Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Adres

Obrońców Getta 24, Grodzisk Mazowiecki
Terapeutika

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Brak informacji o usługach i ich cenach

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych fizjoterapeutów w pobliżu

Moje doświadczenie

O mnie

Wykształcenie Warszawski Uniwersytet Medyczny, mgr fizjoterapii Medyczne Studium Zawodowe nr 4 w Warszawie Ukończone kursy: PNF podstawowy Now...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • Uszkodzenia narządu ruchu
 • Zwyrodnienie stawów kręgosłupa
 • Choroby nerwowo-mięśniowe
Pokaż wszystkie leczone choroby

Specjalizacje

 • Rehabilitacja medyczna

Cennik

Brak informacji o usługach i cenach

Ten lekarz nie dodał jeszcze informacji o usługach i cenach.

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
14 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Terapeutika

Kilkuletnie próby wyleczenia bolesnego schorzenia przez kilku lekarzy ortopedów i neurologów nie przyniosły rezultatów. Terapia mgr Sylwii Sacherskiej przyniosła oczekiwany efekt po kilku sesjach. Ból to przeszłość .


T
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Terapeutika ból w okolicach bioder

Dzięki pani Sylwii o bólu mogłam zapomnieć (mam nadzieję, że na długo). Pełen profesjonalizm, a przede wszystkim bardzo dobre podejście do pacjenta. W tym gabinecie czułam, że terapeutę naprawdę interesuje mój problem i stara się pomóc. Pani Sylwia robi dokładny wywiad, informuje o podjętej terapii i cały czas modyfikuje sposób prowadzenie zabiegu.
Bardzo polecam.
Teresa W.


Użytkownik zweryfikowany

Pani Sylwia Sacherska to wzorcowy przykład bardzo dobrego Fizjoterapeuty, człowiek z dużą wiedzą i uczciwym podejściem do swego zawodu. Byłem pacjentem tej Pani i dziękuję za wszystko.
Pozdrawiam i życzę Pani sukcesów w życiu zawodowym oraz prywatnym.
Krzysztof.K


J
Użytkownik zweryfikowany

Pani Sylwia jest wspaniałym fizjoterapeutą, która potrafi doskonale słuchać potrzeb pacjentów i pomóc każdemu w indywidualny sposób. Jest osobą dla której praca jest pasją i w pełni się jej poświęca. Pani Sylwio oby tak dalej! Polecam wszystkim. Jacek.


Użytkownik zweryfikowany

Składam serdeczne podziękowanie Pani Sylwii Sacherskiej za jej profesjonalizm i świetną opiekę podczas pobytu na rehabilitacji. Pani Sylwia to bardzo dobry specjalista potrafi podejść do każdego indywidualnie. Ćwiczenia wykonywane z Panią Sylwią przyniosły mi dużą ulgę i pozwoliły osiągnąć większą sprawność fizyczną.
Życzę Pani Sylwii dalszych sukcesów w pracy oraz w życiu osobistym.
Pozdrawiam Henryk Elert.


L
Użytkownik zweryfikowany

Pani Sylwia to NAJLEPSZA fizjoterapeutka, którą miałam okazję spotkać. W sposób bardzo profesjonalny potrafi diagnozować, przeprowadzić terapię oraz zalecić potrzebne ćwiczenia.Dziękuję za udaną terapię. Miło po wielu tygodniach pozbyć się uciążliwego bólu.Serdecznie polecam! Fachowa i rzetelna opieka, dzięki której mój kręgosłup mógł wrócić do normalnej aktywności, a ja mogę wreszcie wykonywać swoją pracę bez poprzednich obciążeń. Atutem p. Sylwii jest przyjazna atmosfera, w której wykonuje się ćwiczenia z przyjemnością oraz gotowość do odpowiedzi na wszelkie pytania związane z dręczącymi dolegliwościami. Hania Gałązka.


A
Użytkownik zweryfikowany

Pani Sylwia jest bardzo dobrym fachowcem, wie co robi, działa metodycznie i bardzo logicznie. Na duży plus muszę zaliczyć to, że doskonale wytłumaczyła mi mój problem i dokładnie poinformowała o tym co będziemy robić. Podczas terapii czułam się bezpiecznie i dokładnie wiedziałam co się ze mną dzieje. Dostałam też wiele praktycznych wskazówek dzięki którym wiem już jak postępować na co dzień żeby ustrzec się nawrotu bólu kręgosłupa. Nie łatwo dziś komuś zaufać i powierzyć swoje zdrowie. W rękach Pani Sylwii można zregenerować się fizycznie i psychicznie bo ma się pewność ze trafiło się w końcu w odpowiednie ręce dzięki ogromnemu doświadczeniu w pracy,prawdziwemu zaangażowaniu i profesjonalnemu podejściu do swojej pracy potrafi pomóc właściwie wrócić do zdrowia. Miło widzieć jej pasje podczas pracy.Przychylam się do wszystkich wcześniejszych ciepłych słów i pisze bo warto żeby inni też wiedzieli gdzie się udać. Polecam i cieszę się, że udało mi się trafić w ręce tak wspaniałej Pani Sylwii. Pozdrawiam Anna Wierzbicka.


