Przewidywany czas odpowiedzi:

Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Adres

ul. Reymonta 50, Rybnik
Prywatne Gabinety Lekarskie

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Brak informacji o usługach i ich cenach

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych ginekologów w pobliżu

Moje doświadczenie

Cennik

Brak informacji o usługach i cenach

Ten lekarz nie dodał jeszcze informacji o usługach i cenach.

106 opinii pacjentów

Ogólna ocena

Wszystkie opinie się liczą. Specjaliści nie mogą zapłacić za zmianę lub usunięcie opinii. Dowiedz się więcej.
A
Użytkownik zweryfikowany

Doktor Chlubek to najlepszy lekarz na jakiego miałam szczęście trafić. A trafiłam zupełnie przypadkowo w 9 tygodniu ciąży kiedy to przyjechałam do szpitala z plamieniem, przerażona, że może coś grozić mojemu dziecku. Pan Doktor przyjął mnie bardzo miło chociaż widział mnie pierwszy raz w życiu, zbadał dokładnie, przedstawił sytuację i uspokoił. I już następnego dnia, zadzwoniłam i umówiłam się prywatnie na wizytę i tak zostało przez całą ciążę. W trakcie każdej wizyty czułam, że Pan Doktor bardzo przejmuje się moją ciążą, zawsze poświęcał mi dużo uwagi, tłumaczył wszystko kiedy miałam pytania, nigdy nie czułam, że się śpieszy, choć czekały inne pacjentki. Pod koniec ciąży kiedy trochę panikowałam, okazał się nie tylko wspaniałym ginekologiem ale i doskonałym psychologiem. Wszystkim kobietą które planują ciążę bardzo polecam Pana Doktora. Dla mnie świadomość, że ja i moja córeczka jesteśmy pod opieką dobrego lekarza, a przy okazji bardzo dobrego człowieka była bezcenna. Bardzo ważne jest też to, że ta opieka to nie były tylko wizyty, zawsze była możliwość zadzwonienia do Pana Doktora jeśli działo się coś niepokojącego. Jestem bardzo wdzięczna Panu Doktorowi za serce, które zawsze mi okazywał, za uśmiech którym witał mnie za każdym razem i który sprawiał, że człowiek od razu czuł się jakoś swobodniej.


K
Użytkownik zweryfikowany

na pewno nie jest to lekarz typowy. Nie jest to typ lekarza o którym się mówi-wypisywacz recept.Solidny, otwarty na różne metody leczenia, bierze pod uwagę inne dolegliwości i tak ustawia leczenie by nie zaszkodzić pacjentowi a także cirpliwy,cieoły i wyrozumiały. Oby takich więcej!


K
Użytkownik zweryfikowany

Witam czytające osoby. Z czystym sumieniem polecam Pana doktora. Niem mam zamiaru opowiadać tutaj jakie mam kobiece dolegliwości i problemy. Powiem tylko że odwiedziłam w życiu wiele gabinetów ginekologicznych, również ordynatorskich. Żaden z tych lekarzy nie wykazał takiego zainteresowania moim zdrowiem jak właśnie dr Chlubek. Leżałam też na oddziale u Pana doktora, gdzie również cały czas wykazywał zainteresowanie moim stanem zdrowia. Odpowiada na sms-y, odbiera telefony i w każdej chwili służy pomocą. Dziękuję Panie doktorze, oby więcej takich ludzi jak Pan, bo jest Pan przede wszystkim dobrym człowiekiem i bardzo poważnie podchodzi Pan do wykonywanego zawodu.


K
Użytkownik zweryfikowany

Karolina K.

Do szpitala trafiłam w zaawansowanej ciąży w stanie przedrzucawkowym - który zdiagnozowała Pani doktor Anna Krzak - Bieńkowska. W szpitalu czekał już na nas doktor Chlubek, który po zbadaniu mnie wszystko spokojnie mi wytłumaczył. Cesarkę zrobiono za 1,5h, bo doktor Chlubek nie chciał czekać dłużej i ryzykować i to była najlepsza decyzja, bo uratowała nam życie. Doktor Chlubek był bardzo miły i próbował mnie uspokajać i pocieszać żartami, co patrząc z perspektywy czasu naprawdę mi pomogło. Po porodzie odwiedził nas dwa razy i pytał o stan zdrowia syna.


