Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Adres

Naprawa 535, Naprawa
Gabinet Lekarza Rodzinnego.

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Brak informacji o usługach i ich cenach

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych lekarzy rodzinnych w pobliżu

Moje doświadczenie

Cennik

Brak informacji o usługach i cenach

Ten lekarz nie dodał jeszcze informacji o usługach i cenach.

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
10 opinii

R
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet Lekarza Rodzinnego.

Najwspanialszy lekarz pod słońcem. Patrzy holistycznie na pacjenta, bierze pod uwagę wszystkie czynniki, leczy przyczyny. Ma ogromny szacunek i podejście do pacjentów. Jest ciepły, troskliwy i skuteczny.


I
Użytkownik zweryfikowany

Podpisuję się pod wszystkimi dobrymi opiniami na temat doktora Liczko. Lekarz wszechstronny rozumiejący ludzki organizm i ludzką psychikę. Traktuje pacjentów indywidualnie i nie szczędzi czasu nikomu. Podczas wizyty miałam wrażenie, że pierwszy raz odwiedzam lekarza. Prawdziwego lekarza. Takiego, który słucha, bada, obserwuje i czyta między wierszami. Nie osądza pacjentów i nie krytykuje lecz współczuje i troszczy się. Doktor Liczko to lekarz absolutnie i pod każdym względem godny pochwały, który swoją pracę postrzega jako służbę a nie jako biznes. Pozdrawiam Doktora.

Izabela K.


E
Użytkownik zweryfikowany

Bardzo dobry lekarz,bardzo dobry człowiek. Ogromne doświadczenie co skutkuje trafionymi diagnozami. Po wizytach u kilku specjalistów trafiłam do p. dr Liczki, po kilku wizytach moja synowa jest zdrowa -Bardzo dziękuję za opiekę nad moją rodziną i polecam wszystkim zrezygnowanym.


P
Użytkownik zweryfikowany

Wysokiej klasy specjalista. Spędziłem pół roku na badaniach i chodzeniu po lekarzach aż trafiłem do doktora Liczko. Po dwóch wizytach problem zniknął. Lekarz ten nie tylko daje odpowiednie leki/stawia odpowiednie diagnozy ale także instruuje odnośnie zmiany stylu życia i ew. zmian w diecie. Dodatkowo ogromny podziw budzi jego podejście do pacjentów: czas, życzliwość i chęć pomocy. Nie jest to lekarz z kategorii "odbębniaczy" którzy jedyne co potrafią to wypisać antybiotyk.


A
Użytkownik zweryfikowany

Jestem pod ogromnym wrażeniem kompetencji doktora Liczko, świetnego specjalisty i wspaniałego człowieka. W moim przypadku diagnoza oparta na powiązaniu różnych dolegliwości umożliwia zastosowanie skutecznego leczenia. Doktor Liczko nawiązuje doskonały kontakt ze swoimi pacjentami, którzy czują się indywidualnie traktowani.Szanuje i rozumie pacjentów. Wszystkim życzę wyłącznie takich lekarzy, a Panu doktorowi dziękuję za dotychczasową troskliwą opiekę.


M
Użytkownik zweryfikowany

póki co pomoc Pana doktora w leczeniu atopowego zapelenia skóry naszej córki jest bardzo skuteczna, odpowiednia dieta oraz leczenie farakologiczne przynosza skutki, poza tym to bardzo miły człowiek


G

znakomity lekarz, jest w stanie zdiagnozować i wyleczyć do końca każdą chorobę, jedyna jego wada to, to że przepisuje worek leków niezależnie od tego na co jest się chorym


G

Najlepszy lekarz jakiego spotkałam, stara dobra szkoła - ciepły, cierpliwy, ma czas dla pacjenta, w pełni zaangażowany w to co robi i najważniejsze - POMAGA. Coś co dla innych lekarzy było niemożliwe do wyleczenia, z jego pomocą zostało wyleczone. Posiada ogromną wiedzę fachową i podejście do ludzi starszych i schorowanych. Polecam.


A

Fantastyczny lekarz! Podchodzi do pacjenta z pełnym zaangazowaniem i poświęceniem:) i co najwazniejsze..nie leczy tylko objawowo lecz bierze pod uwage cały organizm. Ma ogromną wiedze i powołanie do tego zawodu...
Polecam sredecznie!


P
Użytkownik zweryfikowany

Bardzo dobry specjalista. Zna się na tym co robi. Dodatkowo leczy żylaki i jest naprawdę dobry w tej specjalności. Polecam wszystkim chorym którzy cierpią na choroby żył.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie