Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Adres

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Ubezpieczenia akceptowane pod tym adresem

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Allianz

Compensa + 6 więcej


Gotówka, Karta płatnicza
Brak informacji o usługach i ich cenach

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych pulmonologów w pobliżu

Moje doświadczenie

Cennik

Brak informacji o usługach i cenach

Ten lekarz nie dodał jeszcze informacji o usługach i cenach.

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
7 opinii

A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Centrum Medyczne Damiana Wałbrzyska 46 Inny

Świetny specjalista - mądry lekarz, który traktuje pacjenta indywidualnie i patrzy na problem całościowo.


D
Użytkownik zweryfikowany

Wspaniały lekarz !!! Profesjonalista, który zawsze wszystko wyczerpująco wytłumaczy. Mam chorobę przewlekła, zaufałam Panu Doktorowi i ani razu nie miałam wątpliwości ze dobrze zrobiłam. Leczę sie od 5 lat i jest to pierwszy lekarz który tak potrafi monitorować moja chorobę, że udało się zejść do niskiej dawki sterydów (co żadnemu lekarzowi wcześniej się nie udało). Pan dr Przybyłowski ma bardzo dużo wiedzę i jest lekarzem jakich w Polsce powinno być jak najwięcej.
Dorota K-V


A
Użytkownik zweryfikowany

Mój ulubiony Pan Doktor :) zawsze na początku wizyty wita uśmiechem i pytaniem "co słychać? ". Przeprowadza dokladny wywiad, dopytuje o objawy i bez problemu zleca niezbędne badania. Oby takich lekarzy było jak najwięcej :) polecam!


E
Użytkownik zweryfikowany

Witam,trafiłam do pana doktora, bo musiałam szybko podjąć leczenie.Dzięki dobremu lekarzowi i wspaniałemu człowiekowi jakim okazał się pan dr T. Przybyłowski szybko postawiono mi diagnozę i mogłam wrócić do swojej rodziny, a było bardzo źle! Panie doktorze dziękuję z całego serca za Wielkie Serce, za profesjonalizm w swoim fachu, za pomoc.Przełożeni, koledzy lekarze mogą być dumni z takiego doktora. To bardzo dobry lekarz, wszystkim chorym życzę ,aby na swojej drodze spotykali takich lekarzy jak p.dr T.P. Elżbieta W.


D
Użytkownik zweryfikowany

Świetny specjalista. Udziela informacji na temat choroby w sposób zrozumiały i wyczerpujący. Bardzo sympatyczna osoba. Polecam.


P
Użytkownik zweryfikowany

Miły, przystępny, sprawia wrażenie profesjonalisty. Mam nadzieję, że nie pomylił się w diagnozie ( a przypadek dosyć ciężki) i zostanę stałą pacjentką Pana Doktora.


M
Użytkownik zweryfikowany

Pan Doktor jest w samym słowa znaczenia profesjonalistą polecam każdemu, konkretny w swoim fachu wszystkie diagnozy które postawił są trafne i nie zamieniłabym na innego - prowadzi mojego męża który jest po udarze i przeszedł dwa zatory płucne. Serdecznie dziękuje Monika Bocian

Ocena zmieniona przez moderatora na "neutralny".


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

Powiązane wyszukiwania