K
Użytkownik zweryfikowany

Doktora polecam. Miałam zdiagnozowany stan zapalny byłam u innego lekarza, ale dopiero u pana dotkora stan zapalny został wyleczony ostatecznie w przeciągu paru dni dzięki dobrze dobranym lekom. Doktor wszystko tłumaczy w zrozumiały dla laika sposób, co nie tak i co trzeba zrobić, itd. Także nie jest milczący, nie jest arogancki. Za to bardzo delikatny i kulturalny ! Lekarz u którego nie czuje się dyskomfortu.


K
Użytkownik zweryfikowany

Z Panem Doktorem Chlubkiem pierwszy raz spotkałam się na sali porodowej w 2013 roku. Wtedy na świat przyszła moja córeczka Paulinka. Trzy tygodnie temu również mieliśmy okazję się spotkać również na sali porodowej podczas cesarskiego cięcia. Kiedy to na świat przyszły moje dwie córeczki: Alicja i Zuzanna. Kto wie może przy trojaczkach również się spotkamy:)
Dziękuje Panie Doktorze za fachową i profesjonalną opiekę oraz za bardzo sympatyczną atmosferę podczas porodów:)
Serdecznie pozdrawiam


E
Użytkownik zweryfikowany

Jestem po mojej pierwszej w życiu wizycie u ginekologa, miałam wielkie obawy i niepokój, chyba jak każda kobieta idąc do lekarza tej specjalizacji :)) Zdecydowałam się na Doktora Szymona Chlubka przez opinie zasłyszane od koleżanek i zawarte na tej stronie i nie żałuje tej decyzji!!! Jestem bardzo zadowolona. Profesjonalne i delikatne podejście Pana Doktora sprawiło, że nie czułam się skrępowana. Poświęcił mi dużo czasu, wszystko wytłumaczył i odpowiedział na każde moje pytanie, powoli i dokładnie. Polecam Doktora z czystym sumieniem! :)


A
Użytkownik zweryfikowany

Jest najlepszym !!! ginekologiem jakiego kiedykolwiek spotkałam.( a ze względu no moje kobiece choroby "przerobiłem" wielu ginekologów ) Doskonale zorganizowany, bardzo profesjonalny ! życzliwy! , sympatyczny i z poczuciem humoru. Mimo dużej ilości pacjentek nigdy nie okazujący zniecierpliwienia czy wyższości tak charakterystycznych dla innych lekarzy. Odpowiada spokojnie na wszelkie pytania przy czym masz poczucie, że wyczerpuje temat a nie tylko Cię zbywa jak inni. Prowadziłem u niego ciążę i po czasie wiem, że to doskonały wybór ;)


Użytkownik zweryfikowany

Również polecam tego lekarza. Prowadził moją ciąże i jak pojawiły się komplikacje szybko skierował mnie do szpitala. Dzięki temu urodziłam zdrowego, ślicznego synka. Do swej pracy podchodzi profesjonalnie. Bardzo dokładnie i delikatnie bada, za każdym razem ogląda dziecko na usg. Czasem jak mu na to czas pozwoli to im ma duże poczucie humoru. Poza tym jest człowiekiem spokojnym, opanowanym i do tego przemiłym. Co prawda był tylko częściowo przy moim porodzie, ale i tak czułam się bezpieczna. Postarał się o odpowiednią opiekę. Poród był wywoływany, przy tym długi i trudny. Owszem wolałabym by Doktor był do końca mojego porodu, ale zdawałam sobie sprawę, że nie jestem jedyną Jego pacjentką i on też musi wykonywać inne swoje obowiązki. Ten lekarz wzbudził moje zaufanie. Polecam


K
Użytkownik zweryfikowany

Jestem pacjentką pana doktora od 7 lat. Prowadził moje 2 ciąże, jestem pod wrażeniem jego profesjonalizmu a także wrażliwości i wielkiego taktu. Polecam każdej kobiecie szukającej dobrego fachowca a zarazem miłego człowieka


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

Powiązane wyszukiwania