Adresy i cenniki usług

 • ul. Zagórska 20
  41-368 Kielce, świętokrzyskie

  Ten lekarz nie umawia jeszcze wizyty przez Internet na ZnanyLekarz.pl

  Zostaw swojego e-maila, a poinformujemy Cię kiedy będziesz mógł się umawiać online u tego lekarza.

Ocena pacjentów

Dodaj własną opinię
4.5

Ogólna ocena
24 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • Bardzo dobry lekarz, miły sympatyczny, usunął naszemu synowi migdały, profesjonalista, takich jak on trzeba doceniać i cieszyć że mamy jeszcze takich lekarzy.

 • P

  Dostałem się do doktora po przez cieknącą ciecz z ucha okazało się że było to perlakowe zapalenie ucha środkowego.Pan doktor operował mnie i jestem zadowolony operacje miałem 2 lata temu i od tamte pory ani raz nic nie ciekło z ucha

 • WITAM JESTEM BYŁĄ PACJENTKĄ DOKTORA MIERZWY ZACHOROWAŁAM NA BARDZO RZADKA CHOROBĘ KTÓRA JEST TRUDNA DO DIAGNOZOWANIA ON POSTAWIŁ DOBRA DIAGNOZĘ A NAWET DOPROWADZIŁMNIE DO CAŁKOWITEGO WYLECZENIA SZPITALNEGO JESTEM WIĘC SKŁONNA DO UTWIERDZENIA SIE W PRZEKONANIU ŻE PAN DOKTOR JEST DOBRYM LEKARZEM POZDRAWIAM

  Ocena zmieniona przez moderatora na "dobry".

 • 4 lata temu przeszedłem operację plastyki przegrody nosowej. Zaraz po zabiegu wiedziałem, że coś jest nie tak, bo po usunięciu opatrunków jedna z dziurek nosowych była praktycznie niedrożna. Zgłosiłem to Mierzwie, a on stwierdził, że tak ma być. Ten sam temat poruszyłem przy zdejmowaniu szwów. Lekarz wepchnął mi do nosa specjalistyczne narzędzie, rozpychając część chrzęstną, po czym stwierdził, że przegroda jest prosta. Część chrzęstna jest za to tak s...(popsuta), że oddycham tylko przez jedną dziurkę. Druga jest zupełnie niedrożna. Ponadto nos jest zdeformowany z zewnątrz, bo po jego wspaniałym zabiegu wada zwiększa się z roku na rok. Mam teraz 20 lat i poszukuję genialnego specjalisty, bo ten niby wspaniały to ... który nie był w stanie przyznać się do błędu zaraz po zabiegu, a ja przez niego cierpię. Szczerze odradzam tego laryngologa.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • Od dziecka męczyły mnie nawrotowe, przewlekłe anginy, ale wszyscy lekarze proponowali mi poczekać na okres dojrzewania w którym miały niby się wchłonąć, a infekcje miały minąć. No i doszło do tego, że mając 18 lat pewnego roku wzięłam 20 różnych antybiotyków, a następnego ranka znowu budziłam się z anginą. Na szczęście znalazłam Pana Doktora, który w jednej chwili się zdecydował natychmiast wyciąć mi te obrzydliwe Migdały i tak oto od 5 lat normalnie żyję, oddycham i cieszę się zdrowiem :) Szkoda, że tyle musiałam na to czekać.
  Polecam!

 • Chodziłam z krwotokami z nosa od jednego do drugiego laryngologa bez efektów, w końcu po przeczytaniu w/w opinii poszłam do Dr Mierzwy. Zalatwił sprawe od ręki i skutecznie. Mam wreszcie spokój, i jestem bardzo wdzięczna P. doktorowi !!! Polecam wszystkim .

 • a czy ktos byl moze u pana doktora z zatokami,dzieki z gory

 • Proszę o kontakt do tego doktora. Jaki jest kosz wizyty?

 • Pan dr Mierzwa zakończył moją ponad 20 letnią batalię o swobodne oddychanie. Mam 24 lata i całe życie miałem praktycznie niedrożny nos. Przeszedłem jego 4 operacje. Nie zliczę ilu odwiedziłem lekarzy i dopiero dr Mierzwa wiedział jak do tego podejść. Profesjonalista w każdym calu, przy tym grzeczny i uprzejmy. Ktoś wcześniej wspomniał, że mógłby jedynie zdyscyplinować lekarzy na swoim oddziale (dr Mierzwa jest bowiem ordynatorem) bo bywają bardzo niegrzeczni, ale to już pójdzie na minus konkretnych lekarzy zaraz... Dziękuję Panie Doktorze!!!

 • Jak się leży na oddziale laryngologi nawet 2 dni bardzo łatwo zobaczyć który lekarz
  jest najlepszy,leżałam tydzień.Pan dr.Mierzwa jest najlepszym lekarzem w całych Kielcach.

Jesteś tym lekarzem?

877

Tylu pacjentów odwiedziło ten profil w ciągu ostatnich 30 dni

880

Tylu pacjentów wyszukuje miesięcznie lekarzy o tej specjalizacji w Twoim mieście

To Twój profil?
Przejmij go