Adresy i cenniki usług

 • Gabinet Lekarski

  Powstańców Śląskich 2 / 4, Krzyki
  53-333 Wrocław, dolnośląskie

  Ten lekarz nie umawia jeszcze wizyty przez Internet na ZnanyLekarz.pl

  Zostaw swojego e-maila, a poinformujemy Cię kiedy będziesz mógł się umawiać online u tego lekarza.

 • Gabinet Lekarski

  Goleszan 21 a/9, Krzyki
  52-340 Wrocław, dolnośląskie

Podobni lekarze, do których możesz umówić wizytę

Ocena pacjentów

Dodaj własną opinię
4

Ogólna ocena
12 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • jestem pacjentka Pana Doktora zarowno w Dublinie jak i we Wroclawiu. Bardzo przyjemne podejscie do pacjenta oraz ogromna wiedza. Podczas badania, podkrecania zamkow itd Pand Doktor jest niezwykle sprawny i delikatny takze kazda wizyta przebiega bez stresowo. Dodam jeszcze, ze za kazdym razem gdy na wizytach u innych lekarzy ( innych specjalizacji ) wspominam, ze Dr Chojnowski jest moim lekarzem wszyscy mowia, ze jestem w dobrych rekach. Takze widac, ze jest szanowany w srodowisku lekarskim. Bardzo poleam. Przepraszam za brak polskich znakow.

 • W końcu pozbyłam się żelastwa i ogumienia z moich zębów i nadeszła pora na podsumowanie leczenia. Doktor jest świetnym fachowcem, praca w gabinecie jest perfekcyjnie zorganizowana, dużym plusem jest zawsze punktualne przyjmowanie pacjentów. Najważniejsze jest jednak dla mnie to, że rezultat leczenia jest rewelacyjny. Z niezłego bałaganu panującego w moich zębach Doktor zrobił idealny porządek. Chciałabym być tak dobra w mojej pracy jak Doktor jest w swojej.

 • Wspaniały doktor, obsługa doskonała. Naprawdę polecam i zachęcam do leczenia właśnie u niego.
  Nie rozumiem nie podzielających mojego zdania ponieważ obsługa jest bardzo miła, a gabinet nowoczesny i dobrze wyposażony.

 • Do chwili obecnej myślałam, że może tylko ja mam takie odczucia co do leczenia u doktora Chojnowskiego, dlatego się nie wypowiadałam, tylko cierpliwie słuchałam pana doktora, ale widzę, że nie tylko ja mam takie wrażenia. Nie będę się rozpisywać, tylko potwierdzam dosłownie wszystko, co napisała moja poprzedniczka. Nie ma sensu powtarzać tego samego. Dodam jeszcze, że doktor i pani asystentka mają dziwny zwyczaj umazania pacjenta przy wyciskach, a potem nawet mu nie powiedzą, że jest ubrudzony, choć podczas rozmowy na pewno to widzą. Tak było ze mną i z innymi osobami, które powiedziały mi to w poczekalni. Leżąc z rozdziawioną paszczą widziałam chłopaka wychodzącego z gabinetu - niestety, nie mogłam mu powiedzieć, żeby się umył. Poza tym niemiłe i nieprofesjonalne jest przyjmowanie dwojga pacjentów w tym samym czasie w jednym gabinecie. Już nawet w wiejskiej przychodni były parawaniki między stanowiskami dentystycznymi w późnych latach 80 i nikt nikomu w obcą paszczę nie zaglądał. Jeśli ktoś ma cierpliwość i ważniejszy dla niego od efektów i partnerskiego traktowania pacjenta jest uśmiech pana doktora, to polecam.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • Nie jestem zadowolona z przebiegu leczenia u doktora Chojnowskiego. Nosze aparat już prawie 3 lata i prawie na każdej wizycie pytam doktora o plan dalszego leczenia i termin ściągnięcia aparatu w odpowiedzi słysząc tylko, ze jeszcze trzeba coś poprzesuwać. Na jednej wizycie ustawia środki po to by na kolejnej znów coś poprzesuwać i tak w kolko. Nie udziela konkretnych odpowiedzi, pytania zbywa wyświechtanymi formułkami. Zdarza się,że zamiast niego przyjmuje mnie inna pani doktor, która nie raczy się przedstawić i wyjaśnić swojej obecności (ta z kolei twierdziła,ze ponoszę aparat jeszcze góra pol roku- było to 11 miesięcy temu). Termin między kolejnymi wizytami jest coraz krótszy w związku z czym zostawiam pieniądze w gabinecie coraz częściej. Cena za wizytę podrożała z dnia na dzień o 50%. Nie polecam.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • Doktor Chojnowski to wysokiej klasy specjalista,który nie boi się nawet tzw.beznadziejnych przypadków,czego jestem przykładem.Ma cierpliwość do tłumaczenia pacjentowi wszystkich szczegółów i jest przy tym sympatyczny.Obecnie leczą się u Niego moje dzieci.Polecam wszystkim.

