Rejestracja bezpośrednia przez stronę internetową intimaclinic.pl . W tro­sce o naj­wyż­szą jakość usług, zapew­niam pełną dyskrecję , komfort i profesionalną obsługę . W razie… więcej

Adresy i cenniki usług

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
152 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • M
  Lokalizacja: Intima ClinicUsługa: PCOS

  Świetny lekarz! :) Pan doktor jest bardzo sympatyczny i wesoły, z ogromną empatią i zrozumieniem. Pierwszy, który tak dokładnie mnie wysłuchał i nie zbagatelizował moich objawów PCOS tylko dlatego, że nie chcę mieć już więcej dzieci :) Pierwszy rownież, który mając na uwadze fakt, że mój organizm nie toleruje żadnej antykoncepcji hormonalnej, (ktorą probowano mnie do tej pory leczyć) omówił inny sposób leczenia. U Pana doktora odzyskałam nadzieję, że jednak nie jestem tak beznadziejnym przypadkiem, którego nie da się wyleczyć :) Szkoda, że Pan doktor nie ma gabinetu w Anglii ale do takiego lekarza warto pokonać każdą odległość :)

 • L
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Intima ClinicUsługa: wizyta ginekologiczna, USG

  U Pana doktora bylam dopiero drugi raz i chociaz nie zdisgnozowalismy jeszcze mojego problemu to widze zupelnie inne podejscie niz u lekarzy u ktorych do tej pory bylam. Bardzo dokladne badanie, wywiad i rozwazanie roznych scenariuszy, a nie leczenie na slepo. Poza tym bardzo kulturalny czlowiek, z bardzo dobrym podejsciem do pacjentki, profesjonalny ale zarazem bardzo sympatyczny, wprowadza bezstresowa atmosfere. Wizyta moze nie kosztuje malo ale wiem za co place.

 • J
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Intima ClinicUsługa: wizyta ginekologiczna, USG

  Bardzo merytorycznie. Odpowiada dokładnie na wszystkie pytania i wątpliwości. Miły i nie ma się poczucia skrępowania. Badanie było bezbolesne za co ogromny plus, bo tego zawsze obawiam się na wizycie u ginekologa. Dopytuje dokładnie o wszystko. Gabinet też na plus, nowy sprzęt. Naprawdę polecam.

 • S
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Intima ClinicUsługa: Wizyta ginekologiczna + USG

  Wielu lekarzy, których spotkałam na swojej drodze dawało mi wrażenie, że każda wizyta to ogromny pośpiech. Zawsze jakoś stresowało mnie to i sprawiało, że nie czułam się dobrze na wizytach u lekarza… Nie ma nic gorszego niż ginekolog, który najzwyczajniej w świecie pokazuje Ci, ze zaraz po tobie jest kolejka innych osób, zabookowanych po 15 min każda. Właśnie to zupełnie nowe dobre, powolne i pełne zrozumienia podejście sprawiło, że po pierwszej wizycie u doktora Basty już nigdy nie zmieniłam mojego ginekologa. Doktor Basta poświeca mi zawsze tyle czasu ile potrzebuję, wszystko tłumaczy dokładnie i odpowiada na wszystkie moje skomplikowane pytania. Bardzo dziękuję za mega podejście!

 • K
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Intima ClinicUsługa: wizyta ginekologiczna, USG

  Do doktora trafiłam ze złymi wynikami cytologii. Doktor przeprowadził dodatkowe badania, takie dokładne sprawdzanie szyjki macicy pod mikroskopem. Okazało się, że zmiany nie są rakowe. Dostałam odpowiednie leczenie. Teraz wyniki cytologii są już dobre, a Pan doktor jest moim bohaterem. Nigdy w życiu tak się nie bałam, a on nie dość, że mnie uratowała to jeszcze na każdym etapie potrafił uspokoić.

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Intima ClinicUsługa: wizyta ginekologiczna, USG

  Od wielu lat moja miesiączka płatała mi figle. Raz była co miesiąc, raz co dwa, a kilka razy nawet co tydzień. W ten sposób trafiłam w wyszukiwarce na hasło "dobry ginekolog Kraków", takim sposobem odnalazłam doktora Tomasza Bastę. Ma świetne opinie i to co najważniejsze jest prawdą. Od razu zastosował u mnie odpowiednią terapię. Teraz mam okres regularnie.

