Umów wizytę Zapytaj lekarza
2 441 odwiedzin w ciągu 30 dni

Rejestracja bezpośrednia przez stronę internetową intimaclinic.pl . W tro­sce o naj­wyż­szą jakość usług, zapew­niam pełną dyskrecję , komfort i profesionalną obsługę . W razie… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
177 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • B
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Intima Clinic

  Miałam strasznie bolesne miesiączki i dopiero doktor Basta przepisał mi odpowiednie tabletki, które pozwoliły pozbyć się bólu. W końcu czuję się dobrze przez cały miesiąc, a nie tylko 21 dni! :)

 • Z
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Intima Clinic

  Bardzo chciałam zajść w ciążę, ale przeszkadzał mi w tym skutecznie zespół policystycznych jajników, z którymi nikt nie potrafił sobie poradzić. Udało się to dopiero doktorowi Baście. Dziś mam trzymiesięczną córeczkę :)

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Intima Clinic

  Dwa lata starałam się o dziecko i efekty były wciąż żadne. Byłam w tym czasie u trzech lekarzy i wtedy powiedziałam sobie “do czterech razy sztuka”. Nie mogłam przecież poddać sie przy trzecim! Tak poznałam Pana doktora Bastę i po kilku miesiącach terapii leczenia zespołu policystycznych jajników zaszłam w ciążę. Jestem Panu niezwykle wdzięczna :)

 • K
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Intima Clinic

  Do tego lekarza trafiłam z problemem nietrzymania moczu. Polecam każdej kobiecie, która wie jaki to wstyd i którą spotkało coś podobnego. Dziewczyny nie ma co się męczyć :))) Panie doktorze, bardzo dziękuję, że mnie Pan zachęcił i, że zmienił Pan moje życie!

 • J
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Intima Clinic

  Miałam problem z odczuwaniem przyjemności przy współżyciu z moim mężem. Najpierw poszłam do seksuologa, ale nie bardzo to pomogła i dlatego zaczęłam szukać pomocy u lekarza. W internecie przeczytałam dużo dobrych opinii o doktorze Tomaszu Baście i okazało się to być strzałem w 10! On od razu zalecił plastykę łechtaczki. Okazało się, że taka drobna poprawka zmieniło wszytko! Z moim mężem przeżywamy dziś drugą młodość ;)

 • D
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Intima Clinic

  Byłam na pierwszych badaniach prenatalnych u tego lekarza i od razu wiedziałam, że to właśnie on przeprowadzi mnie przez moją ciążę. Super specjalista - świetny człowiek. Mało kogo na prawdę polecam - wiadomo jak to jest ze specjalistami różnego typu, a Pana doktora Tomka Bastę zawsze polecam z ręką na sercu :))

 • P
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Intima Clinic

  Byłam przerażona, gdy okazało się, że mam torbiel na jajniku. Reakcja mojego lekarza, który mnie wtedy prowadził wcale nie sprawiła, że poczułam się lepiej, a dokładnie przeciwnie. Koleżanka z pracy poleciła mi Pana doktora i tak trafiłam do niego pierwszy raz. To było dwa lata temu, a Pan doktor jest wciąż moim ginekologiem i wcale nie planuję żadnej zmiany :)

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Witam, po kolejnej wizycie u dr Tomasza przekonuję się,że jest wart wszystkich pieniędzy. Jak zawsze miły, cierpliwie odpowiada na pytania, pacjentka czuje się ważna i zaopiekowana. Polecam z całego serca.

 • K
  Lokalizacja: Intima Clinic

  Polecam 100% ! Dr Tomasz Basta jest nie tylko wspaniałym lekarzem ale i wyrozumiałym i cierpliwym człowiekiem. W gabinecie czuje się pełnaąakceptację i empatię. To cechy wyjątkowego lekarza. Na każde pytanie otrzymałam odpowiedź. Jeszcze raz polecam !

 • S
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Intima Clinic

  Polecam! Zaczęło się od problemu nietrzymania moczu, a później dwie ciąże miałam prowadzone u tego lekarza. Jestem bardzo zadowolona.. Dlaczego? Bardzo dobre podejście do pacjenta, wszystko dopięte na ostatni guzik, każde badanie praktycznie zapewnione na miejscu. A doktor Basta dzisiaj mój ulubiony lekarz! Bardzo troskliwy i dokładnie objaśniający każdy problem.