 • Jestem również pacjentką doktora w Dublinie i nie zgadzam się z opinią przedstawioną przez jedną z poprzednich osób. Doktor "przejął" moje leczenie rozpoczęte przez innego ortodontę , zostałam bardzo dokładnie poinformowana o przebiegu całej wizyty od sposobu mocowania łuku do zameczków ( druciki zamiast gumeczek) po informację że doktor jest w Dublinie tylko raz w miesiącu. Z każdej wizyty wychodzę w przekonaniu że trafiłam w bardzo fachowe ręce i jestem bardzo zadowolona ze zmiany lekarza . Tylko dzięki interwencji doktora Chojnowskiego nie straciłam zęba , w porę zostało zastosowane inne leczenie i wszystko jest w jak najlepszym porządku . Gorąco polecam

 • Byłam pacjentka dr Chojnowskiego juz dobrych pare lat temu a jednak aż do teraz ( mimo noszenia wyłącznie na dolnych zębach aparatu retencyjnego- b.silny odruch wymiotny uniemożliwił mi noszenie go na górnych zębach) ułożenie moich zębów nie zmieniło się. Wnioskuje z tego, ze zostałam sprawnie i skutecznie wyleczona. Nosilam aparat estetyczny więc także z tej przyczyny leczenie nie trwało bardzo krótko ale efekty są wspaniale i stabilne. Wydaje mi się, ze to jednak lekarz a nie pacjent podejmuje decyzje o zakończeniu leczenia i to on potrafi ten właściwy moment ustalić ( chociaż gdy przeczytałam kilka innych opinii wydało mi się, ze jest lub niektórzy chcieliby by było zgoła inaczej ,czytaj: by to pacjent decydował o osobie leczenia i jego zakończeniu... Zdecydowanie polecam!

 • Do doktora Chojnowskiego trafiłem po kilku latach leczenia i okazało się że jednak da się nawet w wieku 37 lat 'wydobyć' trójkę zatrzymaną.Miałem założony aparat stały przez około 2 lata,z przebiegu leczenia byłem zadowolony,wizyty wyznaczone zawsze odbywały się punktualnie,a w razie konieczności wizyty nieumówionej byłem przyjmowany bez problemu.Efekty leczenia są bardzo dobre oraz pozostają bez zmian.Praktyka doktora Chojnowskiego jest w 100% godna polecenia.Emil.

 • Do doktora Chojnowskiego trafiłam po kilku nieprzekonujących konsultacjach u innych ortodontów Długo wahałam się, czy jako dorosła osoba zdecydować się na leczenie. Doktor od razu rzeczowo ocenił i – co istotne- wycenił sytuację (nie były to relatywnie koszty wygórowane). Nie obiecywał cudów ale po 1,5 roku leczenia widzę,że zdziałał cuda! Samo noszenie aparatu i prostowanie zębów trudno nazwać przyjemnym . Ale efekty wynagradzają wszystkie dolegliwości. Ważne jest to, że wiem, po rozmowach z byłymi pacjentami dr Chojnowskiego, że efekty będą trwałe, i nie skończy się po roku powrotem do leczenia ( wiem, że takie przypadki zdarzają się u niektórych „specjalistów”). Tak więc cieszę się ,że zdecydowałam się na to leczenie i że trafiłam do tak znakomitego ortodonty. Doktor Chojnowski ze swoim maksymalnym profesjonalizmem a przy tym bardzo przyjaznym podejściem do pacjenta jest jak najbardziej godny polecenia.

Lekarz, do którego umówisz się na wizytę online

Jesteś tym lekarzem?

132

Tylu pacjentów odwiedziło ten profil w ciągu ostatnich 30 dni

1000

Tylu pacjentów wyszukuje miesięcznie lekarzy o tej specjalizacji w Twoim mieście

To Twój profil?
Przejmij go
Prezentowane dane pochodzą z: Rejestru Podmiotów Wykonujących Działalność Leczniczą, Centralnego Rejestru Lekarzy RP prowadzonego przez Naczelną Izbę Lekarską, Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej. Informacje zawarte w tych rejestrach są jawne i ogólnie dostępne.