Dr n. med.

Teresa Stelmasiak verifiedCreated with Sketch.

Alergolog, Internista

Adresy i kontakt

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • ALERGOLOG z WIELOLETNIM DOŚWIADCZENIEM w LECZENIU DZIECI I DOROSŁYCH. Dokotorat i trzy specjalizacje: 2-go stopnia z alergologii oraz 1-go i 2-go z chorób wewnętrznych. Rozległa praktyka alergologiczna w Polsce i za granicą. Stypendystka w Oddziale Alergologii i Immunologii Klinicznej Uniwersyteckiego Szpitala w Pamplonie, w Hiszpanii oraz w Oddziale Alergologii Kliniki Immunologii Królewskiego Szpitala Klinicznego w Kopenhadze, w Danii. Inicjatorka i założycielka Centrum Alergologii i pierwszego w regionie Oddziału Alergologii w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym w Lublinie, i ich wieloletni Ordynator. Konsultant Wojewódzki ds. Alergologii dwóch kadencji.
  KIEROWNIK SPECJALIZACJI Z ALERGOLOGII WIELU LEKARZY ALERGOLOGÓW Z REGIONU. Członek EUROPEJSKIEJ AKADEMII ALERGOLOGII I IMMUNOLOGII KLINICZNEJ ( EAACI) oraz Europejskiego Towarzystwa Pulmonologicznego (ERS).
  Autorka kilkudziesięciu publikacji naukowych, licznych wykładów i referatów na zjazdach, konferencjach i seminariach z dziedziny alergologii.
  Organizator i wykładowca na wielu kursach specjalizacyjnych z alergologii.
  Regularny udział w polskich i międzynarodowych kongresach alergologicznych, również Kopenhaga 2014.
  ANGIELSKI, ROSYJSKI, HISZPAŃSKI

Pytania od pacjentów

Ten lekarz nie odpowiedział jeszcze na żadne pytanie

Martwisz się swoim zdrowiem?

Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

Zadaj pytanie naszym specjalistom

Brak opinii

dr n. med. Teresa Stelmasiak nie ma jeszcze opinii. Dodaj pierwszą.

Dodaj własną