Pytania pacjentów (278)

Martwisz się swoim zdrowiem?

Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

Zadaj pytanie naszym specjalistom
 • Pytanie dotyczące wkładka domaciczna

  Interesuje mnie założenie wkładki dla nieródek. Jakie są u państwa rodzaje oraz w jakiej cenie ? (500zł każda ?)
  Czy trzeba mieć przy sobie wynik ostatniej cytologii ? W którym dniu cyklu należy przyjść na założenie ?

  Dziękuję za odpowiedź
  Pozdrawiam
  Elżbhieta S.

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  Tomasz Basta

  Ceny wkładek kształtują się między 600 a 1200zł w zależności od rodzaju i od tego czy wkładka hormonalna , czy miedziana . Tak należy mieć ze sobą cytologię ( ważna 1 rok ) oraz wymaz z pochwy. Wkłądkę należy założyć w trakcie miesiączki. Pozdrawiam

 • Po przecięciu skóry na udzie przy gojeniu utworzył się bliznowiec, następnie wyciął go chirurg ogólny, zszył i w trakcie gojenia ponownie pojawił się bliznowiec. Jest jakaś możliwość pozbycia sie go ?

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  Tomasz Basta

  Mozna spróbować oszczyknąć go ( I-PRF ) fibryną bogatopłytkową

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Rejestracja bezpośrednia przez stronę internetową intimaclinic.pl .


  W tro­sce o naj­wyż­szą jakość usług, zapew­niam pełną dyskrecję , komfort i profesionalną obsługę . W razie koniecz­no­ści, zapew­niam stały kontakt telefoniczny z moja osobą oraz cią­głość lecze­nia w warun­kach szpi­tal­nych i opiekę okołoporodową.

  Doktor Tomasz Basta jest specjalistą w zakresie ginekologii i położnictwa oraz ginekologii plastycznej .
  W 2004 roku Ukończył Uniwersytet Jagielloński Collegium Medicum na wydziale Lekarskim , otrzymując prawo wykonywania zawodu. W 2012 Uzyskał tytuł specjalisty z Ginekologii i Położnictwa i od tego czasu poświęcił się kolejnej specjalności – Ginekologii Plastycznej która rozwija do dziś . Doświadczenie zawodowe nabywał na Oddziale Ginekologii i położnictwa w Szpitalu Miejskim Specjalistycznym im. Gabriela Narutowicza w Krakowie , Oddziale Klinicznym Ginekologii Onkologicznej Centrum Onkologii prof. Franciszka Łukaszczyka w Bydgoszczy oraz Oddziale Klinicznym Endokrynologii Ginekologicznej Uniwersytetu Jagiellońskiego Collegium Medicum w Krakowie . Jego kompetencje potwierdzają liczne certyfikaty, odbyte szkolenia w kraju i zagranica jak również publikacje naukowe, których jest autorem lub współautorem. W Klinice SCM doktor Tomasz Basta specjalizuje się w ginekologii małoinwazyjnej z zakresu laparoskopii i histeroskopii , gdzie ma przyjemność operować ze swoim wielkim nauczycielem dr. Andrzej Wojtyś , wybitnym specjalistą z zakresu endoskopowych technik operacyjnych . Od 2010r zajmuje się ginekologią plastyczną i estetyczną oraz innowacyjnymi metodami leczenia nietrzymania moczu i zaburzeń statyki narządu rodnego .
  W 2017 roku doktor Tomasz Basta stworzył INTIMA CLINIC w której rozwija ginekologię plastyczną i estetyczną i realizuje swoje badania naukowe z zakresu nowoczesnych małoinwazyjnych technik zabiegowych w zakresie nietrzymania moczu i zaburzenia statyki narządu rodnego u Kobiet . Rozwija ginekologię holistyczną poprzez interdyscyplinarne podejście do Kobiety wymagającej rozwiązania jej problemów z zakresu ginekologii , urologii, ginekologi plastycznej i estetycznej , seksuologii i psychologii , diabetologii, endokrynologii , chirurgii.

