Adresy i cenniki usług

 • Gabinet Lekarski

  Kopernika 30
  10-513 Olsztyn, warmińsko-mazurskie

  Ten lekarz nie umawia jeszcze wizyty przez Internet na ZnanyLekarz.pl

  Zostaw swojego e-maila, a poinformujemy Cię kiedy będziesz mógł się umawiać online u tego lekarza.

Ocena pacjentów

Dodaj własną opinię
5

Ogólna ocena
5 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • Bardzo dobry lekarz ktury umie podejmować szybko decyzję jak i co leczyć dokładna w badaniach i w diagnozach bardzo szczegulowa

 • Bardzo konkretna, zaangażowana i dokładna lekarka. Miła, uprzejma, rozgadana. Bardzo szczegółowo przeprowadza wywiad lekarski, rozmawia z pacjentami i rodzicami, dokładnie tłumaczy co, jak, dlaczego. Jestem bardzo zadowolona z wizyt. Ostatnio trzymała mnie w gabinecie 2h żeby wykonać dokładne badania i dostosować leczenie.

 • Udaliśmy się do pani doktor z 4-letnią córką, obrzęk stawu skokowego. Super wywiad, bardzo dokładne badanie a sama wizyta trwała chyba z 40 minut. Bardzo dobre podejście i znakomita wiedza, mimo wieku pani doktor. Otrzymalismy obszerna listę zalecen i badań do wykonania. czekamy na wyniki. Polecam wszystkim pacjentom - prawdziwy lekarz. Niewielu teraz takich!

 • Rzeczywiście jest zakręcona, ale moim zdaniem, jest znakomitym lekarzem. Bardzo dobrze kojarzy,analizuje, pamięta każdego pacjenta, zawsze można na nią liczyć, porozmawiać, zapytać. Leczę u Pani Doktor Córkę, choć diagnoza nie jest stuprocentowa (bo niestety trudno o taką w przypadku rozpoczynających się chorób autoimmunologicznych) uważam, że jak na warunki olsztyńskie, jesteśmy otoczone najlepszą możliwą opieką. Na oddziale, którym kieruje nazywana jest przez młodych pacjentów olsztyńskim Dr Housem, bo rzeczywiście zanim dojdzie do odpowiedniego wniosku prowadzi wnikliwe dochodzenie :) Z czystym sercem polecam Panią Reumatolog.

 • Troszkę jest zakręcona i zawsze spóźniona. Gubi się w pacjentach i dokumentach, ale myśli, kojarzy i analizuje. Zależy jej, żeby pomóc. Lekarz z ludzką twarzą. Taki jest mój punkt widzenia. Bardziej znana jako pediatra.

Jesteś tym lekarzem?

166

Tylu pacjentów odwiedziło ten profil w ciągu ostatnich 30 dni

210

Tylu pacjentów wyszukuje miesięcznie lekarzy o tej specjalizacji w Twoim mieście

To Twój profil?
Przejmij go
Prezentowane dane pochodzą z: Rejestru Podmiotów Wykonujących Działalność Leczniczą, Centralnego Rejestru Lekarzy RP prowadzonego przez Naczelną Izbę Lekarską, Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej. Informacje zawarte w tych rejestrach są jawne i ogólnie dostępne.