Tadeusz Mierzwa

Laryngolog

Adresy i kontakt

Ostatnia opinia

 • Bardzo dobry lekarz, miły sympatyczny, usunął naszemu synowi migdały, profesjonalista, takich jak on trzeba doceniać i cieszyć że mamy jeszcze takich lekarzy.

 • Pytania od pacjentów

  Ten lekarz nie odpowiedział jeszcze na żadne pytanie

  Martwisz się swoim zdrowiem?

  Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

  Zadaj pytanie naszym specjalistom

  Ocena pacjentów

  5

  Ogólna ocena
  19 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
  • Bardzo dobry lekarz, miły sympatyczny, usunął naszemu synowi migdały, profesjonalista, takich jak on trzeba doceniać i cieszyć że mamy jeszcze takich lekarzy.

  • P

   Dostałem się do doktora po przez cieknącą ciecz z ucha okazało się że było to perlakowe zapalenie ucha środkowego.Pan doktor operował mnie i jestem zadowolony operacje miałem 2 lata temu i od tamte pory ani raz nic nie ciekło z ucha

  • O

   WITAM JESTEM BYŁĄ PACJENTKĄ DOKTORA MIERZWY ZACHOROWAŁAM NA BARDZO RZADKA CHOROBĘ KTÓRA JEST TRUDNA DO DIAGNOZOWANIA ON POSTAWIŁ DOBRA DIAGNOZĘ A NAWET DOPROWADZIŁMNIE DO CAŁKOWITEGO WYLECZENIA SZPITALNEGO JESTEM WIĘC SKŁONNA DO UTWIERDZENIA SIE W PRZEKONANIU ŻE PAN DOKTOR JEST DOBRYM LEKARZEM POZDRAWIAM

   Ocena zmieniona przez moderatora na "dobry".

  • M

   4 lata temu przeszedłem operację plastyki przegrody nosowej. Zaraz po zabiegu wiedziałem, że coś jest nie tak, bo po usunięciu opatrunków jedna z dziurek nosowych była praktycznie niedrożna. Zgłosiłem to Mierzwie, a on stwierdził, że tak ma być. Ten sam temat poruszyłem przy zdejmowaniu szwów. Lekarz wepchnął mi do nosa specjalistyczne narzędzie, rozpychając część chrzęstną, po czym stwierdził, że przegroda jest prosta. Część chrzęstna jest za to tak s...(popsuta), że oddycham tylko przez jedną dziurkę. Druga jest zupełnie niedrożna. Ponadto nos jest zdeformowany z zewnątrz, bo po jego wspaniałym zabiegu wada zwiększa się z roku na rok. Mam teraz 20 lat i poszukuję genialnego specjalisty, bo ten niby wspaniały to ... który nie był w stanie przyznać się do błędu zaraz po zabiegu, a ja przez niego cierpię. Szczerze odradzam tego laryngologa.

   Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

  • O

   Od dziecka męczyły mnie nawrotowe, przewlekłe anginy, ale wszyscy lekarze proponowali mi poczekać na okres dojrzewania w którym miały niby się wchłonąć, a infekcje miały minąć. No i doszło do tego, że mając 18 lat pewnego roku wzięłam 20 różnych antybiotyków, a następnego ranka znowu budziłam się z anginą. Na szczęście znalazłam Pana Doktora, który w jednej chwili się zdecydował natychmiast wyciąć mi te obrzydliwe Migdały i tak oto od 5 lat normalnie żyję, oddycham i cieszę się zdrowiem :) Szkoda, że tyle musiałam na to czekać.
   Polecam!

  • G

   Chodziłam z krwotokami z nosa od jednego do drugiego laryngologa bez efektów, w końcu po przeczytaniu w/w opinii poszłam do Dr Mierzwy. Zalatwił sprawe od ręki i skutecznie. Mam wreszcie spokój, i jestem bardzo wdzięczna P. doktorowi !!! Polecam wszystkim .

  • X

   Pan dr Mierzwa zakończył moją ponad 20 letnią batalię o swobodne oddychanie. Mam 24 lata i całe życie miałem praktycznie niedrożny nos. Przeszedłem jego 4 operacje. Nie zliczę ilu odwiedziłem lekarzy i dopiero dr Mierzwa wiedział jak do tego podejść. Profesjonalista w każdym calu, przy tym grzeczny i uprzejmy. Ktoś wcześniej wspomniał, że mógłby jedynie zdyscyplinować lekarzy na swoim oddziale (dr Mierzwa jest bowiem ordynatorem) bo bywają bardzo niegrzeczni, ale to już pójdzie na minus konkretnych lekarzy zaraz... Dziękuję Panie Doktorze!!!

  • G

   Jak się leży na oddziale laryngologi nawet 2 dni bardzo łatwo zobaczyć który lekarz
   jest najlepszy,leżałam tydzień.Pan dr.Mierzwa jest najlepszym lekarzem w całych Kielcach.

  • G

   Przez kilka lat nękały mnie ciągłe anginy, do tego ból stawów i ogólne obniżenie odporności. Pan doktor od razu zdiagnozował, że problem tkwi w ropnych, gnijących migdałach podniebiennych, po których usunięciu zaczęłam wreszcie normalnie funkcjonować. Dodam, że kilku moich wcześniejszych laryngologów wykpiło moje podejrzenia o chorobliwości migdałków. Dziękuję p. doktorowi Mierzwie za to, że są jeszcze lekarze pasjonaci, lekarze profesjonaliści.

  • M

   Jestem pod opieka Pana doktora od prawie pięciu lat. Najlepszy lekarz! Stworzony do tej pracy i dla pacjentów. Jednakowo traktuje każdego pacjenta. Nie można powiedzieć złego słowa na jego temat. POLECAM:)