 • K
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Intima ClinicUsługa: leczenie endometriozy

  Zawsze marzyłam o dziecku, ale wydawało się to niemożliwe z powodu mojej endometriozy. Wtedy trafiłam do Doktora Tomasza Basty i okazało się, że jest nadzieja :) Przeprowadził laparoskopowe usuwanie zmian, a ja dzisiaj jestem w czwartym miesiącu ciąży i szczęśliwa.

 • O
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Intima ClinicUsługa: usunięcie mięśniaków macicy

  Wiele lat leczyłam się tam gdzie nie trzeba. W końcu trafiłam do lekarza, do którego powinnam trafić od razu czyli do doktora Tomasza Basty. Niestety ze względu na długi czas nieodpowiedniego leczenia mojego mięśniaka, trzeba było usunąć już część macicy. Plus sprawy jest taki, że nie skończyło się to żadnymi komplikacjami, a ja dzisiaj cieszę się zdrowiem. Do doktora Basty chodzę już pół roku i wiem, że nie zamienię go już na żadnego innego ginekologa. Bardzo polecam!

 • Opinia z dnia 19-02-18 została usunięta ze względu na zgłoszone nadużycie.

  Dowiedz się więcej

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Intima ClinicUsługa: wizyta ginekologiczna, USG

  Bardzo troskliwy, ciepły, miły. Po prostu lekarz na medal. Dojeżdżam do niego specjalnie z Nowego Targu, ale wiem, że warto. Panie Tomaszu - ogromne 5 za wspaniałą opiekę lekarską!

Pytania pacjentów (236)

Martwisz się swoim zdrowiem?

Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

Zadaj pytanie naszym specjalistom

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Rejestracja bezpośrednia przez stronę internetową intimaclinic.pl .


  W tro­sce o naj­wyż­szą jakość usług, zapew­niam pełną dyskrecję , komfort i profesionalną obsługę . W razie koniecz­no­ści, zapew­niam stały kontakt telefoniczny z moja osobą oraz cią­głość lecze­nia w warun­kach szpi­tal­nych i opiekę okołoporodową.

  Doktor Tomasz Basta jest specjalistą w zakresie ginekologii i położnictwa oraz ginekologii plastycznej .
  W 2004 roku Ukończył Uniwersytet Jagielloński Collegium Medicum na wydziale Lekarskim , otrzymując prawo wykonywania zawodu. W 2012 Uzyskał tytuł specjalisty z Ginekologii i Położnictwa i od tego czasu poświęcił się kolejnej specjalności – Ginekologii Plastycznej która rozwija do dziś . Doktorat uzyskał w Klinice CMUJ w Krakowie . Doświadczenie zawodowe nabywał na Oddziale Ginekologii i położnictwa w Szpitalu Miejskim Specjalistycznym im. Gabriela Narutowicza w Krakowie , Oddziale Klinicznym Ginekologii Onkologicznej Centrum Onkologii prof. Franciszka Łukaszczyka w Bydgoszczy oraz Oddziale Klinicznym Endokrynologii Ginekologicznej Uniwersytetu Jagiellońskiego Collegium Medicum w Krakowie . Jego kompetencje potwierdzają liczne certyfikaty, odbyte szkolenia w kraju i zagranica jak również publikacje naukowe, których jest autorem lub współautorem. W Klinice SCM doktor Tomasz Basta specjalizuje się w ginekologii plastycznej i estetycznej .Odbywając w tym kierunku szereg szkoleń .
  Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Ginekologii Estetycznej i Rekonstrukcyjnej (PTGEiR) i Polskiego Towarzystwa Ginekologii Plastycznej ( PTGP) w którym piastuje stanowisko prezesa Sądu Lekarskiego.

  „Doktor Tomasz Basta jest lekarzem, który umiejętnie łączy szeroką wiedzę medyczną i doświadczenie zawodowe z sympatycznym, otwartym podejściem do pacjentek i ich problemów. W licznych pozytywnych komentarzach na jego temat, pacjentki chwalą jego cierpliwość w odpowiadaniu na pytania, delikatność i takt. Zaznaczają, że dr Tomasz Basta od pierwszej chwili wzbudza zaufanie, co ma przecież duże znaczenie w przypadku tak intymnych problemów.”


  Usługi z zakresu: Ginekologia plastyczna , Ginekologia estetyczna, Endokrynologia ginekologiczna , Położnictwo i ginekologia . Ginekologia operacyjna - małoinwazyjna ( laparoskopia i hysteroskopia ) . Laseroterapia ginekologiczna.