  Jest członkiem zarządu Polskiego Towarzystwa Ginekologii Plastycznej i Rekonstrukcyjnej ( PTGPiR) w którym piastuje równie stanowisko prezesa Sądu Lekarskiego.

  „Doktor Tomasz Basta jest lekarzem, który umiejętnie łączy szeroką wiedzę medyczną i doświadczenie zawodowe z sympatycznym, otwartym podejściem do pacjentek i ich problemów. W licznych pozytywnych komentarzach na jego temat, pacjentki chwalą jego cierpliwość w odpowiadaniu na pytania, delikatność i takt. Zaznaczają, że dr Tomasz Basta od pierwszej chwili wzbudza zaufanie, co ma przecież duże znaczenie w przypadku tak intymnych problemów.”


  Usługi z zakresu: Ginekologia plastyczna , Ginekologia estetyczna, Endokrynologia ginekologiczna , Położnictwo i ginekologia . Ginekologia operacyjna - małoinwazyjna ( laparoskopia i hysteroskopia ) . Laseroterapia ginekologiczna.

  Ginekologia Plastyczna :

   Labioplastyka – plastyka warg sromowych większych i mniejszych od 4000zł
   Waginoplastyka - plastyka ścian pochwy i krocza, szczególnie po obrażeniach poporodowych
   Pomniejszanie średnicy wejścia do pochwy,od 3000zł
   Plastyka  poporodowych uszkodzeń krocza, od 3000zł
   Clitoroplastyka - to uwypuklenie ukrytej pod fałdami skóry części łechtaczki
  w celu poprawy jakość doznań.
   Hymenoplastyka – rekonstrukcja błony dziewiczej od 2000zł
   Hymenotomia- usunięcie lub naciecie błony dziewiczej od 1000zł
   Leczenie wysiłkowego nietrzymania moczu ( laser , TOT ) od 1500zł
   Usuwanie wad wrodzonych narządów płciowych

  Ginekologia estetyczna /leaseroerapia

   Leczenie wysiłkowego nietrzymania moczu ( laser , TOT ) od 1500zł
   Obkurczenie i ujędrnienie pochwy od 1500zł
   G-shot lub O-shot w celu zwiększenia doznań ( PRP lub iPRF ) - 1200zł
   Modelowanie i rewitalizacja warg sromowych od 500zł
   Wybielanie warg sromowych i okolic intymnych od 500zł
   Obkurczenie (zmniejszenie) objętości warg sromowych mniejszych od 500zł
   Wypełnienie ( zwiekszenie) objętości warg sromowych wiekszych od 800zł
   Augmencja - powiekszenie punktu G - by poprawić kobiecie jakość doznań. od 800zł
   Usuwanie laserowe : dysplazji szyjki macicy , nadżerek , polipów szyjki od 500zł
   Redukcja rozstępów , usuwanie blizn i przebarwień od 500zł


  Szczegółowe informacje:
  www.intimaclinic.pl
  www.tomaszbasta.pl

Specjalizacje

 • Położnictwo i ginekologia
 • Ginekologia estetyczna
 • Seksuologia

Ukończone szkoły

 • Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego
 • Laseroterapia w Ginekologii Jena - Niemcy

Publikacje

więcej

Nagrody i wyróżnienia

 • MEDIM — Nowo­cze­sne tech­no­lo­gie w histe­ro­sko­pii dia­gno­stycz­nej i operacyjnej
 • MEDIM — Zawan­so­wane tech­niki lapa­ro­sko­powe — histerektomia
 • Gyne­Care Pro­lift — Ope­ra­cyjne lecze­nie zabu­rzeń sta­tyki narządu rodnego
 • http://kongres-ptgp.pl/prelegenci
 • http://pytanienasniadanie.tvp.pl/34254110/hpv-wirus-ktory-moze-powodowac-raka
 • http://pytanienasniadanie.tvp.pl/37494036/zespol-policystycznych-jajnikow-objawy-i-leczenie
więcej

Znajomość języków

 • polski

Staże

 • S.M.S. im. Gabriela Narutowicza
 • Centrum Onkologii im. prof. F. Łukaszczyka
 • Klinika Endokrynologii Ginekologicznej i Ginekologii Szpitala Uniwersyteckiego
 • Centrum Szkolenia Laserotrapii Asclepion - Jena - Niemcy
więcej

Certyfikaty