P
Użytkownik zweryfikowany

Pani Sytwia to miła i ciepła osoba.Świetny fachowiec a kontakt z pacjentem ma fantastyczny, służy pomocą i posiada umiejętności słuchania. Widac ze praca która wykonuje to jej powołanie. Robi to z wielka cierpliwoscia i poświęceniem. w moim przypadku jest pierwsza osoba ktora zwróciła uwage na przyczyny moich dolegliwości, gdzie inni lekarze nie zwrócili uwagi na przyczyny mojego niedomagania. polecam ją jako fizjoterapeutę profesjonalnego, rzetelnego która z sercem podchodzi do pacjenta niosąc pomoc i ulge w cierpieniu. Pozdrawiam p. Sylwię i życzę sukcesów w pracy zawodowej jak i życiu prywatnym. Alicja P.


S
Użytkownik zweryfikowany

Składam podziękowanie Pani Sylwi Sacherskiej za stworzenie mi oraz pacjentom wysokiego standardu usług rehabilitacyjnych i medycznych. Pani Sylwia jest wspaniałym specjalistą, bardzo profesjonalnie podchodzi do swojej pracy ,do ośrodka trafiłem po złamaniu kompresyjnym trzonu kręgosłupa lędzwiowego L4 i dyskopatią z licznymi ograniczeniami ruchowymi To wszystko spowodowało , iż nie mogłem wykonywać czynności dnia codziennego postępy rehabilitacji były widoczne a ja z każdym dniem czułem się lepiej.Polecam panią Sylwie jest świetnym specjalistą i ma indywidualne podejście do pacjenta

wdzięczny pacjent Staś


E
Użytkownik zweryfikowany

Pani Sylwia jest wyjątkowym specjalistą w zakresie swoich kompetencji i umiejętności. Z dużym zaangażowaniem pochyla się nad każdym pacjentem, niezależnie od wieku i schorzenia. Bardzo dziękuje Pani Sylwio za pomoc w usprawnieniu po operacji kolana, za wyjątkowy kontakt, umiejętność słuchania i aktywność w trakcie rehabilitacji. Wiem że byłam w rękach bardzo wrażliwej osoby. To wszystko spowodowało, iż postępy rehabilitacji były widoczne a ja z każdym dniem czuję się lepiej. Pozdrawiam i życzę sukcesów w pracy. Ela


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Odpowiedzi na pytania

1 odpowiedzi udzielonych przez lekarza na pytania pacjentów na ZnanyLekarz.pl


 • Witam, po zalamaniu kregow szjnych c5 c6 pozostala po zrosnieciu dyskopatia szyjna,od zawsze bylem sportowcem.Rehabilitant nie zabronil mi cwiczyc na silowni ani ortopeda ale jednoczenie nie potrafili mi wyjasnic czego unikac i jakie cwiczenia silowe moge wykonywac. Czy potrafila by pani na podstawie mojej dokumentacji medycznej ulozyc trening silowy? czy przyjmuje Pani prywatnie?

  Z wiedzy jaką posiadam, myślę, że może Pan wykonywać większość ćwiczeń na siłowni, w zależności od tego na jakie partie w treningu jest Pan ukierunkowany, aktywna stabilizacja odcinka szyjnego ma większe lub mniejsze znaczenie. Uważam, że trening siłowy szczególnie w obrębie obręczy barkowej należy zacząć od nauki czynnej stabilizacji odcinka szyjnego a potem dopiero przejść do ćwiczeń siłowych. Jeśli mieszka Pan w większym mieście, zachęcam do poszukania siłowni gdzie pracują trenerzy personalni/fizjoterapeuci. Jestem przekonana, że trener personalny nauczy Pana aktywnej stabilizacji odcinka szyjnego i ułoży program treningu siłowego odpowiedni dla Pana. Pozdrawiam.

  Sylwia Godlewska

Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.

Moje doświadczenie

O mnie

Wykształcenie Warszawski Uniwersytet Medyczny, mgr fizjoterapii Medyczne Studium Zawodowe nr 4 w Warszawie Ukończone kursy: PNF podstawowy Now...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • Uszkodzenia narządu ruchu
 • Zwyrodnienie stawów kręgosłupa
 • Choroby nerwowo-mięśniowe
Pokaż wszystkie leczone choroby

Specjalizacje

 • Rehabilitacja medyczna

Powiązane wyszukiwania