  Ginekologia Plastyczna :
   Labioplastyka – plastyka warg sromowych większych i mniejszych od 3500zł
   Waginoplastyka - plastyka ścian pochwy i krocza, szczególnie po obrażeniach poporodowych
   Pomniejszanie średnicy wejścia do pochwy,od 2500zł
   Plastyka  poporodowych uszkodzeń krocza, od 2500zł
   Clitoroplastyka - to uwypuklenie ukrytej pod fałdami skóry części łechtaczki w celu poprawy jakość doznań.
   Augmencja - powiekszenie punktu G - by poprawić kobiecie jakość doznań. od 800zł
   Hymenoplastyka – rekonstrukcja błony dziewiczej od 1500zł
   Hymenotomia- usunięcie lub naciecie błony dziewiczej od 1000zł
   Leczenie wysiłkowego nietrzymania moczu ( laser , TOT ) od 1500zł
   Usuwanie wad wrodzonych narządów płciowych

  Ginekologia estetyczna /leaseroerapia
   Leczenie wysiłkowego nietrzymania moczu ( laser , TOT ) od 1500zł
   Obkurczenie i ujędrnienie pochwy od 1500zł
   Modelowanie i rewitalizacja warg sromowych od 500zł
   Wybielanie warg sromowych i okolic intymnych od 500zł
   Obkurczenie (zmniejszenie) objętości warg sromowych mniejszych od 500zł
   Wypełnienie ( zwiekszenie) objętości warg sromowych wiekszych od 800zł
   Usuwanie laserowe : dysplazji szyjki macicy , nadżerek , polipów szyjki od 500zł
   Redukcja rozstępów , usuwanie blizn i przebarwień od 500zł


  Szczegółowe informacje www.tomaszbasta.pl

Specjalizacje

 • Położnictwo i ginekologia
 • Ginekologia estetyczna
 • Seksuologia

Ukończone szkoły

 • Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego

Publikacje

 • http://www.miastokobiet.pl/anatomia-orgazmu/
 • http://sekcje-specjalne.dziennikpolski24.pl/zdrowi...
 • https://www.estheticon.pl/chirurdzy/tomasz-basta
 • "Rola witaminy A i witaminy E w zachowaniu się śródnabłonkowej neoplazji szyjki macicy (CIN) "T. Basta, R. Jach, J. Streb, W. Hosiawa, I. Gawron
 • "Analiza typu histologicznego i stopnia zaawansowania klinicznego raka szyjki macicy jako czynników prognostycznych wśród kobiet leczonych w Klinice Ginekologii i Onkologii UJ CM w latach 2001-2014."Tomasz Basta, Iwona Gawron, Krzysztof Mirocki, Dorota Babczyk, Robert Jach.
 • "Antykoncepcja hormonalna w wybranych chorobach autoimmunologicznych." Anna Matyszkiewicz, Robert Jach, Agnieszka Rajtar-Ciosek, Tomasz Basta.
 • "Ciąża u pacjentek z kardiomyopatią - opis przypadków." Hubert Huras, Małgorzata Zembala-Szczerba, Krzysztof Rytlewski, Paweł Krawczyk, Tomasz Basta, Robert Jach.
 • "Występowanie HPV DNA u partnerów seskualnych kobiet ze sródnabłonkową neoplazją szyjki macicy- CIN i wczesnoinwazyjnym rakiem szyjki macicy."
 • "Zachowanie się zmian o charakterze subklinicnzej infekcji HPV (SPI), śródnabłonkowej neoplazji szyjki macicy (CIN) 1 i 2. Badania prospektywne obserwacyjne."
więcej

Nagrody i wyróżnienia

 • MEDIM — Nowo­cze­sne tech­no­lo­gie w histe­ro­sko­pii dia­gno­stycz­nej i operacyjnej
 • MEDIM — Zawan­so­wane tech­niki lapa­ro­sko­powe — histerektomia
 • Gyne­Care Pro­lift — Ope­ra­cyjne lecze­nie zabu­rzeń sta­tyki narządu rodnego
 • http://kongres-ptgp.pl/prelegenci
więcej

Znajomość języków

 • polski
 • angielski

Staże

 • Centrum Onkologii im. prof. F. Łukaszczyka w Bydgoszczy
 • Centrum Szkolenia Laserotrapii Asclepion - Jena Niemcy

Certyfikaty