny Ginekolog!